Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Рядко пускам това напълно изчерпано предаване "Капките", ама гледам ФеКали пак е влязла в обяснителен режим.

WWW.FACEBOOK.COM

Такаааааа.....за радост на всички, които не харесаха образа ми на лейди Гага, да кажа, че и на мен не ми хареса! Като цяло не съм добър имитатор😏. Не ме бива в танците и съм изцяло извън зоната си на...

Ами като си знае, че не е добър имитатор, какво прави там? Продали са си задниците с Яна Маринова да са дъното на класацията - оттам нататък всякакви обяснения и фермани са излишни.

Как защо? Отишла е за да промотира статута си на бивша чалгарка и да се покаже като по-можеща от гилдията.

Аз не знам през годините кой толкова я е нахъсал тази Кали че е някаква сценична фурия. На мен никога не ми е харесвала като певица. Дори на някои концерти на Пайнер е трудно да я гледам като започне да крачи, да залита и да вика като ходжа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Защо са изтрили клипа на Джордан? Крадена ли е? Най-накрая имаше яка песен в последно време.

 

Е, чопнал си е малко отсвира ама чак пък кражба :D :D

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Как защо? Отишла е за да промотира статута си на бивша чалгарка и да се покаже като по-можеща от гилдията.

Аз не знам през годините кой толкова я е нахъсал тази Кали че е някаква сценична фурия. На мен никога не ми е харесвала като певица. Дори на някои концерти на Пайнер е трудно да я гледам като започне да крачи, да залита и да вика като ходжа.

Леко простачка и фурнаджийска лопата си пада, да. Плюеше Пайнер, после отиде там. Започна да не й върви вече с комерсите, почна да плюе чалгата и да я отрича.

Последната чалга песен на супер извисената Кали беше тая цигания:

Иначе е ясно, че и тя, и Яна са в "Капките" заради хонорара, въпреки че не стават за тая работа. Поне да си трае, а не да пише по 20 реда оправдания след всеки провал в шоуто.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, THE IIconic каза:

Личи си, че не знае коя е, то в тази тъмница не може да разбереш какво е това нещо. Просто е възпитана и седя до нея докато се снима.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте захранили пак Кали, бе? Мине се не мине я дъвчете. Аз я харесвам като изпълнител - верно я хапе кучето и нея, но според мен има много по-свежа и праволинейна мисъл по отношение на кариерата си, а и генерално. Тъпо парче не е със сигурност и се ориентира в средата. На мен много ми хареса тоя концерт дето направи с латино обработките.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Идолите на днешната младеж.... отишли НА СЕпарева Баня.... и ходят НА магазина. Само сепарета са им в главите.

 

В Сапарева баня едва не се обърнахме с колата в една урва на заден ход. Като чуя името и се изприщвам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Идолите на днешната младеж.... отишли НА СЕпарева Баня.... и ходят НА магазина. Само сепарета са им в главите.

 

И идолите на нашата младеж не бяха върха на културата като личности. :D Просто имаха късмета да са актуални във времена, в които жанрът беше в своя пик и с лекота пълнеха зали, стадиони, а имената им сами по себе си продаваха де що има...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Нали и Преси щеше да обявява концерт “Ку-Ку Бенд и Преслава” с гости Софи и Коцьо…

Тя много обещания даде в края на миналата година, албум обеща също, ама да видим. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Нали и Преси щеше да обявява концерт “Ку-Ку Бенд и Преслава” с гости Софи и Коцьо…

Не знам, ама попаджии, гърци и сърби се изредиха за 1 година по 2-3 пъти, чалгарките се ослушват. Явно капацитетът им стига само до Приказките. Балонът е голям.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , ANGEL каза:

Е, чопнал си е малко отсвира ама чак пък кражба :D :D

 

 

И Джорджи Бенд са я били кавърдисали, но и тяхната е свалена: 

 

Джордан и Ганев са преработили отсвира сигурно. По интересното е, че претенцията и страйка май идва от DJ ДАМЯН. Мега подло и долно от негова страна, освен ако той не е купил песента. Цирка е пълен, предстои да разберем. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Оцко показа, че умее да прави симбиоза между своя стил и този на изпълнителя... а в следващата си песен за Гери й сложи крадени вокали на военна тематика и съвсем й съсипа самочувствието.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

а в следващата си песен за Гери й сложи крадени вокали на военна тематика и съвсем й съсипа самочувствието.

Тук аз не съм толкова склонен да виня само Оцко. Колко песни в чалгата имат вокали с неясен език и значение? Ганев, Пашев, Асенов също често ползват такива. Ако тръгнем да ги превеждаме със сигурност и други ще се намерят които да са проблематични. 
Просто за лош късмет на Гергана точно нейната песен е била разпозната.

Въпроса при песента също не беше това че вокалите са крадени, помня че ги бях намерил от един популярен сайт за семпли около скандала - съвсем легални за купуване срещу някакви дребни пари.

Не че одобрявам практиката за тези мазни обработени вокали, за мен те винаги са били безмислени и не допринасят към аранжимента. Но истината е че си беше хитово звучене. Самата песен на Герагана си стана хит.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

Тук аз не съм толкова склонен да виня само Оцко. Колко песни в чалгата имат вокали с неясен език и значение? Ганев, Пашев, Асенов също често ползват такива. Ако тръгнем да ги превеждаме със сигурност и други ще се намерят които да са проблематични. 
Просто за лош късмет на Гергана точно нейната песен е била разпозната.

Въпроса при песента също не беше това че вокалите са крадени, помня че ги бях намерил от един популярен сайт за семпли около скандала - съвсем легални за купуване срещу някакви дребни пари.

Не че одобрявам практиката за тези мазни обработени вокали, за мен те винаги са били безмислени и не допринасят към аранжимента. Но истината е че си беше хитово звучене. Самата песен на Герагана си стана хит.

Мисля, че около Оцко си станаха мода този тип вокали. Иначе и други ги слагат без да проучват дали са подходящи - факт. 

Обаче в онзи период Гери се беше амбицирала. Това й концертно изпълнение разцепи. Подобаващо си отбеляза 10те години на сцена и е много жалко, че за 20тата годишнина я виждаме сломена и оттеглила се (всъщност дори не можем и да я видим освен ако не се разходим за по кило картофи до магазина :D ).

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката беля е отново достъпен. Нито са вписали истинските съ-автори на музиката, нито са преправили отсвира, нито клипа излиза в глобалната търсачка. Изглежда е силно ограничен и достъпен само през канала на Джордан. Странна работа, отвсякъде я преебаха тая песен, важното е че в тикток върви яко и дискотеките също я пръскат доколкото виждам по сторита. 

 

 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ANGEL каза:

Малката беля е отново достъпен. Нито са вписали истинските съ-автори на музиката, нито са преправили отсвира, нито клипа излиза в глобалната търсачка. Изглежда е силно ограничен и достъпен само през канала на Джордан. Странна работа, отвсякъде я преебаха тая песен, важното е че в тикток върви яко и дискотеките също я пръскат доколкото виждам по сторита. 

 

 

Не е голяма загуба.. 

Джордан отдавна изтърва влака.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...