Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DevilWish каза:

Ами много хора не я знаят, не е чак толкова известна колкото тя си мисли. Горката! 😮 

Когато никому неизвестна, бедна, проста женица от народа е дала последните си 5 лв на никому неизвестен сайт да напише че е известна певица .....

Те дори да има евентуално, може би не съвсем хора които да и харесват творчеството, не различават нейния фейс от останалите Тройници, а какво остава за индивидуалното заглавие, още повече това от сертификата за смяна на пола?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Когато никому неизвестна, бедна, проста женица от народа е дала последните си 5 лв на никому неизвестен сайт да напише че е известна певица .....

Те дори да има евентуално, може би не съвсем хора които да и харесват творчеството, не различават нейния фейс от останалите Тройници, а какво остава за индивидуалното заглавие, още повече това от сертификата за смяна на пола?

Чак и звезда я изкарват. Сестра й Виктория, гаджето й, Десита и Адам са участвали в Семейни войни .. декември месец.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Чак и звезда я изкарват. Сестра й Виктория, гаджето й, Десита Коня и мАдам са участвали в Семейни войни .. декември месец.

Сефте да дават някого по телевизора и да се самопомислят за известни ... 

Иначе браво на предаването, дават шанс на транс двойки като Коня и мАдам да участват. Доста прогресивно. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Мне, статии като тая са по-плашещи 

KLIUKI.BG

Певицата е луда по бившия футболист!

Най-вече тая част 

Интересно как е залязла като певица, щом никога не е изгрявала като такава, ама карай. 

В първия момент си помислих за тази Полина!

Ти си СЛАДКО СЕКИРИЩЕ, искам с тебе аз да прокълна! Ти си тайно страдание, от клетви ще се погубя! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, гледай го, жената без пари ти пее и кудкудяка там. Иначе тези сайтове четат от тука, даже скрийншотовете ми гепят... става за обложка на Horror, като може главните герои-жертвите, да са всъщност животинките там на острова. 

Untitledaw.jpg.748248afd04055a66c10d35f59e44c5a.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя доказва, че лоша реклама ИМА, и още как.:lol: Да си беше седяла вкъщи, поддържайки илюзията за готината мадама от клиповете. Сега се превърна в нарицателно за плашило.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Тотя доказва, че лоша реклама ИМА, и още как.:lol: Да си беше седяла вкъщи, поддържайки илюзията за готината мадама от клиповете. Сега се превърна в нарицателно за плашило.

В нейния случай пак си е далавера - всички я научиха, след колко петилетки мъртвородени мъки. 

И може най-накрая да се уреди с главна роля в някой без-бюджетен хорър филм, колко пари ще спести на някоя лента от грим и специални ефекти. Много се бъхтят в тая посока, но любимата мамасита на южна София е един сезон пред тях вече. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана за Праса: На тая и п*тката й пее

WWW.INSTAGRAM.COM

2,502 Likes, 256 Comments - WASIM ABDUL (@el_waso) on Instagram: "Virgen de la cachetona ….. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hasta la vecina canta...

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Ивана за Праса: На тая и п*тката й пее

WWW.INSTAGRAM.COM

2,502 Likes, 256 Comments - WASIM ABDUL (@el_waso) on Instagram: "Virgen de la cachetona ….. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hasta la vecina canta...

 

Не и аз, очаквайки клип където Ванча наистина го казва. :roll1:В смисъл, още от едно време когато е чула възможностите на Преса, вероятно й е станало ясно за каква конкурентка става дума.

Изисканата дама г-жа Башур: "На майка ти пеещата п*тка! П*чка ти майчина пееща!"

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Gerganafen каза:

Изисканата дама г-жа Башур: "На майка ти пеещата п*тка! П*чка ти майчина пееща!"

Ама как само Башур звучи като бахур.... :D

domashenbahur.JPG

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Не и аз, очаквайки клип където Ванча наистина го казва. :roll1:В смисъл, още от едно време когато е чула възможностите на Преса, вероятно й е станало ясно за каква конкурентка става дума.

Изисканата дама г-жа Башур: "На майка ти пеещата п*тка! П*чка ти майчина пееща!"

Нали не и е сестра :) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Lelqtian каза:

Нали не и е сестра :) 

Между другото, нали не ми е сестра, не знаех, че Счети имаше РД оня ден. Егати шматката, да имаш рожден ден и да се караш с хората във фейсбука защо са ти качили миш-маша с чужди песни.:lol: Накрая пък взе, че сама си го качи.:hahaha:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марина Тошич се ожали от култово риалити: Беше най-кошмарното нещо в живота ми
 

Марина Тошич разкри, че участието й култово сръбско риалити се оказало най-ужасяващото преживяване за нея. Младата певица е категорична, че Zvezde Granda” все пак за нея е урок, колкото й некомфортно да се е чувствала там.

Звездата заяви, че не би го повторила за нищо на света, защото не харесала политиката на предаването. Все пак тя намира и някои плюсове, като например контактите си с важни хора.
Марина Тошич се ожали от култово риалити: Беше най-кошмарното нещо в живота ми
Каква "Стилна" визия и муцунка! Жива да я ожалиш! Ах! 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко пускам това напълно изчерпано предаване "Капките", ама гледам ФеКали пак е влязла в обяснителен режим.

WWW.FACEBOOK.COM

Такаааааа.....за радост на всички, които не харесаха образа ми на лейди Гага, да кажа, че и на мен не ми хареса! Като цяло не съм добър имитатор😏. Не ме бива в танците и съм изцяло извън зоната си на...

Ами като си знае, че не е добър имитатор, какво прави там? Продали са си задниците с Яна Маринова да са дъното на класацията - оттам нататък всякакви обяснения и фермани са излишни.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на Кали много й отива тази визия. Изглежда с 10 години по-млада. Чалгарките е време да осъзнаят какъв потенциал за визуални чудеса има българската жена и да спрат с тоя изтъркал се още преди 10-15 години имидж с екстеншъните и тоновете ковренски грим. Тя Кали навремето си знаеше как да е различна, де...

Следващия път ще й имитират 4-4-2. Толкова се мъчи да се докара до избягала от чалгата, а накрая творчеството й ще получи трибют в лицето на брутална ретро чалгия в най-гледаното време на националния ефир. :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...