Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

Каква изненада! АХ! Не думай! 😮 
 

Лорена свали Галин изненадващо с “Купи ми цветя”

Актуалният сингъл на попфолк певицата записа първа победа в 50-те Най...
Лорена свали Галин изненадващо с "Купи ми цветя"
 

Лорена е на гребена на вълната в попфолка. Певицата записа първа победа в 50-те Най… с новия си сингъл “Купи ми цветя”, който получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg през седмицата.

На втора позиция в класацията се нарежда новата версия на хита “Стари рани”, поднесена от Меди и Софи Маринова.

Трилогията на Галин х Лидия х Ивайла х Симона слезе от призовата позиция, но все още намира своето място в челната тройка на чарта за попфолк.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!

Браво! Браво! Какво постижение! Какъв престиж, каква класа, какво нещо, направо е за Оскар! Я да си дадът сметка, че ТЕЛЕФОНА на Алисия която оглавяваше 2 или 3 седмици е най-силното до момента от тази година в жанра и да не се излагат с Тройници или Цветя! Ще й купят цветя и след 3 дена ще изсъхнат, както ще се забрави и песента, нагъл опит да се копират песни с рок елементи в стил Преслава. Не става - Лъжа е, Феномен, Уморих се и баладата Ако утре ме губиш остават, това обаче не! Не на всяка отиват този стил песни! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Mangava Tut, Нежна е нощта, Пустиня, Път към рая, Стига номера - повечето са доста стари.

Това са все кавъри. Ганев бил ли е в средите 2000 г?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Това са все кавъри. Ганев бил ли е в средите 2000 г?

Ами то тогава певците са ходели при композиторите с готови песни за кавърдисване.

Иначе да, по мои спомени Ганев навлезе във фолка с Кондьо - преди да се скарат му беше направил доста хитове. Работеше главно с изпълнители на Ара и Диапазон.

След това около 2009-2010 го набараха Джена, Галена, Емилия и тн, премина към Пайнер.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами то тогава певците са ходели при композиторите с готови песни за кавърдисване.

Иначе да, по мои спомени Ганев навлезе във фолка с Кондьо - преди да се скарат му беше направил доста хитове. Работеше главно с изпълнители на Ара и Диапазон.

След това около 2009-2010 го набараха Джена, Галена, Емилия и тн, премина към Пайнер.

Ганев е някъде 81 или 83 набор, доколкото знам. Да е бил на 15-16 като е работил с Кондьо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Каква изненада! АХ! Не думай! 😮 
 

Лорена свали Галин

Изненада си е. Все пак скоро такъв скандал с малко лезбийски привкус не сме имали? Почвам да съжалявам обаче Доня Галина, щом толкова не подбира дори шимейлите за колекцията та се е навила на Лорен(а) ъф ал пийпъл. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Изненада си е. Все пак скоро такъв скандал с малко лезбийски привкус не сме имали? Почвам да съжалявам обаче Доня Галина, щом толкова не подбира дори шимейлите за колекцията та се е навила на Лорен(а) ъф ал пийпъл. 

Може да е решила да става хетеро, ама си трябва време, не е лесен транзишън. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Може да е решила да става хетеро, ама си трябва време, не е лесен транзишън. 

Ако Лорен/а е решил/а да става хетеро, нека, нали. Добре прави мом(и)чето.

Само леко леко не знам дали Доня Галина е най-подходящата партньорка за това упражнение. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Ако Лорен/а е решил/а да става хетеро, нека, нали. Добре прави мом(и)чето.

Само леко леко не знам дали Доня Галина е най-подходящата партньорка за това упражнение. 

 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Изненада си е. Все пак скоро такъв скандал с малко лезбийски привкус не сме имали? Почвам да съжалявам обаче Доня Галина, щом толкова не подбира дори шимейлите за колекцията та се е навила на Лорен(а) ъф ал пийпъл. 

Щом не ги подбира, да се насира. Лорена цветята си взима! Първа! Оскар! Класа! Стил (за претоплена селска манджа) 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Фен си е татуирал Диона

F3391CA3-2929-42CE-91AE-B29D2F272DFA.jpeg

Това означава да си обсебен от нещо или някого. Горката, хич не е за завиждане когато има такива откачалки. Да няма наблизо такива хора.... наистина не са добре.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Пак ли е там?

Пак, ама в друго предаване. :D Трябва дуетът да се популяризира. Пя "Ледена кралица" и пуснаха клиповете на "Мерак" и "Кадифе". Но интервюто беше зле, трябваше да си наеме преводач.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, pacho каза:

Пак, ама в друго предаване. :D Трябва дуетът да се популяризира. Пя "Ледена кралица" и пуснаха клиповете на "Мерак" и "Кадифе". Но интервюто беше зле, трябваше да си наеме преводач.

Той този дует тук не се популяризира и не стана хит, не знам в чужбина какъв успех би имал!!!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Пак, ама в друго предаване. :D Трябва дуетът да се популяризира. Пя "Ледена кралица" и пуснаха клиповете на "Мерак" и "Кадифе". Но интервюто беше зле, трябваше да си наеме преводач.

Тази простотия без преводач е всеки път. И то не тя трябва да си наеме, а селската кабеларка.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна от далече лъха чалгарка и повърхностност, но истината е че прави много смислени проекти откъм клипове и песни. Имиджът ѝ на фолк дива и вълната по която се води спира хората, между тях и мен, да я възприемат като сериозен артист, но има хляб в тази жена. Харесва ми последната ѝ песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Да я вземат там водеща. Не знам как са с остеопорозата съседите.

С нейния сръбски може да мине за комедийно шоу, като гледаме как се стискат за преводач докато само им досажда. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

След случилото се с Денис, г-н Николай Пашев потъна в дън земя и от време на време пуска нещо посредствено за да напомни за себе си. Очаквам публично да даде интервю за раздялата с жена му и че "Малката" в момента му лапа салама, но едва ли ще се осмели! :D

 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По - скоро пуска тъпи песни, ако пусне нещо хитово пак ще е на върха. То Денис се забрави вече, дето се вика беше като всяко чудо за 3 дни. Всичко е така, особено тия новите звезди са толкова преходни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...