Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

Още една от спасителките се е "самоубила". Много странен случай, както и този на Атанаска през 2010.

WWW.MARICA.BG

34-годишна бивша попфолк певица е била открита мъртва в пловдивския квартал "Кючук Париж". Според данните от полицията сигналът за скочилата от шестия...

 

  • Sad 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Jouey каза:

Още една от спасителките се е "самоубила". Много странен случай, както и този на Атанаска през 2010.

WWW.MARICA.BG

34-годишна бивша попфолк певица е била открита мъртва в пловдивския квартал "Кючук Париж". Според данните от полицията сигналът за скочилата от шестия...

 

Две ли са починалите вече от триото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , SG каза:

почти всяка нейна колежка може да копнее 30 години след дебюта си да изглежда така и още да има някакъв усет за добри песни.

Половината колежки нищо не чакат или копнеят, те вече изглеждат така, а другата половина са в процес на асимилация. Иф ю донт чуз дъ Тройница, Тройница чузес ю ... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , ChudoTy каза:

Драганински каза, че има две готови парчета за Преслава. 😍

Ако са като предното да си ги запази за себе си. Ако е решил пак да експериментира като преди да заповяда.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Jouey каза:

Още една от спасителките се е "самоубила". Много странен случай, както и този на Атанаска през 2010.

WWW.MARICA.BG

34-годишна бивша попфолк певица е била открита мъртва в пловдивския квартал "Кючук Париж". Според данните от полицията сигналът за скочилата от шестия...

 

 

Славата не и е понесла. :D :D :D

  • Dislike 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , RumyanaFen каза:

Атанаска я бяха заменили с друга дори когато триото още съществуваше

 

Дъ ориджинъл Тройница никак не е ориджинъл ... Да почиват в мир момичетата. 

  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.03.2023 г. от 15:29, SG каза:

Преслава е време да спре и да общува със Софка и Коцето. Аз самия се чувствам криндж като им попадам на щуротиите. Прецаква си и малкото имидж, който й беше останал след отрязването на носа.

Но сега да обърнем внимание на това как Таня Боева разбива през 2023 (и то не само с премиерата на най-новото лице :D ). Песента вероятно няма да е много успешна, но почти всяка нейна колежка може да копнее 30 години след дебюта си да изглежда така и още да има някакъв усет за добри песни.

Направо не може да я познае човек. Сякаш са сменили цялата и глава. След толкова години да си коригираш лицето до степен на неузнаваемост не го разбирам. 

Песента ми е слабичка. Трябваше да заложи на нещо по-избухващо. Трудно се получава да се реализираш отново сред конкуренцията. 

И да бяха махнали тая кърпа от ваната под нея. Много гадно се вижда на някои кадри. 😁

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:


Уникален Магапаса. Напълни ми душата. Няма такива балади и такъв глас. Липсва ми определено. 

Супер епизод, иначе под коментарите постоянно пишат че искат Вероника, Ели Паришева и Герче да са следващите гости.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Филмът Чалга се превръща в голям хит. Жалко, че дори подобен сатиричен поглед над жанра вероятно няма да отвори очите на никой от скъпите ни изпълнители за това колко жалко е положението в кариерите им днес.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.03.2023 г. от 9:27, Jouey каза:

Още една от спасителките се е "самоубила". Много странен случай, както и този на Атанаска през 2010.

WWW.MARICA.BG

34-годишна бивша попфолк певица е била открита мъртва в пловдивския квартал "Кючук Париж". Според данните от полицията сигналът за скочилата от шестия...

 

Ужас, някакво проклатие ли е или прокоба тегне над това трио.

 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.03.2023 г. от 20:27, pacho каза:

Магапаса е голям пич, ти да видиш. И той като Джена, разказва как е предложил песен на Пайнера, но той отказал да снима видео и след няколко месеца Азис излиза със същата песен и става тотален хит. Тоя дъртофелник е провалил куп кариери и хитове...

Страхотно интервю. Много е готин и земен. Дано наистина се завърне с нови проекти. Имаше уникални песни и беше различен като стил, затова имаше и този успех. От двамата с Мая определено той е по-музикален и талантлив, но като тандем бяха невероятни.  Не знаех, че дъщеря им също пее. Ще видим какво ще направят двамата като проект. 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.03.2023 г. от 9:27, Jouey каза:

Още една от спасителките се е "самоубила". Много странен случай, както и този на Атанаска през 2010.

WWW.MARICA.BG

34-годишна бивша попфолк певица е била открита мъртва в пловдивския квартал "Кючук Париж". Според данните от полицията сигналът за скочилата от шестия...

 

А какво е станало с другата от триото - Атанаска? И тя ли се е самоубила? 😐😧

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Филмът Чалга се превръща в голям хит. Жалко, че дори подобен сатиричен поглед над жанра вероятно няма да отвори очите на никой от скъпите ни изпълнители за това колко жалко е положението в кариерите им днес.

Аз пък видях главно коментари че е голяма простотия. Особено много срещу Лора Караджова, която е по-голяма простачка от всички друженички в жанра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Stela каза:

Трябваше той да си пее на сръбски в дуета. Така съвсем тъпо звучи. Иначе тази е яка, да. 

Такива двуезичи  дуети са ми много смотани. Освен това само един българин може да иска да му се пее на чужд език.

А звучи тъпи, защото песента е тъпа.

преди 3 часа , pacho каза:

Заради Мая е било, падаше си малко шафрантия. "Катаджийската" обаче е яка. :D

 

 

Не, имаше ми вид на мънкащо говедо.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Такива двуезичи  дуети са ми много смотани. Освен това само един българин може да иска да му се пее на чужд език.

А звучи тъпи, защото песента е тъпа.

Не, имаше ми вид на мънкащо говедо.

Не ми хареса интервюто. Той смята себе си за голямо нещо, докато е посредствен певец. Даже накрая пее фалшиво. Мая е благородна жена и много му помогна дори след раздялата им. Тя е талантлива, красива и главно секси хит!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Аз пък видях главно коментари че е голяма простотия. Особено много срещу Лора Караджова, която е по-голяма простачка от всички друженички в жанра.

Е, простотия си е със сигурност, все пак буквално се разказва за чалга. :D Но разцепва с бокс офис приходи и популярност в Тик-ток.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...