Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

Шеф Ангелов към Емануела: Наистина ли ти си най-известната българка в инстаграм? 

Емануела: Да, засега

INSTAGRAM.COM

2,311 Followers, 854 Following, 52 Posts

 

1,3 милиона последователи вече има... Продължава да купува. 😁😁😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Няма лошо Емилия да присъства в медиите и промотира песните си, така е професионално, вече много неща ги прави по западен бизнес модел. Проблемът при нея е, че инвестира във всичко без изказа си. Не може да си 20 години на сцена и още да пелтечиш като първолак и да си с чалга светоусещане. Да няма какво интересно и обогатяващо да разкажеш. Хубаво, сложила костюм при Светльо, докарва го на визия и емоция, ама е голяма мъка да я слушаш. Отделно и че Светльо, както Пачо беше написал, с някои събеседници е гола вода. И като погледнеш после жълтурите какви акценти и заглавия вадят за статиите си, ти става ясно и колко съдържателно е било самото интервю. Емилия е добра певица и с тия пари може да направи и концерт, и какво ли не, но просто тая чалга ги капсулира, само разхвърлят едни пари и това е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Противна защото промотира проектите си ? Би трябвало всички чалгарки да правят това, но те са толкова ''заети'', че не могат да отскочат до едно предаване било то в радиото или в ТВ и да разкажат за проектите си.

В световен мащаб почти всички следват тази практика, само в България не. Евала на Емилия, пак се различава. 

 

пс: Галин последните 4 дни:

11.03 - 74к

12.03 - 138к

13.03 - 64к

14.03 - 124к

15.03 - 60к

Няма ли някой вече да страйкне този профил за купени гледания ? Тук не става въпрос за реклама, всеки ден с такива аномалии, да не говорим, че на мен реклама на този проект не ми е излизала. @SG, коментирай любимците ти.

Не знам защо и до днес съм възприеман за някакъв безкомпромисен защитник на Алфа. :D Отдръпването ми от тях започна още миналата година, че дори по-миналата. Признавам, че срока им на годност беше 2-3 години, но не съжалявам, че от около дебюта на Джулия насам съм един от малкото тук, които се стремят да подкрепят необходимостта жанра да си има нови големи звезди.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е време да спре и да общува със Софка и Коцето. Аз самия се чувствам криндж като им попадам на щуротиите. Прецаква си и малкото имидж, който й беше останал след отрязването на носа.

Но сега да обърнем внимание на това как Таня Боева разбива през 2023 (и то не само с премиерата на най-новото лице :D ). Песента вероятно няма да е много успешна, но почти всяка нейна колежка може да копнее 30 години след дебюта си да изглежда така и още да има някакъв усет за добри песни.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Stela каза:

Все някой трябва да дава пример на жените, на какво ще заприличат, ако не внимават с корекциите. Като се върне ще я ползват за плашило в някоя кравеферма да гони вълците. Няма да остане без работа. 😁

@МачуПикчу не харесва това! 

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

не съжалявам, че от около дебюта на Джулия насам съм един от малкото тук, които се стремят да подкрепят необходимостта жанра да си има нови големи звезди.

Who?

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Маман явно не е доволна от Данчо и го е оставил да се мъчи с 168к за 4 дни без рекламки :(

 

 

На Доника и толкова гледания са ѝ много.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Пресова като се усмихне остава без нос… не знам как не го е осъдила този хирург.

Време е да инвестира пари в изграждане на изкуствена кост.

6AADE614-2BCA-4D08-BFA2-DEC272C3916F.jpeg

Доктора й се е вдъхновил от Лорд Волдемор :D

Why-Doesnt-Lord-Voldemort-Have-a-Nose-How-He-Lost-it-00.thumb.webp.68f07ec2396574e0c19cda98cc17c441.webp

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

На Доника и толкова гледания са ѝ много.

Онова клипче ако е нейно, което ме съмнява ще бъде най-гледаното й. И тя ще види хит за 30 секунди.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Какви песни и клипове имаше, какви помии предлага сега.

За отдавна залязва певица е добре. Никоя вече няма песни, каквито са правили преди 20 години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магапаса е голям пич, ти да видиш. И той като Джена, разказва как е предложил песен на Пайнера, но той отказал да снима видео и след няколко месеца Азис излиза със същата песен и става тотален хит. Тоя дъртофелник е провалил куп кариери и хитове...

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BobiTo каза:

За отдавна залязва певица е добре. Никоя вече няма песни, каквито са правили преди 20 години.

Пари на вятъра

преди 6 часа , asylum каза:

No Misho Burgudjiev, no hit

Нали уж я подложил на психически тормоз.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...