Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

Гледай докъде я докарахме:

SIGNAL.BG

Преподавател в Университетът за национално и световно стопанство (УНСС) пее хита на Константин “Ти си само 8 клас”. Видеоклип с такова съдържание стана хит в социалната мрежа Tik-Tok, като само за два дни има над 100 хиляди преглеждания. От кадрите се вижда как въпросният преподавател стои пред пълна аудитория със студенти, които се...

 

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 40 минути, z_o_ каза:

Гледай докъде я докарахме:

SIGNAL.BG

Преподавател в Университетът за национално и световно стопанство (УНСС) пее хита на Константин “Ти си само 8 клас”. Видеоклип с такова съдържание стана хит в социалната мрежа Tik-Tok, като само за два дни има над 100 хиляди преглеждания. От кадрите се вижда как въпросният преподавател стои пред пълна аудитория със студенти, които се...

 

Педофил!!! 
Какъв учител е това? Нямам думи!

Редактирано от DevilWish
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, z_o_ каза:

Гледай докъде я докарахме:

SIGNAL.BG

Преподавател в Университетът за национално и световно стопанство (УНСС) пее хита на Константин “Ти си само 8 клас”. Видеоклип с такова съдържание стана хит в социалната мрежа Tik-Tok, като само за два дни има над 100 хиляди преглеждания. От кадрите се вижда как въпросният преподавател стои пред пълна аудитория със студенти, които се...

 

Нищо ново за Утре Носете Съответната Сума.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Коментирало ли се е, че и новият ерген, също като предишния, участва в Стара каравана? :D

Както е тръгнало, от следващия сезон вече ще е в женския вариант, Стара мома. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не само игрите крият изненади в Тропиците. В “Сървайвър” никой не е защитен от нападенията на екзотични животни. Докато събираше изгорели съчки, Татяна преживя истински кошмар. Тя бе ужилена от скорпион и се наложи да бъде откарана в болница.

“Усетих, че нещо ме убоде по пръста. Помислих, че е бодил, а после видях пълзящия скорпион! Изплаших се, но дойде лекарски екип и се погрижи за мен” – обясни разтреперана певицата.

Докторите дезинфекцираха мястото, а съотборниците на Татяна успяха да хванат нападателя и да го метнат в огъня.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Педофил!!! 
Какъв учител е това? Нямам думи!

Пише си в коментарите, оперен певец е и е изнасял някаква такава лекция, свързана с музиката в България.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Но не само игрите крият изненади в Тропиците. В “Сървайвър” никой не е защитен от нападенията на екзотични животни. Докато събираше изгорели съчки, Татяна преживя истински кошмар. Тя бе ужилена от скорпион и се наложи да бъде откарана в болница.

“Усетих, че нещо ме убоде по пръста. Помислих, че е бодил, а после видях пълзящия скорпион! Изплаших се, но дойде лекарски екип и се погрижи за мен” – обясни разтреперана певицата.

Докторите дезинфекцираха мястото, а съотборниците на Татяна успяха да хванат нападателя и да го метнат в огъня.

Егати, с какво е виновен скорпионът, че някакво чудовище от другия край на планетата е дошло неканено в неговата територия?

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.03.2023 г. от 20:53, THE IIconic каза:

В капките унизиха смядовската свирчулина! 😃

От 12.03.2023 г. от 21:20, SG каза:

А на Галена, уви, това с ваната ще си й остане главното, с което масата ще я свързва. Но конкретно на лица от шоубизнеса като двамата водещи не им прави чест да я подбъзикват така.

Шегата беше направена, защото Галена участва в клипа на "Да си тук" но я нямаше на сцената. Даже не съм сигурен, че направиха връзка с клипчето. Клипа с ваната се помни в този форум, извън него генералната публика е забравило за него.

От 13.03.2023 г. от 1:15, Danger. каза:

Относно клишираното предаване Капките - не знам какъв рейтинг фигурира в последните сезони (особено последния), но простотията Ергенът го мачка титанически с рейтинг и с двата сезона. Прекалено се изтърка самото предаване и имитиране на едни и същи изпълнители, а и явно доста топ звезди им отказват поканите за новите сезони.

Като две капки вода е с по-висок рейтинг всъщност.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Егати, с какво е виновен скорпионът, че някакво чудовище от другия край на планетата е дошло неканено в неговата територия?

Кой не би направил защитна реакция в присъствието на това.... даже ваксина трябва да измислят.

1311613053_viber__2023-02-18_21-43-50-353.jpg.74114fc543041abe63b584ce62ae9f76.jpg

Чакам иначе да им изпее някоя своя песен, може на някой племенен съвет да вкара "Биди фер". :1000(29): Аз си искам любимата ми нейна, може да я подхвърли на готвачката Божана  - "Какво ще правиш в събота вечер?" за ядене.

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Коментирало ли се е, че и новият ерген, също като предишния, участва в Стара каравана? :D

Не е той 😄

Иначе таз почна да ми става противна..явно наистина ще я бутнат в Гласът на България, след като обиколя де що може..

20230314_220003.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Just_Me каза:

Не е той 😄

Иначе таз почна да ми става противна..явно наистина ще я бутнат в Гласът на България, след като обиколя де що може..

20230314_220003.jpg

Много знаем коя от Тройницата точно обикаля, всяка втора вече може да се представи за нея. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Шегата беше направена, защото Галена участва в клипа на "Да си тук" но я нямаше на сцената. Даже не съм сигурен, че направиха връзка с клипчето. Клипа с ваната се помни в този форум, извън него генералната публика е забравило за него.

Като две капки вода е с по-висок рейтинг всъщност.

Честно казано и на мен тогава първата асоциация ми беше за участието й в клипа. Ама нещо твърде шеговити и настойчиви си бяха за този бъзик водещите, та си мисля, че по-скоро за оригиналната вана идеше реч. :D Помни си се този случай, особено пък на хората, които от години не следят чалгата това им е една от основните асоциации за Галена и съответно една от причините и до днес да не оценяват постигнатото от нея и да я смятат за пошла.

преди 1 час, Just_Me каза:

Не е той 😄

 

Не знам ама разни клипчета за това са заляли Тикток. :D Реших да си пусна и аз клипа и да преценя дали е той, действително си прилича.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Кой не би направил защитна реакция в присъствието на това.... даже ваксина трябва да измислят.

1311613053_viber__2023-02-18_21-43-50-353.jpg.74114fc543041abe63b584ce62ae9f76.jpg

Чакам иначе да им изпее някоя своя песен, може на някой племенен съвет да вкара "Биди фер". :1000(29): Аз си искам любимата ми нейна, може да я подхвърли на готвачката Божана  - "Какво ще правиш в събота вечер?" за ядене.

 

 

Онзи ден видях клипчета от предаването и наистина изглежда потресаващо. Преди няколко години си изглеждаше супер защо и е трябвало да си пипа лицето...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

Онзи ден видях клипчета от предаването и наистина изглежда потресаващо. Преди няколко години си изглеждаше супер защо и е трябвало да си пипа лицето...

Все някой трябва да дава пример на жените, на какво ще заприличат, ако не внимават с корекциите. Като се върне ще я ползват за плашило в някоя кравеферма да гони вълците. Няма да остане без работа. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Много знаем коя от Тройницата точно обикаля, всяка втора вече може да се представи за нея. 


Твоята тройница

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживяхме Таня Боева да е по-провокативна от Глория. Явно иска да се бори и с по-младите.

Иначе един въпрос ме гложди - как ходят на зъболекар с тези джуки? Сигурно им слагат онези разширители за уста, като трябва да се пипа по някой зъб. :D 

5d67939d8b833922e637e89d-large.jpg?cache_buster=652ba9d4fb3ab571d5fc54c241b06fb1

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Just_Me каза:

Не е той 😄

Иначе таз почна да ми става противна..явно наистина ще я бутнат в Гласът на България, след като обиколя де що може..

20230314_220003.jpg

Противна защото промотира проектите си ? Би трябвало всички чалгарки да правят това, но те са толкова ''заети'', че не могат да отскочат до едно предаване било то в радиото или в ТВ и да разкажат за проектите си.

В световен мащаб почти всички следват тази практика, само в България не. Евала на Емилия, пак се различава. 

 

пс: Галин последните 4 дни:

11.03 - 74к

12.03 - 138к

13.03 - 64к

14.03 - 124к

15.03 - 60к

Няма ли някой вече да страйкне този профил за купени гледания ? Тук не става въпрос за реклама, всеки ден с такива аномалии, да не говорим, че на мен реклама на този проект не ми е излизала. @SG, коментирай любимците ти.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Противна защото промотира проектите си ? Би трябвало всички чалгарки да правят това, но те са толкова ''заети'', че не могат да отскочат до едно предаване било то в радиото или в ТВ и да разкажат за проектите си.

В световен мащаб почти всички следват тази практика, само в България не. Евала на Емилия, пак се различава. 

Те песните и ако са хубави..ще се слушат и без да обикаля по де що може tv и радио предавания 🤷‍♀️ Пренасити ефира с присъствието си. Чак хора, които не слушат поп-фолк го забелязаха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

пс: Галин последните 4 дни:

11.03 - 74к

12.03 - 138к

13.03 - 64к

14.03 - 124к

15.03 - 60к

Няма ли някой вече да страйкне този профил за купени гледания ? Тук не става въпрос за реклама, всеки ден с такива аномалии, да не говорим, че на мен реклама на този проект не ми е излизала. @SG, коментирай любимците ти.

За платена реклама как да го страйкнат? Той буквално плаща директно на Ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Just_Me каза:

Те песните и ако са хубави..ще се слушат и без да обикаля по де що може tv и радио предавания 🤷‍♀️ Пренасити ефира с присъствието си. Чак хора, които не слушат поп-фолк го забелязаха.

Трябва да се досажда и на всякъде да се бутат, няма как. Но не е само тя така. А тези интервюта даже нямам намерение да ги гледам, едва ли ще чуем нещо различно, колкото до последната й песен, тя си е хубава, за съжаление не и хит, но съм сигурен, че и такъв ще има. Емилия е доказан изпълнител и аз много я харесвам.
Между другото снощи хванах малка част от Сървайвър, Татяна спореше с онази готвачка, май Божана беше за три лъжици боб ли, ориз ли, взела на мъжете порцията и оная го превърна в исторически въпрос. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

За платена реклама как да го страйкнат? Той буквално плаща директно на Ютуб.

А сигурен ли си, че е платена реклама ? На Ариа веднага ми излезе като пусна на последния си проект. На Алфа към днешна дата един път не ми се е появила подобна реклама, хъхъ.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...