Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

В последните си интервюта изглежда сравнително стабилна, но е очевидно че ѝ има нещо. Това не е същата Андреа и вероятно никога няма да бъде същата. Но дано поне спре да се излага.

Вероятно и никога няма да пусне същата музика както преди. Изглежда я е ударила духовната анти-пошла вълна, но не е достатъчно талантлива да пее подобни песни. Преди ѝ вървеше защото беше усвоила комерсиалните хитове, които не изискваха вокални способности.

Не се интересувам вече от нея и не й гледам интервютата,но чат пат ми излизат нейни снимки в инстаграм и все са по цици или пърделник,така че това е поза според мен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Не се интересувам вече от нея и не й гледам интервютата,но чат пат ми излизат нейни снимки в инстаграм и все са по цици или пърделник,така че това е поза според мен.

Тя е толкова комплексирана, че няма накъде..

Дано намери щастие.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

В последните си интервюта изглежда сравнително стабилна, но е очевидно че ѝ има нещо. Това не е същата Андреа и вероятно никога няма да бъде същата. Но дано поне спре да се излага.

 

MK ultra

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Дано изпее една Подводница да вдигне рейтинга

По-скоро с Шеф Ангелов ще качат участниците на тая подводница ако се изложат. 😁 Очаквам да ги потопи без грам компромиси. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда пръска позитивна енергия на Оскурите 😁

WWW.INSTAGRAM.COM

2,433 Likes, 12 Comments - Хапчето (@hapchezaglava) on Instagram: "ОСКУУУУУУУРИТЕ"

Третото клипче 🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pacho каза:

Тази да не би да е дъщеря на Петра? Пълно копие. :D 

Да, тя е дъщеря на Петра и Снежина без Марко и ще прави дует с дъщерята на Екстра Нина и Нелина

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вкараха Татяна в болница след истински кошмар в “Сървайвър”

Татяна, която прие предизвикателството да се включи в отбор “Известни” и замина за Доминикана да участва в игрите от “Сървайвър 7”, изгря в различно амплоа.

Въпреки съмненията на някои хора, че една фолк певица трудно ще се справи с предизвикателствата, изпълнителката на “Пайнер” напълно ги опровергава и се раздава докрай за победата на своя отбор.

Но не само игрите крият изненади в Тропиците. В “Сървайвър” никой не е защитен от нападенията на екзотични животни. Докато събираше изгорели съчки, Татяна преживя истински кошмар. Тя бе ужилена от скорпион и се наложи да бъде откарана в болница.

“Усетих, че нещо ме убоде по пръста. Помислих, че е бодил, а после видях пълзящия скорпион! Изплаших се, но дойде лекарски екип и се погрижи за мен” – обясни разтреперана певицата.

Докторите дезинфекцираха мястото, а съотборниците на Татяна успяха да хванат нападателя и да го метнат в огъня.

За късмет на изпълнителката, ужилването се оказало леко и не застрашавало живота й. След инцидента Татяна отново се чувства добре и с готовност участва в игрите.

Тя се хвърли през глава в играта за вкусна награда – пица, като показа изключителен синхрон в тандем с Благо Джизъса, с когото се познават от 20 години.

Нейните фенове пък й пожелават успех и да бъде по-внимателна, за да не пострада.

Вкараха Татяна в болница след истински кошмар в "Сървайвър"

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...