Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Крайно време беше да имитират някоя нормално звучаща чалга песен в Капките,че ми беше писнало от селянии като Камъните падат.

А тъпите им шеги ми показаха защо вече не го гледам от няколко години. Изключително изтъркано и досадно предаване.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

Да, ама като зададоха въпроса дали имало във ваната някоя Галена и едва 3-4-ма се засмяха. Плоските им шеги...

Не знам ама на Меди и Моника си им стана забавно... Дали да очакваме Сашка да направи съкращения в Мега Стар по поръчка на разярената шефка? :D

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Не знам ама на Меди и Моника си им стана забавно... Дали да очакваме Сашка да направи съкращения в Мега Стар по поръчка на разярената шефка? :D

Меди не говори български, а Моника не е завършила по български - не са виновни хората, не са разбрали за какво става въпрос…

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

В тези Капки постоянно слагат на нагласения бутон някакви временни настоящи сензации, които не са известни за голяма част от зрителите. Някак несериозно ми е Меди да са го имитирали соло преди имена като Десислава, Глория и Ивана. Но Тома се справи доста добре.

А на Галена, уви, това с ваната ще си й остане главното, с което масата ще я свързва. Но конкретно на лица от шоубизнеса като двамата водещи не им прави чест да я подбъзикват така.

Двамата водещи са едната страна на медала, нали се сещаш че някой, вероятно цяла цифра хора, титулуващи се "сценаристи" са взели някви кинти да ги напишат тия реплики за сценария. 

Още повече палачинката ще я обърнат толкова скоростно в момента в който Галена им даде песни да си разнообразят образите или вземе да се навие да участва в тая пумия. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не знам ама на Меди и Моника си им стана забавно... Дали да очакваме Сашка да направи съкращения в Мега Стар по поръчка на разярената шефка? :D

То изобщо има ли някой в тая фирма на щат за съкращаване, след като дори Дончо се изнесе?????

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

То изобщо има ли някой в тая фирма на щат за съкращаване, след като дори Дончо се изнесе?????

Шефът-джентълмен визирах. :D

Тази фирма обаче наистина е някакъв тотален флоп. Дори самия Меди западна откакто я поддържа... Не били толкова лесни постиженията на Алфа и Даймънд.😎

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Голям хит е песента на Торино и Пашата за съжаление. Повдига ми се от такива комплексарско-женомразки текстове.

Още не съм я чула и не мога да дам мнение, но честно казано нямам и желание. Не съм им фенка на тия. Чудя се на Камелия как се нави да прави песни с тях, особено за втората.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Още не съм я чула и не мога да дам мнение, но честно казано нямам и желание. Не съм им фенка на тия. Чудя се на Камелия как се нави да прави песни с тях, особено за втората.

Пашата е секси,прощаваме им че имат само 2 авторски хита.

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Да, ама като зададоха въпроса дали имало във ваната някоя Галена и едва 3-4-ма се засмяха. Плоските им шеги...

Защото хората нито се сещат за това, нито свързват Галена с тая история. Смешно е да продължава да се търка. 

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Пашата е секси,прощаваме им че имат само 2 авторски хита.

Какво мислиш за втората песен с Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Шефът-джентълмен визирах. :D

Тази фирма обаче наистина е някакъв тотален флоп. Дори самия Меди западна откакто я поддържа... Не били толкова лесни постиженията на Алфа и Даймънд.😎

И аз затова, освен шефчето, други от тая фирма няма. А ако е вярна клюката и леля му е натиснала Дончо да се изнася в съседния курник, съкращаването вече е станало :) 

Те едни постижения ... Омега имат постижения в някаква неуточнена сфера, далече от музикалната, може би в биотехнологиите? Клонирането го владеят от до. Цирконите дори с това не могат да се похвалят, не е лесно да състариш тийнейджърка до видима възраст 50+, но проучванията и опитите са в обръщането на тоя процес, не в ускоряването му ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това сигурно е първата песен на Пашата и Торино с такъв по-агресивен текст към момичетата, а и то е главно за баш курвите. Във всичките си песни пееха за сеньорити, за бейбита и т.н. Не случайно новата песен сега коврите не си я качват по сторитата. 

Относно клишираното предаване Капките - не знам какъв рейтинг фигурира в последните сезони (особено последния), но простотията Ергенът го мачка титанически с рейтинг и с двата сезона. Прекалено се изтърка самото предаване и имитиране на едни и същи изпълнители, а и явно доста топ звезди им отказват поканите за новите сезони.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Защото хората нито се сещат за това, нито свързват Галена с тая история. Смешно е да продължава да се търка. 

Какво мислиш за втората песен с Кама?

Честно казано нямам почти не си спомням песента,защото съм я слушал точно веднъж като излезе. Май почваше готино първите 30 секунди,но след това беше пълна тъпотия.

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Кога?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Меди не говори български, а Моника не е завършила по български - не са виновни хората, не са разбрали за какво става въпрос…

Айде оправдания, бързо в казана на Галя при Преса :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Айде оправдания, бързо в казана на Галя при Преса :D

Аз сега като го изгледах Медун точно на частта за Галин се изкиска.

Галина обаче е отмъстителна маман и ще продължи покушенията по Мегастар като изчука брат му Саби и плати в Дерма Акт да превърнат Габриела в Донатела Версаче.

  • Haha 9
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава беше още с всичкия си. Сега спряха да я въртят и по ретрото щото е досадила. Направо кво изкука с тоя Пулев, то не са видеота, то не са заплахи, па после били приятели. Не две, пет личности живеят в нея. Направо е станала супер смешна и жалка, вече толкова години не може да го прежали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Тогава беше още с всичкия си. Сега спряха да я въртят и по ретрото щото е досадила. Направо кво изкука с тоя Пулев, то не са видеота, то не са заплахи, па после били приятели. Не две, пет личности живеят в нея. Направо е станала супер смешна и жалка, вече толкова години не може да го прежали. 

Абе не баш. Доста лични трагедии преживя Дора-здравословните проблеми,провала на кариерата й,а раздялата с Кубрат съвсем я довърши. Жалкото е че никой около нея не й помогне с адекватна медицинска помощ,а са я оставили да се излага.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Абе не баш. Доста лични трагедии преживя Дора-здравословните проблеми,провала на кариерата й,а раздялата с Кубрат съвсем я довърши. Жалкото е че никой около нея не й помогне с адекватна медицинска помощ,а са я оставили да се излага.

В последните си интервюта изглежда сравнително стабилна, но е очевидно че ѝ има нещо. Това не е същата Андреа и вероятно никога няма да бъде същата. Но дано поне спре да се излага.

Вероятно и никога няма да пусне същата музика както преди. Изглежда я е ударила духовната анти-пошла вълна, но не е достатъчно талантлива да пее подобни песни. Преди ѝ вървеше защото беше усвоила комерсиалните хитове, които не изискваха вокални способности.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...