Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

@SG, коментирай, че любимеца ти Галин за пореден път купува гледания. ''Трилогия'' скача от 77к на 140к ей така, съвсем случайно.

Само при Десита няма подобни аномалии, предполагам, че на Галин не му се занимава с нея или тя е забранила подобни гаври!

Като казах Десита, ''Поредната цигара'' е минала 10 милиона в Ютюб. Само Лидка не успя да капитулира самостоятелен хит с подобни цифри.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, -A. каза:

@SG, коментирай, че любимеца ти Галин за пореден път купува гледания. ''Трилогия'' скача от 77к на 140к ей така, съвсем случайно.

Само при Десита няма подобни аномалии, предполагам, че на Галин не му се занимава с нея или тя е забранила подобни гаври!

Като казах Десита, ''Поредната цигара'' е минала 10 милиона в Ютюб. Само Лидка не успя да капитулира самостоятелен хит с подобни цифри.

Е, Щрак е близо до 9 милиона, пак си е задоволително.

При Гальо вече нищо не би ме изненадало, но не мисля, че трябва да се подценява и силата на платената мощна реклама. Аз от личен опит по социалните мрежи знам, че дори и най-слабо платената реклама може да накара трафика ти да скочи рязко, а в случая дори говорим за популярни личности. Но цялата тази работа с гледанията е друга част от проблема на Алфа, за който говорихме вчера - шефа си мисли, че всичко за фирмата ще е Тип-топ като уреди голяма бройка участия и някакви там милиони в YouTube. Ама не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като заговорих пак за участията... ето едно показателно клипче, което би трябвало да отвори очите на всички за това дали към днешна дата въобще имаме някакви звезди след като работата им е предимно на такива места. Момчето се пребива, а никой не го отразява... А накрая дори самия той се самоиронизира, защото му е внушено, че тази тип кариера е нормалния и 'модерния'...🤐

https://vm.tiktok.com/ZMYmMGerJ/

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

И като заговорих пак за участията... ето едно показателно клипче, което би трябвало да отвори очите на всички за това дали към днешна дата въобще имаме някакви звезди след като работата им е предимно на такива места. Момчето се пребива, а никой не го отразява... А накрая дори самия той се самоиронизира, защото му е внушено, че тази тип кариера е нормалния и 'модерния'...🤐

https://vm.tiktok.com/ZMYmMGerJ/

Все пак става въпрос за Алекс Робов, идентичността му е равна на филия хляб.
И на глава да танцува ме съмнява някой да се обърне.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Все пак става въпрос за Алекс Робов, идентичността му е равна на филия хляб.
И на глава да танцува ме съмнява някой да се обърне.

То нали на всички други им обръщат внимание като на техен концерт. :D Преслава с вечния плейбек направо може да не забележиш, че е на сцената, а Галена е отразявана главно защото е достатъчно динамична, но я забелязват най-вече хората, около които се разчеква - другите не биха я отразили ако падне и тя. На Десислава всички й се кефят на евъргрийните и фолклора, но през останалото време по-скоро им е смешна как се размята на по-новите песни. Камелия и тя така, само дето не й се смеят, защото още е в добра форма, но и при нея забелязвам, че хората вече не я отразяват като легендата, която е.

Абе убиха си звездността с тия клубове. До едно време беше наистина яко, свежо, но в последните години е някакво тотално дъно, което не може да се приема за какъвто и да е позитивен фактор. А това, че нито една от тия дето тук ги възхваляваме не дръзва да промени нещо е показателен, че в основата си за жалост всичките са един дол дренки.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Още една топ хитачка от дебютите в Пайнер. Ако не се лъжа даже се въртеше по дискотеките,изненадвам се че няма и милион.

 

Тая песен е брутална и мен много ме радва. Не знам защо не стана хит, може би тук името оказва влияние, защото ако беше на по-популярен изпълнител тогава щеше да се получат нещата! Иначе тогава се завъртя, да. Тая пък място не си намери в жанра. Дуета им със 100 кила е трагикомедия! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

И като заговорих пак за участията... ето едно показателно клипче, което би трябвало да отвори очите на всички за това дали към днешна дата въобще имаме някакви звезди след като работата им е предимно на такива места. Момчето се пребива, а никой не го отразява... А накрая дори самия той се самоиронизира, защото му е внушено, че тази тип кариера е нормалния и 'модерния'...🤐

https://vm.tiktok.com/ZMYmMGerJ/

Половината коментари са, че в тая тъмница не се ходи със слънчеви очила и са прави. Дано поне хората най-отпред са подали ръка на "звездата".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И като заговорих пак за участията... ето едно показателно клипче, което би трябвало да отвори очите на всички за това дали към днешна дата въобще имаме някакви звезди след като работата им е предимно на такива места. Момчето се пребива, а никой не го отразява... А накрая дори самия той се самоиронизира, защото му е внушено, че тази тип кариера е нормалния и 'модерния'...🤐

https://vm.tiktok.com/ZMYmMGerJ/

И защо трябва да се вълнуват как никому неизвестен, беден човек от народа изобщо се е качил до сцената чак да падне от нея? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, SG каза:

То нали на всички други им обръщат внимание като на техен концерт. :D Преслава с вечния плейбек направо може да не забележиш, че е на сцената, а Галена е отразявана главно защото е достатъчно динамична, но я забелязват най-вече хората, около които се разчеква - другите не биха я отразили ако падне и тя. На Десислава всички й се кефят на евъргрийните и фолклора, но през останалото време по-скоро им е смешна как се размята на по-новите песни. Камелия и тя така, само дето не й се смеят, защото още е в добра форма, но и при нея забелязвам, че хората вече не я отразяват като легендата, която е.

Абе убиха си звездността с тия клубове. До едно време беше наистина яко, свежо, но в последните години е някакво тотално дъно, което не може да се приема за какъвто и да е позитивен фактор. А това, че нито една от тия дето тук ги възхваляваме не дръзва да промени нещо е показателен, че в основата си за жалост всичките са един дол дренки.

Е как да отразят Камелия като не знаят коя точно от безкрайната им Тройницата разнася микрофона нея вечер?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Половината коментари са, че в тая тъмница не се ходи със слънчеви очила и са прави. Дано поне хората най-отпред са подали ръка на "звездата".

Вярно си е и това. Но на него очилата явно му се водят част от 'имиджа', ако можем да говорим за нещо такова през 2023. В една нормална музикална среда на звездата ще бъдат осигурени подходящи сцена, осветление... но това, разбира се, не е нормална музикална среда, а просто една поредна чалготека, в която преди малко просто са изчистили вчерашните салфетки от сцената, махнали са наргилетата от баровете и са ги подготвили тях и чашките за шотовете като за новите кифли и тузари, дошли да се почувстват много готини. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , xroflx9 каза:

Дора вампир ли я е ухапал по циците?

WWW.INSTAGRAM.COM

758 Likes, 30 Comments - Andrea (@andreabulgaria) on Instagram

 

Мисля, че е следа от операцията на злокачествения  тумор. 

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Заслужават си флоповете, най-вече Емилия с нейния Костиев миш-маш и двете надъхани Пашеви кифли. Другият път да заложат на по-качествена чалга, без народно, псуване, ограбване на банки и прочее. Лорена им го наби с качествен поп-фолк, даже и от онова нещо Трилогия има повече гледания.

А на това Gucci forema 100% повечето гледания са си от Гърция, не от България.

В Гърция никой не ползва Ютуб вече. Гледанията са си изцяло от България

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Алфа се опитват да клонират Емануела ли?

EEF081F2-13D5-4F5B-8838-02A613CF9ACB.jpeg

48681BCE-F763-493C-A9A4-25399C8A1DE4.jpegF249ECE3-1C2B-4A39-A1F2-F15BFB6D2CEB.jpeg

С това дебело и грозно дупе и дебело лице трудно ще копира Емануела, която изглежда доста по-добре. Съвет, да отслабне! Много да отслабне! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Мисля, че е следа от операцията на злокачествения  тумор. 

В Гърция никой не ползва Ютуб вече. Гледанията са си изцяло от България

Къде гледат клипове?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сими е играла новата игра на Хари Потър и е решила да пресъздаде Волдеморт

WWW.INSTAGRAM.COM

8,202 Likes, 152 Comments - @simona_alphamusic on Instagram: "All these bitches is my sons"

 

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , z_o_ каза:

Счети Емс в момента във 120 минути.

Даде ли разяснения за попълването на Данъчните декларации, че срокът е до края на април?

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Stela каза:

Торино и Пашата с хит ли са? Даже не съм я чула още, но гледам, че в нейбъла са на първо място в петъчния топ..

1. Gucci forema - 206K

2. Стари рани - 146К

3. Не си ме давай - 113К

4. Еспаньола бейби - 111К

5. Airport/Чупки в кръста - 90K

----------------------------------------

Лорена - 80К, Трилогия - 77К, Деса и Емир - 74К, Джентълмен - 71К, Ария - 65К, Джулия - 62К, Малката и Данна - 61К

Гери Никол явно пак ще е с флоп. Паднала е на 38К. Жалко, песента заслужаваше повече внимание. 

Джена с 37К. Очаквах да бъде по-голям хит и да има повече гледания. 

"Българи - юнаци" на Емилия е тотален флоп. Паднала е на 11К само 2 седмици след премиерата... 🤷‍♀️

Голям хит е песента на Торино и Пашата за съжаление. Повдига ми се от такива комплексарско-женомразки текстове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

В капките унизиха смядовската свирчулина! 😃

И Галинка :D

"Търся Галена във ваната. Няма я, ама тука е Галин" аххахахахах супер беше :D И на Мъдьо и Хармониика им беше забавно хахаха

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Голям хит е песента на Торино и Пашата за съжаление. Повдига ми се от такива комплексарско-женомразки текстове.

Абсолютни некадърници, които си вярват супер много. Новите СкандаУци. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тези Капки постоянно слагат на нагласения бутон някакви временни настоящи сензации, които не са известни за голяма част от зрителите. Някак несериозно ми е Меди да са го имитирали соло преди имена като Десислава, Глория и Ивана. Но Тома се справи доста добре.

А на Галена, уви, това с ваната ще си й остане главното, с което масата ще я свързва. Но конкретно на лица от шоубизнеса като двамата водещи не им прави чест да я подбъзикват така.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...