Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

NEWS2.BG

Мегазвездата Ивана доста се е надценила напоследък и въпреки липсата на нова продукция е вдигнала хонорара си до Космоса. Ресторантьори вече вдигат ръце

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

След като песента на Мирела (трябваше да погледна, за да си припомня дали така се казваше) беше първия Алфа дебют, който не ме грабна, сега не изпитвам желание даже и да си пусна предложението на Доника. Струва ли си, някой да каже?

Алфа тотално ме губят, а можеха да са егати лидера на музикалния пазар...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

След като песента на Мирела (трябваше да погледна, за да си припомня дали така се казваше) беше първия Алфа дебют, който не ме грабна, сега не изпитвам желание даже и да си пусна предложението на Доника. Струва ли си, някой да каже?

Алфа тотално ме губят, а можеха да са егати лидера на музикалния пазар...

Има ли смисъл да питаш струва ли си песен на Доника?

Само Тодоресте успя да я спаси веднъж

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

След като песента на Мирела (трябваше да погледна, за да си припомня дали така се казваше) беше първия Алфа дебют, който не ме грабна, сега не изпитвам желание даже и да си пусна предложението на Доника. Струва ли си, някой да каже?

Алфа тотално ме губят, а можеха да са егати лидера на музикалния пазар...

Тоя виц ми хареса - Омега, Дончо и "струвало ли си" в едно и също изречение :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , omline каза:

Много харесвам и аз Наташа Теодориду, но шансът да направи концерт тук граничи с минус безкрайност.

Оригиналите на "Не виждам" и "Уморени и студени" са нейни, но нищожни като претекст да й отиде на крака нашенецът.

Това дори не са нейните най-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъркините нямат място тук. Теренът е зает от Брена, Цеца и сръбската скара! :D Има местенце само за Ели Кокину. 💖

Като казахме Брена - Ред Бул в Сърбия организира много яко събитие, тя и трап кралицата Сенида с общ концерт на Калемегдана им. А у нас е толкова скучно.... забили се по чалготеките и си мислят, че са в шоубизнеса....

Даже пресконференция направиха.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Има ли смисъл да питаш струва ли си песен на Доника?

Само Тодоресте успя да я спаси веднъж

 

Факт и тази яка песен не стана хит, защо ли? @Lelqtian познай от първи път?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Гери може вече да не иска да се занимава с музика, но славното й legacy намери мястото си и в театъра.:heart:

https://vm.tiktok.com/ZMYaGSGTJ/

@Gerganafen

За нея най-много ме е яд! Ако беше в Алфа например, щеше да е най-добрата там! 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Факт и тази яка песен не стана хит, защо ли? @Lelqtian познай от първи път?

За първи път виждам и чувам че имало такава песен. 

Иначе в тая хомофобска република как да стане хит дует между транс изпълнители? :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

За нея най-много ме е яд! Ако беше в Алфа например, щеше да е най-добрата там! 

Айде сега, по добре в Лидл касиерка, отколкото Тройница с Лидл. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Айде сега, по добре в Лидл касиерка, отколкото Тройница с Лидл. 

Не вярвам да бъде тройница като тях.... Колко хитове има, няма база за сравнение с тези тридневки.... :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Гери може вече да не иска да се занимава с музика, но славното й legacy намери мястото си и в театъра.:heart:

https://vm.tiktok.com/ZMYaGSGTJ/

@Gerganafen

Сега вече още повече харесвам "Татковци". :heart:

Това за Гергана и Алфа мисля, че сме го обсъждали. Според мен Галин би могъл да я убеди поне за един машъп feat. Лидия примерно, но явно не му пука за нея. Може ли да си музикален продуцент, а приятелката ти, която навремето ти подаде ръка, да е касиерка? Та Гъбин дори продължи да работи с Оцко след "Твоите думи", докато не се научи сам да си прави песни с подобно звучене. Какво да говорим повече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

Не вярвам да бъде тройница като тях.... Колко хитове има, няма база за сравнение с тези тридневки.... :D 

Мислиш някой ги пита в Омега дали искат да са в Тройницата или да, по дифолт щом си там си част от хидрата. 

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Сега вече още повече харесвам "Татковци". :heart:

Това за Гергана и Алфа мисля, че сме го обсъждали. Според мен Галин би могъл да я убеди поне за един машъп feat. Лидия примерно, но явно не му пука за нея. Може ли да си музикален продуцент, а приятелката ти, която навремето ти подаде ръка, да е касиерка? Та Гъбин дори продължи да работи с Оцко след "Твоите думи", докато не се научи сам да си прави песни с подобно звучене. Какво да говорим повече.

Точно пък Доня Галина и нейния бардак са и изпотрябвали на Гергана, ако искаше да се връща на сцената. Заслужава и тя, и ние, ако и дойде музата разбира се, нещо повече. 

Навремето може да са били, но не можеш ме убеди Гъбин да има приятелки ;) Конкуренция, женска злоба ... нови труженички в най-добрия случай. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана изобщо не би била на място в Алфа, защото въпреки всичко си е останала във времето като Легенда от най-силния период на фолка. А Гальо във фирмата си прави всичко за временна популярност, но не и да създава нови легенди...

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Действително Галин започна просто да им раздава дуети на килограм, да трупа някакви БЕЗполезни изкопаеми като Доника, Диона и тоя новия ходжа и нищо повече. Един албум не е издал на свой изпълнител, ей така за престиж. Той самият изкара 10 години в "Пайнер" без поне един диск да издаде, най-малкото за да си събере цялото "творчество". Какво има зад гърба си? "Търсете 'Галин' в YouTube и ще намерите песните ми."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не по-малко тъпото в тази хаотичност е, че се затрива потенциала на инак разпознаваеми и харесвани сред чалга публиката имена. С подходящи ходове Лидия и Десита за тези 4-5 години вече можеха да са станали симпатични и на масовия българин, който не следи жанра. Но Галин ги закова в някаква система от сезонни успехи само и само да имат участия по чалготеки. И това ги заслепява всичките и ги кара да си мислят, че всичко е ОК.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Действително Галин започна просто да им раздава дуети на килограм, да трупа някакви БЕЗполезни изкопаеми като Доника, Диона и тоя новия ходжа и нищо повече. Един албум не е издал на свой изпълнител, ей така за престиж. Той самият изкара 10 години в "Пайнер" без поне един диск да издаде, най-малкото за да си събере цялото "творчество". Какво има зад гърба си? "Търсете 'Галин' в YouTube и ще намерите песните ми."

Престижа от албум няма да направи гърлите му по търсени ... по какъвто повод ги търсят. Поредния дует, трио, квартет, секстет - те не са спирали от началото на тоя курник. А и нека си припомним кой рева най-много когато чумата затвори кръчмотеките и отново си направим извода каквъто и да е бизнеса на Доня Галина, със сигурност не е музикален ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Гъркините нямат място тук. Теренът е зает от Брена, Цеца и сръбската скара! :D Има местенце само за Ели Кокину. 💖

Като казахме Брена - Ред Бул в Сърбия организира много яко събитие, тя и трап кралицата Сенида с общ концерт на Калемегдана им. А у нас е толкова скучно.... забили се по чалготеките и си мислят, че са в шоубизнеса....

Даже пресконференция направиха.

 

 

Гръцка музика >>>>>>сръбска

  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Айде сега, по добре в Лидл касиерка, отколкото Тройница с Лидл. 

По-добре Гергана при Алфите, отколкото Доника. При това, че видя какво е да си в топа и да направиш бум още с първата си поява, хората да те обичат и накрая да се откажеш и да се забиеш на касите в Лидл... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

По-добре Гергана при Алфите, отколкото Доника. При това, че видя какво е да си в топа и да направиш бум още с първата си поява, хората да те обичат и накрая да се откажеш и да се забиеш на касите в Лидл... 

Има си причини жената, не е като да няма интерес. Искала е да е певица като малка, топ 1 още с дебюта, и по турнета и сичко. Не иска повече да е в светлината на прожекторите на тоя етап, в Лидл да не е лошо? Все някой трябва да чекира по касите, много от настоящите и "колежки" лишават толкова много клиенти от скоростно обслужване! 

Никой не е по-добре при Тройниците, камо ли Дончо, почва да ме дразни това момче, а имаше някъв хляб в него ... 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...