Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, DevilWish каза:

Точно така, знаят коя да бъде първата - Преслава ❤️ 

Ето и целия траклист, дори и Глория са включили с дуетите си Кеба и Стораро:

Хитовете на Планета Пайнер 21, снимка 1

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Ето и целия траклист, дори и Глория са включили с дуетите си Кеба и Стораро:

Хитовете на Планета Пайнер 21, снимка 1

Добра компилация, но ми липсва Welcome To Bulgaria и Mangava Tut , в първите два диска Преслава е първа, трябваше и Няма драма да я сложат като пилотна вместо До живот, има над какво още да работят като хитове и добра подборка за компилациите си. Радвам се, че Глория участва в компилацията, най-накрая се сетиха! ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Някой разбра ли идеята на тези неща в сутиена на Гери Никол?

16-DE744-D-1561-4-FBB-8599-98-A6571-A5-B

Не знам, но има 80к за ден. Това момиче официално залезе, но все си мисля, че има още много хляб в нея, стига да попадне на точните песни. В момента е изцяло сама и си личи че не знае какво да пуска.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Не знам, но има 80к за ден. Това момиче официално залезе, но все си мисля, че има още много хляб в нея, стига да попадне на точните песни. В момента е изцяло сама и си личи че не знае какво да пуска.

Аз по-скоро си мисля,че Тита не знае какво да пуска. Личи си че е правила каквото й каже Криско и сама не може да се справи. Не знам как е успяла да се уреди с дует с Трифонов,но предполагам че ако е комерс ще е голям хит.

В Гери наистина има още много хляб,но тя освен първите й 2 песни май винаги е била самопродуцираща се. Мисля че просто не й се занимава вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Не знам, но има 80к за ден. Това момиче официално залезе, но все си мисля, че има още много хляб в нея, стига да попадне на точните песни. В момента е изцяло сама и си личи че не знае какво да пуска.

В Хит Микс е от Декември, не е сама. В описанието на песента от вчера пише, че тя и Хит Микс държат правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

HITMIXMUSIC.BG

Гери-Никол е родена на 30 юли 1998 г. в град Варна. Още на 16-годишна възраст придобива огромна популярност след участието си в музикалното предаване Х-Factor. Следват множество хитове, които поставят рекорди по рейтинг, като Ела и си вземи, Момиче като мен, Готина и луда, Напрао ги убивам, Гледай ме и други. Музиката е част от...

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка Бодурова с гневна реакция срещу “Като две капки вода”/ ВИЖ

Ето какво написа певицата:

“Разбрах за опита за имитация на моя образ. Доколкото си спомням това предаване заслужаваше името си – “Като две капки вода”, защото имаше добри попадения на ИМИТАЦИИ. Но явно, че талантите са се изчерпали и сега трябва да добавят една думичка към името си – Пародия. Аз се гордея с моя живот и кариера, с любовта на хиляди, с моето семейство.

И гледайки тази “пародия”, аз много се забавлявах. Но виждах тези, които участваха с букетчетата си като мравчици около микрофона, който не се ползваше успешно, без да мислят, че всъщност унижават себе си. Никой не може да изтрие нищо от това, което съм направила, нито наградите които съм донесла за България, нито може да намали банковите ми сметки.

Аз обичам Родината си, ще бъда вярна докрай на моите фенове и за тях издавам нов албум, 30-ти поред, който ще представя на 1 юли в летен театър Варна и на 17 юли в летен театър Бургас. Мисля, че на никого не преча с тези 2 концерта. /само 2 , защото бях обвинена, че идвам да взимам хляба на другите/. Оооо, момичета, …. И утре по- кротко – ако танцувате на масата, бъдете сигурни, че чашите няма да се обърнат! Аз мислено ще бъда с вас! И ето песента, която даде заглавието на новия ми албум – “Надежда и тъга”.

В това число има предвид и Кали, която направи сеир :D Ами да, беше си пародия и хората се забавляваха! Много насериозно го е приела!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Кичка Бодурова с гневна реакция срещу “Като две капки вода”/ ВИЖ

Ето какво написа певицата:

“Разбрах за опита за имитация на моя образ. Доколкото си спомням това предаване заслужаваше името си – “Като две капки вода”, защото имаше добри попадения на ИМИТАЦИИ. Но явно, че талантите са се изчерпали и сега трябва да добавят една думичка към името си – Пародия. Аз се гордея с моя живот и кариера, с любовта на хиляди, с моето семейство.

И гледайки тази “пародия”, аз много се забавлявах. Но виждах тези, които участваха с букетчетата си като мравчици около микрофона, който не се ползваше успешно, без да мислят, че всъщност унижават себе си. Никой не може да изтрие нищо от това, което съм направила, нито наградите които съм донесла за България, нито може да намали банковите ми сметки.

Аз обичам Родината си, ще бъда вярна докрай на моите фенове и за тях издавам нов албум, 30-ти поред, който ще представя на 1 юли в летен театър Варна и на 17 юли в летен театър Бургас. Мисля, че на никого не преча с тези 2 концерта. /само 2 , защото бях обвинена, че идвам да взимам хляба на другите/. Оооо, момичета, …. И утре по- кротко – ако танцувате на масата, бъдете сигурни, че чашите няма да се обърнат! Аз мислено ще бъда с вас! И ето песента, която даде заглавието на новия ми албум – “Надежда и тъга”.

В това число има предвид и Кали, която направи сеир :D Ами да, беше си пародия и хората се забавляваха! Много насериозно го е приела!

Аз видях повече негативни коментари относно имитацията - всички са съгласни че това шоу вече е дъно и се чудят какви циркове да правят за рейтинг.

А кампанията за осмиване на Кичка, която медиите водят толкова усърдно наистина става досадна. Този насран старец Панайот къде ли не го бутнаха вече и той тапунгера се радва като циганче на кебапчета че му дават рейтинг.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз видях повече негативни коментари относно имитацията - всички са съгласни че това шоу вече е дъно и се чудят какви циркове да правят за рейтинг.

А кампанията за осмиване на Кичка, която медиите водят толкова усърдно наистина става досадна. Този насран старец Панайот къде ли не го бутнаха вече и той тапунгера се радва като циганче на кебапчета че му дават рейтинг.

Аз до скоро даже не знаех, че има такъв певец, но знам, че на времето Кичка и той са тръгнали заедно като изпълнители. Не съм чел коментарите честно казано, защото у дома следим тези шоута като Един за друг, Хелс Китчън, Игри на волята (когато го дават) и Като 2 капки вода, но последното предаване не е от любимите ми вече, докато другите наистина нямам търпение да започнат. Ясно е, че всичко това е за рейтинг покрай скандала на двамата. Жена му на този трябваше да коментира представянето на Кали, а тя изобщо започна да дрънка глупости и простотии вместо това. Беше смешна.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да се дразнят на Кичето - тя си е бурсук, но и жевее в щатите. Има купища пари и си праи квото иска. На бедния българин това му влиза във всички дупки без възелин и го боли. Естествено, че ше застане на страната на баба Панайотка. 

@FikLena Фиклено, ша дойда у Лондона, къде продаваш там дюнери ма? Да ма черпиш един! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на Планета Пайнер и от 64 песни само 4-5 могат реално да се нарекат хитове, а точно 0 са хитове от ранга на онези от компилациите преди едни 20 години. 😆 Не съм предполагал до къде ще стигнат Пайнер, предишната номер 1 фирма на България Балкантон поне си имаше като причина за пропадането цяла една смяна на режима на управление, а наши Димитровградци изчезнаха от картата само защото шефа си повярва твърде много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Хитовете на Планета Пайнер и от 64 песни само 4-5 могат реално да се нарекат хитове, а точно 0 са хитове от ранга на онези от компилациите преди едни 20 години. 😆Не съм предполагал до къде ще стигнат Пайнер, предишната номер 1 фирма на България Балкантон поне си имаше като причина за пропадането цяла една смяна на режима на управление, а наши Димитровградци изчезнаха от картата само защото шефа си повярва твърде много.

Е, него ако питаш, ковидът е виновен. Нали затова получи пари по Плана за възстановяване.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , DarkChild каза:

Оф, тоз съсел.

Защо Наташа Теодориду един път не е идвала тук? Всякакви кранти и скрити гейове се изредиха тук, а най-добрата им певица никой не я кани

Много харесвам и аз Наташа Теодориду, но шансът да направи концерт тук граничи с минус безкрайност.

Оригиналите на "Не виждам" и "Уморени и студени" са нейни, но нищожни като претекст да й отиде на крака нашенецът.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на кралица Десс!

SIGNAL.BG

Деси Слава получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и печели допитването за общо 2-и път.

 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

 

Тази мома имаше огромен билборд в близост до центъра на Варна с нейна  снимка, а отдолу описани всичките и профили в социалните мрежи :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , z_o_ каза:

Честито на кралица Десс!

SIGNAL.BG

Деси Слава получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и печели допитването за общо 2-и път.

 

Шок и погром, “старите чанти” смазаха Алфи, Меги, Диаманти и Сие? Милионите гледания явно тук не важат. 
 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичта на хората не се купува с цифри. Това не са статистици, а певци. Нямаш ли песни, харизма и чувство.... не става. И Глория се вижда как пръска по участия в заведения и ресторанти, където има и малки, и големи, всичките й песни се знаят.

Опитаха се да обърнат нещата във визия, клипове, брой гледания и някакво надцакване, ама не става... и те самите го виждат и сега си берат плодовете.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , z_o_ каза:

Честито на кралица Десс!

SIGNAL.BG

Деси Слава получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и печели допитването за общо 2-и път.

 

Шотовете шотовете завърти .... 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh my, мислех си, че Емилия Стоянова харесва колко е била различна във времето Деси Слава, а накрая да й даде такава титла след годината с Party Animals, Брутален и куп банални комерси... та да я поощри да издава още...🤐

преди 9 часа , omline каза:

Е, него ако питаш, ковидът е виновен. Нали затова получи пари по Плана за възстановяване.

Да му се чуди човек как не е кандидатствал за този план още в прогресивно западащите години преди 2020 - с основанието, че врачката на фирмата е видяла задаващото се.

Screenshot_20230310-114253_YouTube.jpg.bff05e3c18efbc38a9e6e0cdf34c2c0b.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...