Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Десислава откакто напусна Пайнер е тотал щета. Само ''Токсичен'' се отличи и беше наистина добър проект. Всичко друго е крачки назад.

Абсолютно сигурен съм, че Митко Пайнера е бутал кариерата във втория пайнерски период защото нито работеше хаотично и имаше различни проекти. 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Трябва да дойде някой интересен певец при мъжете, за да го измести и да се усети че е скучен. В момента избора е критично зле.

Това не виждам да се случи скоро, но винаги може някой нов Бийбър да пръкне от някъде.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

По БТВ пуснаха дуета на Десислава и Емил по-рано и песента ми хареса повече от последните ѝ няколко проекта.

Но не вярвам да е хит.

Емил ми звучи някак възродително.

преди 5 часа , pacho каза:

 

Лидия не е ли лопата? Поне в профил мяза на лопата.

Точно така. Квадратна такава.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , NazzkO каза:

Като гледам какви песни се пускат и май по-добре да си слушаме неща от близкото минало, като това напримее

https://youtu.be/aLMfR9ty0no

А защо не от по-далечното минало. :D 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Боже! Каква е тая? Травестит 😮 Как е истинското му име на това?

Не знам как е родното име, но по документи вече е Глориа.
Преди беше позната като “най-известната имитаторка на певицата Глория” и се въртеше по вечерни предавания. Близка приятелка с Азис и Галена.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Не знам как е родното име, но по документи вече е Глориа.
Преди беше позната като “най-известната имитаторка на певицата Глория” и се въртеше по вечерни предавания. Близка приятелка с Азис и Галена.

 

Да, то си личи че е фен на Глория.... Хубаво - травестит, но защо и името взима? Ах! Нищо общо с Глория!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тая ковричка Малена някаква  АлиЕкспрес версия на Цура Пеевска ли ще го раздава? "Нейната история" излиза днес в КокошарникОфишъл и очевидно най-важното и интересното в това нещо ще е Ферарито - честно ли?

 

WWW.INSTAGRAM.COM

🖤MALENA🖤 (@malena_official_music) on Instagram: "8.03 Премиера в канала на @planetaofficialtv ……Моята изживяна �..."

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Всички си търсят да имат по 1-2ма Пеевски в живота, че веднъж се живее.

Тя май дори вече се венча, ако не ме лъже паметта. Явно правилният е вързала, щом няма хит, но пък си има Ферари. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато в Раманя се чудим как да напомпаме звездния имидж на клуборазбивачките и се чудим за къв чеп са ни големи концерти и кой ще ходи на тях, някъв си грък, който дори няма истински голям хит от рода на "Не си ме давай" (видиш ли), пълни Арената в София на цени от 35 до 200 лв.

Може да бъде изображение с 3 души и на закрито

  • Like 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Абе тая ковричка Малена някаква  АлиЕкспрес версия на Цура Пеевска ли ще го раздава? "Нейната история" излиза днес в КокошарникОфишъл и очевидно най-важното и интересното в това нещо ще е Ферарито - честно ли?

 

WWW.INSTAGRAM.COM

🖤MALENA🖤 (@malena_official_music) on Instagram: "8.03 Премиера в канала на @planetaofficialtv ……Моята изживяна �..."

 

Аз само се чудя тези богати мъже защо се хващат с такива съсели от всички възможности за жени. Модели няма ли вече на този свят?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Концертите не са важни. Концертите не са модерни. Айде да видимЕ тоя грък пълни ли чалготеките?

Завалията, кой ще му стъпи.... :D

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Аз само се чудя тези богати мъже защо се хващат с такива съсели от всички възможности за жени. Модели няма ли вече на този свят?

Вижте, че няма никаква индивидуалност! Какво да кажем за откраднатата черна рокля на Андреа от преди 15 години? Магда, Андреа, Галена и колко още като други иска да прилича, но не става. А, да, млада версия на Луна също, дали един ден няма да иска да става и президент? Глас, че няма - няма, това е ясно!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

 

"Като бяхме по малки поне преди 10 -15 г я пусках в едно заведение и един приятел гледа на двд-то че пише djena и ми казва пусни пак предната песен на DJ-ena"

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...