Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема изадължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За да не дискриминираме и да няма обидени, нека поздравим и другите баби! Честита Баба Илийца, Баба Меца, Баба Яга, Баба Тонка, Баба Цоцолана, Бабината ви Трънкина, и не на последно място, на Баба ви Хвърчилото!

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

❤️

Да отворим темата и месеца с качествен проект!
Честита Баба Марта на всички форумци, които знаят да подбират музиката, която да слушат!

Наистина много силна песен!

Браво на Джен@!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстоящи песни през март:

- Галена (Ганев)

- Галин

- Теди Александрова (Ганев)

- Тита и Слави Трифонов (?)

- Антонио (с Азис?)

- Диона (Асенов)

- Адам 

- Десита (дует с Адам?)

- Доника

- Саби (Ганев)

Проекти с неизвестна дата:

- Джулия (нова песен + албум)

- Джордан (Ганев)

- Емануела (Кишев)

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 5 най-слушани песни за вчера: 

1. Не си ме давай - 100к
2. Espaniola Baby - 98k
3. Джентълмен - 96k
4. Airport - 90k
5. Чупки в кръста - 84k

Не и Галош единствена представителка на българите и женитe...um yes queen skinny legend versace boots the house down slay queen hunty mama and oop daddy work charli xcx snatch my wig 💅

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Топ 5 най-слушани песни за вчера: 

1. Не си ме давай - 100к
2. Espaniola Baby - 98k
3. Джентълмен - 96k
4. Airport - 90k
5. Чупки в кръста - 84k

Не и Галош единствена представителка на българите и женитe...um yes queen skinny legend versace boots the house down slay queen hunty mama and oop daddy work charli xcx snatch my wig 💅

 

Galena+Sabi

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Топ 5 най-слушани песни за вчера: 

1. Не си ме давай - 100к
2. Espaniola Baby - 98k
3. Джентълмен - 96k
4. Airport - 90k
5. Чупки в кръста - 84k

Не и Галош единствена представителка на българите и женитe...um yes queen skinny legend versace boots the house down slay queen hunty mama and oop daddy work charli xcx snatch my wig 💅

 

А защо не казваш, че на Галена и Саби си включил и топик клипа а на другите не ? :D 

Реалната подредба, без топик видеата:

1. Espaniola Baby - 98k

2. Джентълмен - 96k

3. Airport - 90k

4. Не си ме давай - 87к

5. Чупки в кръста - 84k

НО, нека обърнем внимание на интересните новини:

Емилия пуска нов албум - ''Турболенция''. Април или май ще има нов проект, доста различен от ''Българи Юнаци''. В албума ще има три чисто нови песни и една фолклорна.

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Топ 5 най-слушани песни за вчера: 

1. Не си ме давай - 100к
2. Espaniola Baby - 98k
3. Джентълмен - 96k
4. Airport - 90k
5. Чупки в кръста - 84k

Не и Галош единствена представителка на българите и женитe...um yes queen skinny legend versace boots the house down slay queen hunty mama and oop daddy work charli xcx snatch my wig 💅

 

Галош от около година не се идентифицира като жена.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

А защо не казваш, че на Галена и Саби си включил и топик клипа а на другите не ? :D 

Реалната подредба, без топик видеата:

1. Espaniola Baby - 98k

2. Джентълмен - 96k

3. Airport - 90k

4. Не си ме давай - 87к

5. Чупки в кръста - 84k

НО, нека обърнем внимание на интересните новини:

Емилия пуска нов албум - ''Турболенция''. Април или май ще има нов проект, доста различен от ''Българи Юнаци''. В албума ще има три чисто нови песни и една фолклорна.

Другите нямат топици в класацията? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Другите нямат топици в класацията? 

Нямат защото не са добавени. Все пак говорим за изпълнители без фенска маса. Единствените с яко топици в попнейбъл са Галена и Преслава защото феновете добавят всичко квото се появи.

Но като ги потърсиш в тубата:

''Чупки в кръста'' - 4 милиона

Española baby - 220 хиляди

Airport - 1 милион

Меди - 82к и даже е в тренда.

Ако на мелето му се занимава да ги добави, но накрая чарта ще се превърне в манджа с грозде. Или да направи отделен чарт само за топици.

Малко тъпо е при едни да се броят няколко клипчета а при други само официалното видео защото няма дата инфо. Ако ще се прави такава класация да се броят еднакви параметри при всички за да е fear.  :) 

пс: @meleto, защо след като един клип е бил скрит за определен период от време в нейбъла излиза като ''изтрит''? Например ''Нежни устни'' на Емилия или ''Мъка ме налегна'' на Райна. За определен период от време не бяха достъпни, сега вече са, но нейбъла изобщо не ги зачита!

пс2: Емилия тийм, знаем че четете форума. Платете за малко реклама в Youtube.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

 

пс: @meleto, защо след като един клип е бил скрит за определен период от време в нейбъла излиза като ''изтрит''? Например ''Нежни устни'' на Емилия или ''Мъка ме налегна'' на Райна. За определен период от време не бяха достъпни, сега вече са, но нейбъла изобщо не ги зачита!

пс2: Емилия тийм, знаем че четете форума. Платете за малко реклама в Youtube.

 

Защото като даден клип е скрит/изтрит - няма смисъл да правим заявки. По принцип мисля, че седмица или повече беше времето, в което ботът опитва да го достъпи и след това го маркира като изтрит.

След това не прави повече проверки.

Може ли линк към тези, които липсват, за да видя дали ще мога да ги активирам без да ровя в базата данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте, ами кажете веднага. След като харесвате лекия жанр и публично служещите дами, и вие ли сте фенки и си мечтаете за "Луи Вютон". Хайде не се срамувайте, кажете си?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, BaGaBoNtIn каза:

Галена защо е пуснала стори с песента на тоя отвратителен мангал Антонио? Да не е решила да пуска дуети с всяко новоизлязло цигане…

Азия сигурно я е помолила да го направи. Нали с Антонио си бъркат по дупките :lol2:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно "истинските му продуценти", или както там Антонио ги беше определил в описанието на новото видео, са бутнали няколко хилядарки на Азия за няколко общи снимки и онлайн цирк (коментари по постове и песни на Антонио и т.н.). Галош пък нали е гъста с Азис. Всичко е просто долен ПР - Тончо не "пее" от вчера, как пък Азо така изведнъж хлътна по него? Да беше си уредил просто Азисови вокали в една или няколко песни, по-малко излагащо щеше да е. Преди мнението ми за него беше "не особено талантлив, не особено харизматичен, но се старае". "Твоите сълзи" не беше лоша песен. Вече мнението ми за него е: "фалшивата булка на Азис, драпаща за слава".

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Галена защо е пуснала стори с песента на тоя отвратителен мангал Антонио? Да не е решила да пуска дуети с всяко новоизлязло цигане…

По ЛГБТ+ линия.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа когато Юнона ѝ направи кавър: мръсна крадла не ми е искала разрешение

Пепа за машъпа на Преслава: много я харесвам, радвам се, защо да ми иска разрешение?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Пепа когато Юнона ѝ направи кавър: мръсна крадла не ми е искала разрешение

Пепа за машъпа на Преслава: много я харесвам, радвам се, защо да ми иска разрешение?

Точно. Падна ми в очите тази уж много устата Пепа, когато нападна Юнона, понеже нали е някоя си Юнона, а за миш-маша на Преса нищо не посмя да каже. Много е смела и обективна, няма що.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...