Jump to content



Емилия - Българи-Юнаци


Препоръчани коментари

Този път Ема смаза. Евала. На кой му пука дали ще е хит или не? Певиците с над 20 години кариера трябва да са новатори, да експериментират и да налагат нови тенденции. Браво бе жена. Можело!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Този път Ема смаза. Евала. На кой му пука дали ще е хит или не? Певиците с над 20 години кариера трябва да са новатори, да експериментират и да налагат нови тенденции. Браво бе жена. Можело!

Да!

Добър експеримент!
Страхотно е станало всичко!

ТАКА ТРЯБВА ДА ЗВУЧАТ ЕКСПЕРИМЕНТИ С НАРОДНАТА МУЗИКА!

БРАВО на ЕМИЛИЯ!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След тия силни и яки дуети в последните години можеше да ни представи една яка и брутална самостоятелна чалгия вместо това нещо, което почти никой няма да си пусне втори път да го слуша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я чух и до края. Текста е слаб , изпяването също. Песента не е за нея. Не знам какво толкова и е харесала и с какво толкова я превъзнася тази си песен. Това няма да се слуша никъде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е такъв кич - много неща наслагани наведнъж без никакъв смисъл. А Емилия много мъжествена изглежда в лицето.

Песента е каквото очаквах, не обичам такива банални патриотични текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен някои фрази изобщо не си ходят с емоцията на песента, примерно "и седем милиона луди глави сме". Това на маса няма как да прозвучи, а тази фраза ми е за маса.

Куплетите са супер. Кадрите на покрива с тези небостъргачи.... ни в клин, ни в ръкав.

В края на клипа с дънковото яке е наклепана толкова, че не мога да преценя българка ли е или мулатка.

Можеше още малко да поработят по парчето и да го доизкусурят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една приказка... "Хубава работа, ама чалгаджийска". 

Каква точно е функцията на фразата 

Трябваш ми за малко само, само още ден. Колкото да хлътнеш здраво по живота и по мен. 

и какво общо има с останалия текст и звученето на песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Има една приказка... "Хубава работа, ама чалгаджийска". 

Каква точно е функцията на фразата 

Трябваш ми за малко само, само още ден. Колкото да хлътнеш здраво по живота и по мен. 

и какво общо има с останалия текст и звученето на песента?

Питай Мариета Ангелова. За 5 години работа - толкоз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах най-важното: каква е целта на този проект? Нито е фолклор, нито е чалга. Нито е за кръчми, нито за дискотеки, нито за излъчване по радио.

Опит за патриотизъм ли е? Нито показва историята, нито съдържа стойност - както за младите, така и за старите поколения. За едните е твърде модерно, за другите е несмилаемо.

Римите хем носят сегашната книжовност, хем се ползват архаизми.

Това ще е като оная английска песен. Очаквах доста повече от Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Футбол и езически ритуали...бе българи с една дума - поне според тоа клип.

Не съм го гледал, но за какъв футбол става дума? Такова нещо не съществува по тези земи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е като идея, но този път не съм доволен. Поздравления, че за пореден път се опитва да е различна от колежките. Напомня ми на Галена 2014 когато всички пускаха някакви скучни проекти а тя избухна с ''Хавана-тропикана'', но тук липсва много ефекта да е подобен. Не виждам това да се завърти в дискотеките. 

Никак не би ме изненадало Ема да е мислила да праща това на Евровизия, нали се спекулираше, че една година иска да участва.

Успех все пак.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема май е копнала идеята от Галя - Welcome to Bulgaria/Българи Юнаци :D

Микс от онази песен с Edward Maya Където Костьо пак брещолеви някакви измислици.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BobiTo каза:

Тая луда ли е, не се спря да се прави на "различна". Забрави за истинската си кариера и се въобрази на няква световна звезда. 

В нейна защита, именно тези различни проекти и помогнаха да се задържи. Последните и 3-4 песни от бг композитори (и то Ганев) не станаха кой знае какви хитове, но пък песните с Кости гръмнаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, lucellent каза:

В нейна защита, именно тези различни проекти и помогнаха да се задържи. Последните и 3-4 песни от бг композитори (и то Ганев) не станаха кой знае какви хитове, но пък песните с Кости гръмнаха

В последните 3 години има само 2 песни от Ганев, които са дуети със Стораро и са кавъри на стари песни, какви големи хитове да станат. Реално Пашев й помогна от българските композитори плюс Кости. Имам чувството, че Кости се старае най-много за Емилия, защото песента на Алфа и тази на Галена ми звучаха по-посредствено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, lucellent каза:

В нейна защита, именно тези различни проекти и помогнаха да се задържи. Последните и 3-4 песни от бг композитори (и то Ганев) не станаха кой знае какви хитове, но пък песните с Кости гръмнаха

Нещо като "Турболенция" ок, ама тази и онова "Дийлс".... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитала се е да направи подобие на румънските песни на Кости, включващи известни румънски изпълнители, пеещи за великите постижения на румънците и как като Румъния няма друга и тн.. Слабо обаче!

И нещо се е активизирала гледам.. да не вземе да се набута в Гласът на БГ 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

В нейна защита, именно тези различни проекти и помогнаха да се задържи. Последните и 3-4 песни от бг композитори (и то Ганев) не станаха кой знае какви хитове, но пък песните с Кости гръмнаха

Кои 3-4 песни от Кости? "Djeale" и "Турболенция" бяха хитове, но онова "Deals" си беше тотален флоп дори по чалга стандарта, камо ли пък някакъв международен/световен хит да е.

Това отново не е Емилия, която харесвах. Пак лъскав клип със 100 неща наблъскани в него, Кости, трап-чалга... Манджа с грозде. Ако и останалите песни, които има, са като това и дуета с Фики, по-добре да си ги държи. Да пусне отново една силна поп-фолк балада и ще я призная. Фактът, че дори фенът й Drako е реагирал с плачещ емотикон на този проект, за мен е показателен. На който са му достатъчни лъскава опаковка и малко гайди (в което далеч не е първата), да се наслаждава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Кои 3-4 песни от Кости? "Djeale" и "Турболенция" бяха хитове, но онова "Deals" си беше тотален флоп дори по чалга стандарта, камо ли пък някакъв международен/световен хит да е.

Това отново не е Емилия, която харесвах. Пак лъскав клип със 100 неща наблъскани в него, Кости, трап-чалга... Манджа с грозде. Ако и останалите песни, които има, са като това и дуета с Фики, по-добре да си ги държи. Да пусне отново една силна поп-фолк балада и ще я призная. Фактът, че дори фенът й Drako е реагирал с плачещ емотикон на този проект, за мен е показателен. На който са му достатъчни лъскава опаковка и малко гайди (в което далеч не е първата), да се наслаждава.

Важно е да отбележим, дали “Турбуленция” и “Джале” щяха да са такива уж хитове ако бяха самостоятелни. Всички знаем отговора.

Тя просто не залага на самостоятелни сингли, защото знае, че няма да има интерес, освен ако не е нещо разтърсващо като “Завинаги”. 
Аман от дуети и квартети с цел да спасяваме кариерата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...