Jump to content


Галин - Трилогия (с Лидия, Ивайла и Симона)


Препоръчани коментари

Дуетите бих ги класирал Лидия > Симона > Ивайла.

Според мен щеше да е по-добре единия да е с Десита, но както знаем любимките му са други.

Иначе не виждам много смисъл в това. Трите песни са почти идентични и не много запомнящи се, трябваше да направи една песен с Лидия и Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Всеки път едно и също. Голямо ръкомахане.

Точно същото си помислих и аз, и като правят видоеклип на една лента, поне да не го мързи да си отваря устата тоя тъпунгер като знае, че няма как да го напаснат после. 

И аз си зададох въпроса къде е Десита, но като чух песните се благодарих, че я няма. Дано запише песен с Джордан и да му отвее цялата пишман кариера на всички тройници. 

И с това Part 1, 2, 3 вместо да си запише заглавията на песните.... абе пълна трагедия са, и ако приемем че Галин е средностатистически певец, то кво прави тоя креативен директор, че чак го и изтипосали в описанието. Аз не бих се похвалил с това нещо. Треторазрядни песни записани на конвейр. 

Среден 3 все пак за старанието. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Либия и оная новата са почти напълно неразличими. Хубаво е,че поне и Сими не е руса и нейната песен е по-баладична,но дотам. Поредния ненужен дует при това доста слаб. Песните и аз ги подреждам така

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Лидия > Симона > Ивайла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те и 3те уж песни звучат еднакво. Не разбираш кога почва следващата. Клиповете са по-скоро ТВ версии. 
След месец и това цялото нещо вече няма да се помни. Поне да ги бяха пуснали една по една да имат малко повече живот. Голямо еднообразие.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя аранжимент ми е като взет инструментал на Ганев много неща звучат като негови в него...

Тия освен да пускат неща от Али Експреса друго не могат ли?

На тая третата песен инструментала й е като на Welcome to BG, въобще не се връзва с това изпяване.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Лидия песента е жестока, отдавна не ми е харесвало нещо на Алфа❤️

А защо Галин е направил 9 минути песен с Лидия 1, Лидия 2 и Лидия 3 е мистерия за мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента с Лидия прилича на "Емрах - предишното момче", особено изпяването - заслушайте се. 

То затова и бие на Ганев, защото и песента е на Ганев. После следват две подобия на първата. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален проект! Получило им се е много добре, особено с Лидия и Симона. Ивайла нещо не мога да я възприема все още и ми идва малко грубичка, особено в сравнение с Лидия и Симона. Музиката и на трите части е зарибяваща. Ще си я слушам с кеф! 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината е доста готин проект.На Лидия частта ,няма нужда да я обсъждаме,то е ясно, че е яка,но интересното при мен е че Ивайла ми хареса като изпяване,докато Симона за първи път я виждам да мучи като крава и не ми хареса това нейно мрънкане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.02.2023 г. от 18:38, stereoto_ каза:

Три едни и същи песни..

 

Напълно еднакви и еднообразни! Песента с Лидия е най-добре за мен и дуета сис Симона бива.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...