Jump to content


Ивайла - Само теб


Препоръчани коментари

Добре пее, но маниерите и визията ѝ са ми някак неприятни. Може би защото в инстаграм я гледах колко се е превзела че е нова фолк икона.

Песента не е лоша, но няма да си я пусна пак. Скучна ми е и като музика и като текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо парчето!

Защо Галин подбира момичета без никакви специфики в гласа? Разчита на някакви пискливи тембри, които омръзват бързо и като цяло не може да се работи с тях кой знае колко.. Копие на Симона е това, но тя беше първа.. Няма да я бъде.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като започна песента имах чувстовото, че ще бъде преправена "Грешници" и ще я дадат на това плашило, ама Асенов се е бръкнал повече за алфите да направи нещо прилично. Песента не е лоша, става да си я пуснеш ама Ивайла ми е неприятна. Освен, че прилича на 40 годишна в лице, излъчва безразличие. Положително мога да кажа, че пее добре макар и гласа и да ми прилича на Данна и Симона в едно, Мирела ми е по-симпатична от това чучело. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та гласът й е направо 1:1 с този на Данна? Външността до някъде също напомня за Данна. Никаква индивидуалност? Не мога и да я запомня тая. Страшна еднотипност, страшно безличие. Тотална безличница! Като цяло песента и видеото към нея тръгнаха добре и като се появи тая Госпожа, бабушкера с подпухнало лице и всичко се провали! Симона е много по-симпатична и гласът й е по-различен, определено има много малко от нейното в обработката по-скоро. Галин пък с тези еднакви музики като почне и той.... банално става. Колко пъти ги слушаме вече тези инструменти и в негови песни и в "Момиче от лед" и къде ли не! Спри, че вече страшно се повтаряш! На тая Мирела песента е къде, къде по-добра. И Ивайла, драга ми  Гальо имаше вече! Както и Симона, но Симона поне е симпатична, пее, изкарва добри проекти, старае се. Предпочитам Данна пред това!!! Поредния неуспешен клонинг!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мненията, че е доста безличен образ.  Може тази безличност да идва и от факта, че са я напоили с 2 тона грим и екстеншъни.... не мога да разбера кому е нужно това?? 

Песента е добра, има препратка към Грешниците, факт. Момичето пее и според мен тази песен й е висока - този плътен глас си го представям в нещо по скоро като по-тежка сръбска песен отколкото такива пискливи истории.

Според мен един от дуетите в Трилогията на Галин ще именно с нея. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ANGEL каза:

Според мен един от дуетите в Трилогията на Галин ще именно с нея. 

Най-вероятно. Той каза че втората ѝ песен е дует и излиза на 14ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятна песен с тази цигулка, изненадан съм. Момичето обаче... Симона #3 като тембър, балните рокли на Лидия... Абе бълване да има, и тотална липса на мисъл и концепция. В същото време Лидия половин година без клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Алфа тръгва по пътя на Пайнер. Много изпълнители - единици успешни. Която е гепнала тоя псевдоним не е прокопсала. 

В някои кадри прилича на Лидия (със стария нос). Като глас е банална и неразличима. Изглежда на 35? Дали е милфка? :D 

По-слаба е от предната нова, чието име беше.... М...нещо си... Мирела? Михаела?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно вече дори не чакат да навършат пълнолетие преди да се юрнат да стават чалга коври. Почна се от Данна, а сега и тая, която няма дори и 16. Това си е незаконно отвсякъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Алфа дебют вече ми харесва. Но съм съгласен, че Галин и този проект го е поръчал малко по конвейр, заедно с визията на момичето. Но тя като цяло чалгата вече на 90% си е някаква такава надпревара кой ще е повече във вълната, почти никаква оригиналност.

Иначе по глас и може би излъчване момичето ми напомня на Димана, която пък изначало е клонинг на Деси Слава, съответно Доня Десс си има първата чалга внучка! Честито!😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Този Алфа дебют вече ми харесва. Но съм съгласен, че Галин и този проект го е поръчал малко по конвейр, заедно с визията на момичето. Но тя като цяло чалгата вече на 90% си е някаква такава надпревара кой ще е повече във вълната, почти никаква оригиналност.

Иначе по глас и може би излъчване момичето ми напомня на Димана, която пък изначало е клонинг на Деси Слава, съответно Доня Десс си има първата чалга внучка! Честито!😊

Като гледам всеки има различно предположение на кого прилича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...