Jump to content

Алисия - Телефона


Препоръчани коментари

Някои части на песента наистина много зарибяват, но според мен Ганев я е завършил по шаблон най-вече на отсвирите. 
Щом е била готова от декември е можел да пипне малко повече.

Но пак казвам че вероятно Алисия не го вълнува като име, за да си дава зор за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Някои части на песента наистина много зарибяват, но според мен Ганев я е завършил по шаблон най-вече на отсвирите. 
Щом е била готова от декември е можел да пипне малко повече.

Но пак казвам че вероятно Алисия не го вълнува като име, за да си дава зор за нея.

Не мисля, че Алисия не го вълнува. От години работят заедно и й е дал доста големи хитове. Просто не виждам какво толкова повече може да се направи на тази песен. За мен финалният резултат е доста добър. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.02.2023 г. от 9:05, Emanuela.Carey каза:

Това по-скоро е вина на Ганев. Съмнявам се Алисия да е писала музиката. 
А освен това рециклира Еуфория с новата песен на Диона.

Или се изчерпва, или не си дава зор за имената, които не са му редовни клиенти.

Тя, че не е писала музиката не е. Но едва ли Ганев е търсил този ефект с повтарямата музика. Гледал съм много интервнюта на композитори, и когато ги питат за повтарящите се песни, те казват, че изпълнителя отива при тях и казва искам като тази песен и от там идва тази повтаряемост. Ася си е харесала песента на Галя, отишла е при Ганев и му е казала искам като нейната, понеже има хитов заряд. 100% съм сигурн, че Ганев има запазени отдавна съвсем различни аранжименти, но никой не си е позволил да ги приеме защото най-вероятно звучат много различно и не искат да рискуват с обичайния ритъм който се диктува от години. Вероятно само големите имена с по-дълъг стаж си позволяват това, защото знаят, че каквото и да пуснат ще се хареса на феновете им. А новите искат да натрупат бърз опит с тези актуални ритми, не че Ася е нова, но явно след дългата пауза със самостоятелни поп-фолк песни иска да заложи на сигурно :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...