Jump to content



Алисия - Телефона


Препоръчани коментари

Обожавам песните на Алисия! ❤️ Страхотен клип, чудесна песен. Първи як хит за годината, до тук е най-доброто излизало! И да я беше пуснала в денят на онази простотия, пак щеше да им засенчи тъпата песен. Брутална е! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим, че си е харесала инструментарла на "Изхвърлете ме от тука", записа и изпяването е супер :)

Кефи ме интрото и аутрото на музиката :) Особено второто, напомня ми на това от "Имаме ли връзка"

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Stela каза:

Свършиха ли на Алисия идеите, че и тя започна да копира Галена. Песента е копие на "Ти не си за мен", клипа също на него и още 2-3 на Галена. 

Това по-скоро е вина на Ганев. Съмнявам се Алисия да е писала музиката. 
А освен това рециклира Еуфория с новата песен на Диона.

Или се изчерпва, или не си дава зор за имената, които не са му редовни клиенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло музиката и аранжимента са микс от "Ти не си за мен" и дуета и с Ариа. Но пък ме кефи много, супер свежа. Според мен е голямо попадение ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя и “Ти не си за мен” прилича на 10 други от Ганев, пуснати преди нея.  Ганев е супер еднообразен, така че не знам какво се изненадвате и възмущавате тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Ама тя и “Ти не си за мен” прилича на 10 други от Ганев, пуснати преди нея.  Ганев е супер еднообразен, така че не знам какво се изненадвате и възмущавате тук. 

На кои други? Има тук-таме семпли които е използвал в преидшни песни, ама Тнсзм не е рециклирана песен, затова и стана такъв хит.

Еднообразен е с повечето които не са му редовни както казаха по-горе, но за големите имена Галена, Преслава, Меди и т.н. се старае повече, но все пак и той си има стил като всеки друг. Оцко преди 7-9 години беше по-зле, песните му досущ еднакви с гаден микс, ама все ходеха при него

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lucellent каза:

На кои други? Има тук-таме семпли които е използвал в преидшни песни, ама Тнсзм не е рециклирана песен, затова и стана такъв хит.

Еднообразен е с повечето които не са му редовни както казаха по-горе, но за големите имена Галена, Преслава, Меди и т.н. се старае повече, но все пак и той си има стил като всеки друг. Оцко преди 7-9 години беше по-зле, песните му досущ еднакви с гаден микс, ама все ходеха при него

В темата на песента, още като излезе се коментираше приликата с песни на Анелия, Преслава, Татяна, Меди, Емилия, Сиана, Емануела… Просто песента си е шаблонно правена. Не е unique като “Еуфория” или ВНЛ, няма смисъл от излишно превъзнасяне. 
Песента стана хит, защото я пее Галена. Ако я пееше Татяна например абсурд да се забележи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста детски текст. Учудващо е написан от Алисия. Не знам... нищо запомнящо се. Дори и видеото леко напомня на Ти не си за мен, не само музиката. Иначе добре изглежда Лишата ахахах

Май и тя си е била шута от Ара мюзик?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Май и тя си е била шута от Ара мюзик?

Ако говориш за лицензирането, това не е първата песен под Alisia Music. Просто явно тя е като Цура на Пайнер, може да си позволи каквото иска.

+ Ара си рекламират песента по профилите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

В темата на песента, още като излезе се коментираше приликата с песни на Анелия, Преслава, Татяна, Меди, Емилия, Сиана, Емануела… Просто песента си е шаблонно правена. Не е unique като “Еуфория” или ВНЛ, няма смисъл от излишно превъзнасяне. 
Песента стана хит, защото я пее Галена. Ако я пееше Татяна например абсурд да се забележи. 

Абе не баш.Версията на оная циганка Сашка също стана хит. Който и да я изпее тази мелодия ще стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...