Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , FikLena каза:

Това ще е хита на годината

WWW.INSTAGRAM.COM

5,805 Likes, 156 Comments - 🔱BILYANA LAZAROVA🔱️ (@b_lyanish) on Instagram: "“Искам” #newsong#comingsoon"

 

Оригинала е недостижим.

Таз разпорети*а не се спря с отчаяните опити и пошлата продукция. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.02.2023 г. от 22:09, Willy каза:

Каква е поредната драма с Преслава, че не мога да намеря въпросният тик ток. Правила си ебавки с обувките на някаква в самолета.

 

TELEGRAPH.BG

Публикация на Преслава отприщи цунами от негативни коментари срещу чалгаджийката. В нета певачката се оплака, че е преживяла кошмарен самолетен полет и...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:
TELEGRAPH.BG

Публикация на Преслава отприщи цунами от негативни коментари срещу чалгаджийката. В нета певачката се оплака, че е преживяла кошмарен самолетен полет и...

 

Возила се селянката в нискотарифен самолет и снимала “мизерията”.

  • Like 2
  • Haha 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , omline каза:

 

Принципно, попфолк имаше и по националната телевизия тогава и ми е странно, бидейки от Русе, че си чувал за Глория само като име през 90те. Щом помниш Ташка и Бомбашка от Каналето (каква е тая Виктория), е интересно как си пропуснал предаванията на Стилиян Иванов.

 Моите родители също не са слушали и продължават да не слушат такава музика, но аз съм имал наблюдения върху жанра отпреди да го заслушам активно, главно покрай братята и сестрите на нашите, които си бяха още тийнейджъри И националната телевизия.

 

 

 

 

Може и да ме лъже паметта, но мисля, че когато представиха тези образи за първи път, те се казваха Ташка Ташева и Виктория (Глория и Виктория са свързани имена), а в последствие станаха Ташка и Бомбашка.

Твзи предавания по БНТ не съм ги гледал. Имахме кабелна още 94-та и имаше цели 16 други канала тогава 😅

Хайде, да кажем, че съм виждал Глория в Риск печели, риск губи. Но дотам.

Чалга прослушах, когато кабелната пусна музикален канал. Преди това нямаше откъде да ги знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Алфа го закъсаха и Десита отиде да работи в отдел Човешки ресурси - набира персонал в Derma Act

26D7F99F-74D8-44DB-9E48-260EDA317AE5.jpeg

Лидия също го е публикувала.:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз им гледам клипове от участия на тези от Алфа и не мога да проумея, с какъв акъл ги канят да “пеят” където и да е? То е плейбек на 99%. Абсолютен потрес е това. Въобще, тези, които им ходят на участията не знам за какво го правят. Иначе голямо самочувствие на големи звезди, с реалността е модно ревю за 2 по 30. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , stereoto_ каза:

Возила се селянката в нискотарифен самолет и снимала “мизерията”.

Да се вози тогава с Turkish Airlines ,а не със долнопробните wizz,rynair,easyjet

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Лидия също го е публикувала.:lol:

Ми Атанас Колев като започна да тресе кючеци и спряха да го викат по участия, трябва тя да изхранва семейството

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше видео в Тикток как Преслава заплашва фен с бой в някаква механа, но докато го кача тук го изтриха. Беше се засилила да го удари с микрофона и репликираше по-младата ѝ колежка Глория с прословутото “да ти забия един шЪмар”.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Имаше видео в Тикток как Преслава заплашва фен с бой в някаква механа, но докато го кача тук го изтриха. Беше се засилила да го удари с микрофона и репликираше по-младата ѝ колежка Глория с прословутото “да ти забия един шЪмар”.

Е пипаше и цицките, затова го каза. Разказваш го много преразказано през твоята призма

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Гальо каза:

Е пипаше и цицките, затова го каза. Разказваш го много преразказано през твоята призма

Преслава е толкова проста, колкото е и Глория. Дори е на път да се превърне в по - мразена от нея. Целия фейс я хейти. Ама то това се случва със всяка голяма поп - фолк звезда в България. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Преслава е толкова проста, колкото е и Глория. Дори е на път да се превърне в по - мразена от нея. Целия фейс я хейти. Ама то това се случва със всяка голяма поп - фолк звезда в България. 

Че то има ли немразена във фейсбук? Изобщо кой остана там, възрастните хора, които шерват картички по цял ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

Е пипаше и цицките, затова го каза. Разказваш го много преразказано през твоята призма

Аз съм видял откъс от видеото, като го имаш цялото го качи да го видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Гальо каза:

Е пипаше и цицките, затова го каза. Разказваш го много преразказано през твоята призма

Както казах и тогава, тоя е за бой, да, но това от клипа е правилната реакция само на селска тьотка, която за пръв път е напуснала родното си населено място.  Лиса обикаля тия кръчмотеки от 20 години. Ма то не е за първи път, всичките и изцепки ги знаем много добре на толбухинската простакеса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Преслава е толкова проста, колкото е и Глория. Дори е на път да се превърне в по - мразена от нея. Целия фейс я хейти. Ама то това се случва със всяка голяма поп - фолк звезда в България. 

По проста се оказва. Гюрга поне намазва хитове от нейните изцепки, а Лиса, още повече гази лука по-често и много по-резилно, само резил и хейт. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

 

"Самолетът се разпадаше отвсякъде. Цялата седалка беше в боклуци. А па и на стюардесата обувката беше скъсана, даже съм ви я снимала. Добре, че се приземихме живи и здрави, че със скъсаните обувки и трохите на седалката си беше животозастрашаващо"

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...