Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, presi_presi каза:

ФинансираШЕ! Вече спря и затова има промени. Дори се говори че е участвал с дял в самата фирмата. Затова е МЕ(Меди)ГА(Галена).

Доста неща ще ви станат ясни, само полека ;)

Тези неща се проверяват за 5 секунди в търговския регистър вместо да влизаме в някакви конспирации.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Ами с това че участва в проекти с тях и плаща клипове си е финансиране. Иначе ме съмнява да я бъркат участията на Андреа или на когото и да е.

Теорията на Дора има много дупки. Ако Сашка наистина саботираше участия, защо Алфа имат най-много участия от всички при положение че са им конкуренция? Как така само на Дора и секнаха участията и спряха да я канят? 
Защото ходеше пияна и надрусана и се излагаше. Нормално да я сметнат за непрофесионална. Да каже кои са тези колеги на които Сашка е приложила такива тактики.

Същото говореше за Пайнера, сега са приятели и го уважавала.

Наистина има доста пропуски в историята. Галена наистина явно е финансирала фирмата, но според мен е било за първата година, защото договорът на Доника е бил за 1 година, а след това веднага отиде при Галин. Странното е защо не остана при Сашка и Меди, като уж бяха много близки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално тъпи песни излязоха, единственото хубаво нещо от трилогията е гласът на Симона, а тоя кавър на Биляниш трябваше да го вземе топ име и да е с по-силен текст и щеше да е огромен хит.

Меди как се чувства в момента след като знае че брат му е с хита на зимата и самият той лека полека почва да потъва надолу с тея еднакви песни? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Gerganafen каза:

И аз мисля да се наканя да си я пусна чак днес. 😕 Не съм фен на идеята "да отбием 3 номера с едно видео", а и е тъпо как Адам и Десита останаха встрани. Айде, Мирела има актуална песен, ама то и Ивайла имаше. Да го беше направил това когато още си бяха оригиналната Алфа Тройница: Лидия, Десита и Данна. Сега малко изглежда, че е теглил чоп кои 3 да включи. За Десита дори не съм чул новина, че ще издава песен скоро, докато Адам поне качи някакви снимки от студиото. Пък и за Лидия не е ок, над половина година без песен и накрая - набутана в някакъв общ проект с другите Тройници, вместо да сияе сама.

Галин: "Заповядайте грандиозния проект Трилогия с Лидия, Ивайла и Симона!"

Адам и Десита:

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg

Не съм слушал песните повече от веднъж, за да вникна в текстовете, но има ли някаква връзка между тях? Такъв проект би имал смисъл, ако примерно са трима изпълнители и всеки пее с всеки, като представя своята гледна точка и отношения. Нещо от типа "шведска тройка". :D Иначе ми се вижда просто опит за нещо интересно, но без особен смисъл и концепция. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Daddy and Son

articles__81cd82d47cfe9b28deb0295456054a

Този ПР сиг си има цена 🤔 Нека позная..скоро Азо ще има песен с текст от Супер Саш и Пит, аkа тия, дето бутат Антонио 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Този ПР сиг си има цена 🤔 Нека позная..скоро Азо ще има песен с текст от Супер Саш и Пит, аkа тия, дето бутат Антонио 😂

Koя е дамата до Азис? 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Не съм слушал песните повече от веднъж, за да вникна в текстовете, но има ли някаква връзка между тях? Такъв проект би имал смисъл, ако примерно са трима изпълнители и всеки пее с всеки, като представя своята гледна точка и отношения. Нещо от типа "шведска тройка". :D Иначе ми се вижда просто опит за нещо интересно, но без особен смисъл и концепция. 

Секстет трябваше да направят за тая Трилогия Пародия ;) не е като да нямат поне още 2 тройници за масовката. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

20 хил. views, 1,1 хил. likes, 180 loves, 84 comments, 22 shares, Facebook Watch Videos from Gloria: Благодаря на моята незаменима публика за невероятната атмосфера в механа “ Бабуч “ Добринище - ☺️💋❤️🎼

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adorable каза:
WWW.FACEBOOK.COM

20 хил. views, 1,1 хил. likes, 180 loves, 84 comments, 22 shares, Facebook Watch Videos from Gloria: Благодаря на моята незаменима публика за невероятната атмосфера в механа “ Бабуч “ Добринище - ☺️💋❤️🎼

 

Ама защо и пеят всичките песни? Нали нямала хитове? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Ама защо и пеят всичките песни? Нали нямала хитове? 

Няма хит, да - защото не участва в ретро синдикати на динозаври и защото не прави колаборации с актуални тройници, не си плаща на медии и диджеи, не снася проценти наляво-надясно. Оттам идва целият проблем. Че някой може и сам, и то след толкова години. Доста участия са разпродадени вече, в Стара Загора и Пазарджик връщат по над 200 желаещи.

Хитове да искаш при нея. Е на - обикновените хора празнуват и се радват, хич не ги боли кой какво се е изказал. Единствено ми липсва, че се поотказа от концертите по градовете, но не се знае, може и да заформи нещо пак. Просто жената си е певица и си върши работата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Ама защо и пеят всичките песни? Нали нямала хитове? 

Aма то Калиту е велико бе, даже Елена Папаризу била толкова статична (което е тотално невярно разбира се - Маги и той да се гръмне, заедно с Фънки Мънки или както е там), че чак се наложило да добавя от себе си нещо, че да стане "динамично". Не коментираме гръцкия й акцент и великолепното виене.

Като цяло ми харесва, как Тото и Кали сами доказаха, колко са зле след нещата, които надробиха и наприказваха напоследък, не само по адрес на Глория. :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, adorable каза:

Няма хит, да - защото не участва в ретро синдикати на динозаври и защото не прави колаборации с актуални тройници, не си плаща на медии и диджеи, не снася проценти наляво-надясно. Оттам идва целият проблем. Че някой може и сам, и то след толкова години. Доста участия са разпродадени вече, в Стара Загора и Пазарджик връщат по над 200 желаещи.

Хитове да искаш при нея. Е на - обикновените хора празнуват и се радват, хич не ги боли кой какво се е изказал. Единствено ми липсва, че се поотказа от концертите по градовете, но не се знае, може и да заформи нещо пак. Просто жената си е певица и си върши работата.

В някакво участия в Плевен каза, че е време за концерт в зала. Така че, сигурно и това предстои. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, adorable каза:
WWW.FACEBOOK.COM

20 хил. views, 1,1 хил. likes, 180 loves, 84 comments, 22 shares, Facebook Watch Videos from Gloria: Благодаря на моята незаменима публика за невероятната атмосфера в механа “ Бабуч “ Добринище - ☺️💋❤️🎼

 

E това е много добро участие, спор няма. Тук копче не може да й кажем, освен разбира се плейбека.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

E това е много добро участие, спор няма. Тук копче не може да й кажем, освен разбира се плейбека.

 

Знаеш ли колко готини участия стават по такива места, те някак и самите хора не са сноби и са по-отпуснати... в София не е така. Но е време за нов голям концерт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

В някакво участия в Плевен каза, че е време за концерт в зала. Така че, сигурно и това предстои. 

Знам, аз говоря за концерти в поне 5 града в зали или летни театри. Но е адски скъпо. Ритон ми казаха, че наемът за НДК е скочил поне двойно и вече е 30 хилки. Като сложиш сценография и хонорари на една камара народ ти отиват над 100 000 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Знам, аз говоря за концерти в поне 5 града в зали или летни театри. Но е адски скъпо. Ритон ми казаха, че наемът за НДК е скочил поне двойно и вече е 30 хилки. Като сложиш сценография и хонорари на една камара народ ти отиват над 100 000 лева.

Глория едва ли разчита само на участия.. Да не ти казвам колко е имотна в София.. 

Парата я има, желанието е важно, дано се получи! 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не отразява че Емили снима нов клип?

Но не се вълнувайте толкова, изглежда че ще отбива номера с народна песен за да не пуска солов чалга проект.

WWW.INSTAGRAM.COM

1,248 Likes, 14 Comments - E M I L I A 🎤🎶🇧🇬 (@emilia.online) on Instagram: "🇧🇬🌹🍀🐲🟢🔴"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, stereoto_ каза:

Глория едва ли разчита само на участия.. Да не ти казвам колко е имотна в София.. 

Парата я има, желанието е важно, дано се получи! 

Знам всичко. Просто като става дума за концерти в НДК, ти трябва една сума пари накуп, а възвращаемост имаш толкова, колкото да покриеш кетъринга на техническия екип, примерно. А и честно да ти кажа, от НДК вече лъха толкова нафталин (дори мокета и седалките не сменят), че предпочитам зала България или 5 концерта в зали в провинцията (и без това наемите са по-евтини там и си по на печалба) вместо НДК.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Знам всичко. Просто като става дума за концерти в НДК, ти трябва една сума пари накуп, а възвращаемост имаш толкова, колкото да покриеш кетъринга на техническия екип, примерно. А и честно да ти кажа, от НДК вече лъха толкова нафталин (дори мокета и седалките не сменят), че предпочитам зала България или 5 концерта в зали в провинцията (и без това наемите са по-евтини там и си по на печалба) вместо НДК.

Съгласен! 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Защо никой не отразява че Емили снима нов клип?

Но не се вълнувайте толкова, изглежда че ще отбива номера с народна песен за да не пуска солов чалга проект.

WWW.INSTAGRAM.COM

1,248 Likes, 14 Comments - E M I L I A 🎤🎶🇧🇬 (@emilia.online) on Instagram: "🇧🇬🌹🍀🐲🟢🔴"

 

Защото не се вълнуваме от треторазядни счетоводителки. Тая оправи счетоводните баланси и пак ще ни тормози с ненужното си творчество.

Иначе зеления фон не ми се връзва с фоклорна песен.

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Иначе зеления фон не ми се връзва с фоклорна песен.

Е как, нали трябва да се изфукаме какъв богаташ сме си уловили - дори във фолклорна песен. Явно ще е видео с ефекти. Тая или ще се прави на световна звИзда, или на народна певица. Качественият поп-фолк изпълнител Емилия го няма вече.

Башурка за мъжа й, трети по ред: "Моето всичко! ❤️"

Двете й пораснали деца от Коко:

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...