Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, mihael каза:

Нова певица на Пайнер - Крисия Д е в Ергенът.

Тя малко ми напомня на Емилия преди корекциите.

maxresdefault.jpg

Нова? Тя изгря преди 10 години има няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След Алфа тийм билдинга Десита и Адам пак се следват. Явно са си оправяли отношенията там два дена.

Също забелязах че Емрах и Десита са спряли да се следват. Има някаква интрига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , meleto каза:

Първо това не са масовите европейци. Второ чалгата е супер за клубове и кръчми. НО! Дали тия пияни чужденци ще си пуснат - за добро утро - кючеците на Фики? 

Това е все едно да твърдим, че в БГ се слуша френска музика. Да, има франкофони и тук-там се получава 1-2 популярно парче на десетилетие, но като цяло езиковата бариера не позволява. Добави и жанровото различие... дори песни на Индила да са известни у нас - колко българи си я пускат за добро утро?

Защото смяташ фолка само песните на Емрах и Фики. Но я си спомни Губя те бавно примерно. Много се харесва навсякъде в чужбина на който съм я пуснал. Не е никак далече от Бритни. Ех живот на Жулиета също звучи доста подходящо за това, което се слуша в Словакия примерно. Разбира се, за съжаление вече не се правят такива песни. А и Аларма на триото Емилия, Малина и Галена им харесва.

Ама като не става не става, те вече нямат сили май да се промотират в Румъния и Албания май май с изключение на самопродуциращи се бели птици. Но пък ако е рекъл Бог може да залюбя някой централно европейка и да я приуча да пее чалга.

Редактирано от mihael
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Медун утре ще скандализира с Моника Валериева на Ганева песен.
Галин няма да го бъде в тренда май…

WWW.INSTAGRAM.COM

19K Likes, 50 Comments - MEDI (@mediigo) on Instagram: "“Джентълмен” Утре в 18:00 !"

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, alisali1234 каза:

 

Защо тоя убиец има само 516 хил. гледания а много по-убити и смотани песни имат милиони?

Защото е второ качване на клипа + всичко в канала на Пайнер умира и не събира гледания

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мангасарка кво се хвали с мушамите, че натрупали милиони като не песните в тях не са нейни :D

ПедиЙовко много й знае ежедневието бе, било динамично хахаа

image.png.64b971de35ac99bd0b843a695c5eaa5f.png

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, SG каза:

Вече трети ден се опитвам да се насиля да си пусна Алфа Трилогията. Галине, Галине... какво направи, че да загубите дори мен...:helpsmilie:

И аз мисля да се наканя да си я пусна чак днес. :/ Не съм фен на идеята "да отбием 3 номера с едно видео", а и е тъпо как Адам и Десита останаха встрани. Айде, Мирела има актуална песен, ама то и Ивайла имаше. Да го беше направил това когато още си бяха оригиналната Алфа Тройница: Лидия, Десита и Данна. Сега малко изглежда, че е теглил чоп кои 3 да включи. За Десита дори не съм чул новина, че ще издава песен скоро, докато Адам поне качи някакви снимки от студиото. Пък и за Лидия не е ок, над половина година без песен и накрая - набутана в някакъв общ проект с другите Тройници, вместо да сияе сама.

Галин: "Заповядайте грандиозния проект Трилогия с Лидия, Ивайла и Симона!"

Адам и Десита:

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита е време да се маха от тази компания. Факта, че не е част от последния проект за мен е позитивен. По-скучно и тъпо нещо не бях чувал скоро. Нито една песен не си заслужава повторно слушане. Току-що им видях проектите за последната година на Алфа и само това бих си го пуснал доброволно повече от 3-4 пъти. 

Между другото, прави ми впечатление, че е единствената която не купува гледания или не си плаща за ''реклама''. И при ''Алфа Кукла'' и при ''Колелото се върти'' имаше някакви аномалии.

Виждам, че е в добри отношения с Джордан, може да пуснат нещо заедно.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,262 Likes, 9 Comments - Azis Online (@azis_online_new) on Instagram: "@antonio13_official ❤️ #antonio #азис #azis"

От алфа мъжкар - булка на Азис. Евала, Антонио, сеги вече ша ти тръгне кариерката, да знаиш!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,262 Likes, 9 Comments - Azis Online (@azis_online_new) on Instagram: "@antonio13_official ❤️ #antonio #азис #azis"

От алфа мъжкар - булка на Азис. Евала, Антонио, сеги вече ша ти тръгне кариерката, да знаиш!

Явно му ду*а за feat, или дава на Азо да го е*е за дует..

Ще видим в бъдеще..

  • Like 1
  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

И аз мисля да се наканя да си я пусна чак днес. 😕 Не съм фен на идеята "да отбием 3 номера с едно видео", а и е тъпо как Адам и Десита останаха встрани. Айде, Мирела има актуална песен, ама то и Ивайла имаше. Да го беше направил това когато още си бяха оригиналната Алфа Тройница: Лидия, Десита и Данна. Сега малко изглежда, че е теглил чоп кои 3 да включи. За Десита дори не съм чул новина, че ще издава песен скоро, докато Адам поне качи някакви снимки от студиото. Пък и за Лидия не е ок, над половина година без песен и накрая - набутана в някакъв общ проект с другите Тройници, вместо да сияе сама.

Галин: "Заповядайте грандиозния проект Трилогия с Лидия, Ивайла и Симона!"

Адам и Десита:

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg

За жалост във времето се видя, че Галин, макар и успешен като изпълнител и продуцент, също си има лимитирани възгледи. Затова от край време си е вкарал Алфите, а и себе си, в някаква никаква концепция. Популярност със сезонни песни, без възможност за творческа градация на изпълнителите. Важното е парата от чалготеките да вали, а че системата ще ги изхвърли още преди 25 не е важно на момента.

Трилогията сама по себе си ме кара да се смея. Идеята попринцип щеше да е яка ако тази фирма не се свързваше с нон-стоп колаборации. А Гальо вероятно не е влизал в Рама, но ако беше влизал щеше да знае защо нищо Алфа не трябва да пускат нищо с името Три-Трилогия-Тройници. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Вече трети ден се опитвам да се насиля да си пусна Алфа Трилогията. Галине, Галине... какво направи, че да загубите дори мен...:helpsmilie:

На любимката ти Лидия частта не е лоша. 

преди 1 час , -A. каза:

Виждам, че е в добри отношения с Джордан, може да пуснат нещо заедно.

Бяха заедно на инстаграм лайв преди няколко дена и без да казват твърда дата потвърдиха че работят по нещо. 
Според мен е възможно и да работи по нещо с Емануела защото се последваха и са заедно доста често.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, irritable2021 каза:

Галин, Лидия, Ивайла, Симона - Проект Г.Л.И.С.? ::)) eww

Даже си е ГлисТ:

Галин

Лидия

Ивайла

Симона

Трилогия

:roll1:

Ето това вече е оригинална абревиатура, а не като на предшествениците им - бикове и аларми.:lol:

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Интервюто с Дорис качено пак

 

А тоя мургавия Гошо дето я разпитва кой е и защо Дора му говори в женски род? :D

Тодора прилича на мис Пиги :D

00051426.jpg

Брей Мъдьо правил шпакли на Сашка и Галя, а Мона седи отстрани и пръска :D

Добре, че се е оттървала от тоя тумор...

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,262 Likes, 9 Comments - Azis Online (@azis_online_new) on Instagram: "@antonio13_official ❤️ #antonio #азис #azis"

От алфа мъжкар - булка на Азис. Евала, Антонио, сеги вече ша ти тръгне кариерката, да знаиш!

Какво толкова. Поне има топки да се аутне, за разлика от някои други изпълнители..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mousie каза:

Мислите ли, че Галена наистина финансира Мега стар? Ако наистина е вярно, не виждам логика Доника да ходи в Алфа...?

ФинансираШЕ! Вече спря и затова има промени. Дори се говори че е участвал с дял в самата фирмата. Затова е МЕ(Меди)ГА(Галена).

Доста неща ще ви станат ясни, само полека ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mousie каза:

Мислите ли, че Галена наистина финансира Мега стар? Ако наистина е вярно, не виждам логика Доника да ходи в Алфа...?

Ами с това че участва в проекти с тях и плаща клипове си е финансиране. Иначе ме съмнява да я бъркат участията на Андреа или на когото и да е.

Теорията на Дора има много дупки. Ако Сашка наистина саботираше участия, защо Алфа имат най-много участия от всички при положение че са им конкуренция? Как така само на Дора и секнаха участията и спряха да я канят? 
Защото ходеше пияна и надрусана и се излагаше. Нормално да я сметнат за непрофесионална. Да каже кои са тези колеги на които Сашка е приложила такива тактики.

Същото говореше за Пайнера, сега са приятели и го уважавала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...