Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема изадължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.01.2023 г. от 0:51, xroflx9 каза:

Ганев- В твоите очи

Кости- Турбуленция

Оцко-Пей сърце

Пашев- Не ме заслужаваш или Гот ми е(забравих дали е негова)

Асенов- Грешници

 

image.png.48d033370dfae7c6d07f6fbe8c1e5615.png

  • Tongue 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

И аз се чудех тази песен Оцкова, Ганева или тяхна обща я водим

Дори не знаем дует ли е между Галена и Азис или featuring :D

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Румина направи изненада за феновете си по време на звукозаписа на новия си сингъл. Тя пусна интересно клипче в социалните мрежи и разкри, че работи усърдно. Певицата на Ара Мюзик сюрпризира със свое изпълние на „Самолет“ –  един от новите хитове на нейната колежка от Diapason Records – Теодора. Синът на фолк певицата Румина стана […]


 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е време курсовете по фотошоп и други фотообработка да станат задължително изискване за ползване на интернеда. Всички станаха Андреа и бълват продукция на тема "Нови закони на физиката от измерението Х" ...

SIGNAL.BG

Ивана експериментира смело, като изгря с чисто нови визия и стил. Певицата на народа, която преди време успя драстично да свали килограми, сега показва, че не се страхува да промени своята прическа и стил на обличане. “Дълга черна рокля и червено червило. Дали има по-голяма класика?! Чувствам се дръзка, женствена и уверена. След броени дни […]

Ивана експериментира смело - изгря с чисто нови визия и стил/ СНИМКА

Ивана експериментира смело - изгря с чисто нови визия и стил/ СНИМКА

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , THE IIconic каза:

Най-добрата снимка и на Рашия, и на Лидия:heart:

324515368_712418330343443_48715666761351

Видя ли оня смешник Ави Бенеди как ги е наредил, написял е, че се "смее от смях" и ги е сравнил с:

327089808_748164816730159_46670559531145

Аз пък му написах да го кара по-полека със съденето и раздаването на акъл, първо да си подобри малко българския и тогава да се "смее от смях" на другите. И той по-късно публикува тоя обяснителен пост:

Цитат

Едно нещо не разбирам, само аз ли съм с отворени очи в тази държава? Когато направя комета от погледа си, много хора започват да казват, че се смея на другите или им се подигравам. Не разбирам едно нещо. Бог ни е дал мозък и очи. Е, реалността често се шегува. И истината също. и мнозина не искат да го приемат!

:hahaha:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Какви са ви наблюденията за песента на Ванча? Флоп или хитче?

Не знам дали е хит, само на едно стори съм я видяла сред приятелите ми във фейса. Иначе мен явно ме е зарибила по някакъв начин, защото на наколко пъти се хванах, че си я тананикам. 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за хитове, нека надникнем във вчерашния топ:

1. Не си ме давай - 171К

2. Чупки в кръста - 167К

3. Еспаньола бейби - 159К

4. Airport - 138K

5. Фики и Емрах - 92К

----------------------------------

Вамос, вамос - 65К, Ивана - 53К, ЧРД - 52К, Емануела и Анелия - 45К, Алкохол - 40К, Мангава тут - 39К, WTB - 37K, Мирела - 28К, Симона - 23К (колкото има и Сладкото зло 😁)

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DrAkO каза:

Нормално, така ли да се явява пред хората?

 

321615872_1159200908075074_8593766110990058266_n.jpg

Трябваше да търся снимката в Гугъл, за да проверя това верно ли е Ивана.:blink: Грам не прилича на това, което виждаме от екрана, даже помислих да не би да е Цеца примерно.

Ама и тоя сайт гаврят ли се с нея? "И без грим изпълнителката изглежда блестящо":blink: Сериозно? С тия чували под очите и всичко?

Image_9439491_308_0.jpg

Снимките са от началото на 2021, надявам се сега да изглежда по-добре на живо.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...