Jump to content


Ивана - Този цирк


Препоръчани коментари

Добър видео клип! Ивана поне от 2004 година не е изглеждала по-добре от сега. Браво за което. Трябва да държиш на външния си вид, защото е важен и показва, че може да изглежда доста добре за годините си, красива е. И то много повече от по-млади свои колежки, повечето пред нея са бабички.
Песента обаче жалко, но е прекалено еднотипна с нейни песни в стар стил. Не мисля и не го виждам като хит това. Не е лоша, просто едва ли ще я слушам...... След добрия външен вид, старанието за клипове...... вече е време да направи нещо хитово, а все едно дали ще е кавър или не. Нещо по-бързо, ударно..... това не мога да го определя какво е, но не е песента която ще се нареди до добрите и хубави песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, наистина има препратки към старите ѝ песни, но не знам дали е най-доброто за голямо завръщане, което всички чакаха толкова време.

Аранжимента не ми харесва, но не пише кой го е правил. Текста и вокалите правят песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Добро предложение от Ивана, но има две_три неща, които ме карат да не искам пак да си пусна парчето.

На припева това не ми УЧИВА ролята ме дразни, чак ми става смешно колко натъртва и как го произнася.

Другото е, че самият аранжимент е някак като недовърше. Липсва още малко звук, нещо по-ударно особено в припева.

И отсвирите са твъъърде дълги, трябваше да са по-кратки частите, в които не пее някак.

Иначе видеото е много добре направено, на моменти ми напомня на Галка на РД.

Хубаво, че се е задвижила Ивана. Някак предпочитам песни от нея, вместо поредните еднитипни уж нови на Алфа и Дайминд например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е в канала на Планета???  Или и тя като Гло ще пуска и в двата канала едно и също?

Клипът е доста по-добър от песента. А тя е леко скучна. Куплетите са ми по-запомнящи се от припева. Не знам. Липсва ударност. Не е дразнеща, но и май няма да си я пусна втори път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли ви харесва визията й? За мен е ужасяваща. Особено в първата част. Като деформирана е в лицето. Устата е не се връзва с главата, а гримът е плачевен.

Песента не е лоша. Напомня ми на друга, но не се сещам коя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително лош грим... Физиономията и е плашеща чак... Песента не ме грабна, за което чак съжалявам... Защото Ивана толкова рядко прави нова музика, че очакванията на човек са да е нещо наистина запомнящо се. 🤨

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , i810 каза:

Изключително лош грим... Физиономията и е плашеща чак...

А ползва същата гримьорка като Глория

Сигурно като я гримират взима четката и почва да си драска скули сама

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът прави песента. Не е лоша. Клипът е ок. В Ивана има още доста хляб и я предпочитам пред днешните еднодневки и бозите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам да ли се завръща но определено песента им е голям цирк от толкова години е на сцената Ивана
защо не се довери на маестро Даниел Ганев да им направи един истински и запомнящ се хит
ами ни поднася тази боза която е като демо проект...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм супер впечатлен. Клипът е някакво мега високо ниво като за Ивана, сравнен с последните и такива. Изключително силен текст както обикновено и въздействащо изпълнение. Ивана пък е страшно красива в клипа, а визиите са убийствени. Браво - много съм доволен. Дано е по-продуктивна, но за певица с над 20 годишна кариера наистина не е нужно да се вадят песни и клипове всяка година. Аз все пак се надявам и на албум през 2023. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

А ползва същата гримьорка като Глория

Сигурно като я гримират взима четката и почва да си драска скули сама

Гюра забавя, но не забравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми много на старата Ивана с тежките песни и текстове. Харесва ми. Дано залага повече на своя стил и при следващи проекти. Клипа също е добър, цветен и разчупен. Постарали са се да покажат емоцията от песента с него и тематиката също се връзва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...