Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

От 28.01.2023 г. от 1:36, Emanuela.Carey каза:

Не, само статистка е милата

 

И той ли пропя вече? Изобщо няма глосови данни за певец. Трябва да си набляга на актьорската кариера. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

И той ли пропя вече? Изобщо няма глосови данни за певец. Трябва да си набляга на актьорската кариера. 

Все едно това има значение.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано парчето на Аръков не е чак толкова лошо само по себе си, текстът с това парфюм-куршум ми допадна. Обаче не стига, че изпълнението му е супер равно и бездарно, а и накрая са го обработили дотолкова, че да не се търпи. Не мисля да си го пускам втори път.

А какво падение е да си певица от няколко години вече, и да участваш като статистка във видео на бездарен актьор... После нека пак някои да кажат, че най-прясна Деса е с нещо повече от Лидия.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Честно казано парчето на Аръков не е чак толкова лошо само по себе си, текстът с това парфюм-куршум ми допадна. Обаче не стига, че изпълнението му е супер равно и бездарно, а и накрая са го обработили дотолкова, че да не се търпи. Не мисля да си го пускам втори път.

А какво падение е да си певица от няколко години вече, и да участваш като статистка във видео на бездарен актьор... После нека пак някои да кажат, че най-прясна Деса е с нещо повече от Лидия.

И Либия, и прясна Деса не са певици, кажи им Тройници и не ги обиждай повече. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Jouey каза:

Галин ще пуска 3 песни в един ден и в едно видео. Проект "Трилогия".

И трите песни ще са дуети.

https://vm.tiktok.com/ZMYLcbCAs/

Значи това са записвали Лидия и Десита. Сигурно третия е с новото момиче Ивайла или пък Доника.

Не можа да се сдържи и трябваше някак да направи всичко да се върти около него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Jouey каза:

Галин ще пуска 3 песни в един ден и в едно видео. Проект "Трилогия".

И трите песни ще са дуети.

https://vm.tiktok.com/ZMYLcbCAs/

Като за Тройници, Трилогия - много ясно!:lol: Странна идея, да видим как ще проработи. Баба им Ванча още през 2007 клипира 3 песни с едно видео в "Парти Микс 2" и само една й се открои, онази за кафето, която така и не чухме цялата. "Алфа" трябва да поспрат с тия дуети и триа. Сравнително скоро пуснаха общия проект от Кости.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Jouey каза:

Галин ще пуска 3 песни в един ден и в едно видео. Проект "Трилогия".

И трите песни ще са дуети.

https://vm.tiktok.com/ZMYLcbCAs/

И какво вика, за пръв път се прави това. Нормално, кой адекватен би се сетил да пусне 3 дуета в едно видео в един ден😃 Започва да става иновативно да измисляш някакви много тъпи неща и да ги представяш, че са уау

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Като за Тройници, Трилогия - много ясно!:lol: Странна идея, да видим как ще проработи. Баба им Ванча още през 2007 клипира 3 песни с едно видео в "Парти Микс 2" и само една й се открои, онази за кафето, която така и не чухме цялата. "Алфа" трябва да поспрат с тия дуети и триа. Сравнително скоро пуснаха общия проект от Кости.

3 дуета в един клип всъщност би трябвло да е секстет, интересно къде ще е премиерата - в порнхъб или онлифен, за по-отбрана и платежоспособна публика? 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Като за Тройници, Трилогия - много ясно!:lol: Странна идея, да видим как ще проработи. Баба им Ванча още през 2007 клипира 3 песни с едно видео в "Парти Микс 2" и само една й се открои, онази за кафето, която така и не чухме цялата. "Алфа" трябва да поспрат с тия дуети и триа. Сравнително скоро пуснаха общия проект от Кости.

По-скъпо ще им излиза, ако го карат на самостоятелни песни, а и Галин се крепи само на дуети, самостоятелните му неща са флопове, добре че си купува гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DarkChild каза:
WWW.GOOGLE.COM

В края на годината певицата Бони изненада почитателите си с нов видеоклип на тоталния си хит "Време е", след като първата версия на клипа бе...

 

Значи не е Емир, а композиторът проблемът.

Това за мен е най-добрата песен в поп-фолка (български, сръбски, румънски и т.н.) от много години насам. Жалко, че не наложи тренд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Значи не е Емир, а композиторът проблемът.

Това за мен е най-добрата песен в поп-фолка (български, сръбски, румънски и т.н.) от много години насам. Жалко, че не наложи тренд. 

И на него ли си хвърлила палаво око?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Гальо каза:

И какво вика, за пръв път се прави това. Нормално, кой адекватен би се сетил да пусне 3 дуета в едно видео в един ден😃 Започва да става иновативно да измисляш някакви много тъпи неща и да ги представяш, че са уау

Явно не е следил хубаво на новата му любимка Башурката последните й дуетни трилогии и сериали..

Едва ли ще има хит в тези три дуета.. Пак ще са мъжки джуки, гледане на лошо, показване на тяло.. Никакво качество и концепция.. 

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Английският Азис. Ама изяжда много хейт с новото си амплоа. :D Не помня Азис през 2000-2010 също ли толкова гнусно е изглеждал. Май не, защото залагаше на краката си, а не на дебелия си торс. :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Английският Азис. Ама изяжда много хейт с новото си амплоа. :D Не помня Азис през 2000-2010 също ли толкова гнусно е изглеждал. Май не, защото залагаше на краката си, а не на дебелия си торс. :D 

 

И аз това си помислих. Отвратителен е, но е хит в UK. Unholy му е топ хит от миналата година. Чудя се дали се е вдъхновил от Азис :D Излишно е да казвам, че продукцията му е по-скъпа от на нашия. Dragqueen има доста, ама тук с тия цицори прилича на Азис в ранните му години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и от Азис да е гледал, може и от турския си колега Bulen Ersoy. Няма ли някой бг изпълнител да направи такава сцена в нашия ефир? :D Примерно - Луна. :D 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Може и от Азис да е гледал, може и от турския си колега Bulen Ersoy. Няма ли някой бг изпълнител да направи такава сцена в нашия ефир? :D Примерно - Луна. :D 

 

Супер фейк припадък. Трябва следващия път да го дадат на някой по-артистичен :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Английският Азис. Ама изяжда много хейт с новото си амплоа. :D Не помня Азис през 2000-2010 също ли толкова гнусно е изглеждал. Май не, защото залагаше на краката си, а не на дебелия си торс. :D 

 

Абе отвратителна си беше Василка. Дебела брадата лелка с паласки и мамутски гъз. 
А въпросния гъз даже го изтипоса пред паметника на Левски ако помните. Не знам как му се размина това.

Наскоро се бях сетил как самата дума Азис беше използвана като обидна, а самия той беше огромно табу да се показва по телевизията. Камо ли да си му фен и да го слушаш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.01.2023 г. от 10:41, Just_Me каза:

В Ютуб я има само с другата певица, не оригиналът. Ето я:

Емир и композиторът Лазич така прецакаха и Андреана Чекич, с която е оригиналната и най-известна версия на "Cipele". Клипът беше в канала на Grand Production и муфтеха Андреана за пари, при все че каналът не е нейн. И после я прецакаха като презаписаха песента + клип, с друга певица и изтриха оригинала, който за мен си е най. Смешна работа...

Нормално, Гранд са като Пайнер. Падне ли им новобранец му бутат договор, в който предоставя всички права на компанията. След време въпросният изпълнител справедливо протестира, но те му вадят договора и питат: - Това твоя подпис ли е? Така и нашия Митак, монопол до дупка. Но идва един ден и една напускаща казва: - Аз моите изпълнителски права над песните няма да предоставя по никакъв начин на компанията. И отсреща следва 10 години огън и жупел докато се кротнаха и от Пайнер.

п.п. Кой разбрал - разбрал! Който не, като 1-2 често споменаващи ме лица тук - техен проблем. :speak_cool:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, някои си бяха постлали добре чергата и си държат правата, гледам каналите на Рени, Андреа, Емилия. Сигурно не са драпали за награди, клипове и място на турнетата. Всичко си има цена.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...