Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, mihael каза:

Сега по радиото звучи Кристиан Кирилов - Няма, малко ми напомня за Емануела - Да си плащал

От един и същи продуцент ли са?

музика: Лъчезар Здравков - Лучано текст: Лъчезар Здравков - Лучано аранжимент: Теодор Ташев

Да си плащал е на Оцко със сигурност! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

WWW.INSTAGRAM.COM

️𝓜 𝓐 𝓛 𝓔 𝓝 𝓐️ (@malena_official_music) on Instagram: "𝙲𝚘𝚘𝚖𝚒𝚗𝚐 𝚂𝚘𝚘𝚗….𝙾𝚗𝚎 𝚂𝚙𝚎𝚌𝚒𝚊𝚕 𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚂𝚝𝚘𝚛𝚢…. . . . #malena #galena #payner #newsong #bg #stars #fyp #singing #bg #planetaofficial"

Малена с feat. на Галена? :1000(23):(хаштага #galena)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

️𝓜 𝓐 𝓛 𝓔 𝓝 𝓐️ (@malena_official_music) on Instagram: "𝙲𝚘𝚘𝚖𝚒𝚗𝚐 𝚂𝚘𝚘𝚗….𝙾𝚗𝚎 𝚂𝚙𝚎𝚌𝚒𝚊𝚕 𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚂𝚝𝚘𝚛𝚢…. . . . #malena #galena #payner #newsong #bg #stars #fyp #singing #bg #planetaofficial"

Малена с feat. на Галена? :1000(23):(хаштага #galena)

И тази от къде вади пари за кариера, че чак е платила за дует с Галена? Толкова милионерски щерки, на които им е скучно ли има у нас?

Пайнер най-после ще си изпросят ново видео на Галена в канала им.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

И тази от къде вади пари за кариера, че чак е платила за дует с Галена? Толкова милионерски щерки, на които им е скучно ли има у нас?

Пайнер най-после ще си изпросят ново видео на Галена в канала им.

Малена ft. Галена - В коша хвърЛЕНА! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , GSA каза:

Ти си този, които идва от никъде и започва да цитира наред като пъпчасала пуберка. 
И на коя сцена е Кама? В клубните бардаци, срещу които години наред плюеше ли? Това ли наричаш сцена? Какво стана с концерта в Арената, за който през 2015 година твоя милост каза, че Кама щяла да събере повече хора от Пайнера? 
За последния и клип “Големи думи 2” дори не искам да споменавам, че ще ти де дореве пак. 
Ако Кама изкара книга с кеф ще си я купя и прочета, защото от 97 година и слушам песните. Просто такива заслепени като теб въобще не и правят услуга, като я изкарват по-велика от Господ. 

Къде е Кама, къде Лайна? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми дойде на shuffle и след няколко слушания не ми се струва толкова зле.

Въпреки че Тита наистина трябва да посети вокален педагог и логопед ако смята да остава в чалгата.

”Сам те прая пак да си гУвориш”

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана пусна част от новата си песен и я запя. Много силен текст на Мариета и Росен, музика Румен. 
Клипът излиза утре, тийзърът изглежда брутално. За албум каза, че не е сигурна дали ще пуска до края на годината. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

️𝓜 𝓐 𝓛 𝓔 𝓝 𝓐️ (@malena_official_music) on Instagram: "𝙲𝚘𝚘𝚖𝚒𝚗𝚐 𝚂𝚘𝚘𝚗….𝙾𝚗𝚎 𝚂𝚙𝚎𝚌𝚒𝚊𝚕 𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚂𝚝𝚘𝚛𝚢…. . . . #malena #galena #payner #newsong #bg #stars #fyp #singing #bg #planetaofficial"

Малена с feat. на Галена? :1000(23):(хаштага #galena)

Това вече отдавна му мина премиерата, къф е тоя коминг суун? 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Оп....

image.png.2c89456b2bf7abf98097320c7245c99c.png

Междувременно в интервюто по ФЕН Тв разправя, че кючеците не били нейния стил, но все пак като за лятото подготвяла един от Сандрито и Гъмзата. 🤩 А пък водещия по 10 различни начини й намеква, че хората си искат старата Деси Слава, но тя не зацепва.

Кефа ни към нея все повече отива с акцент към миналото...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , GSA каза:

Ти си този, които идва от никъде и започва да цитира наред като пъпчасала пуберка. 
И на коя сцена е Кама? В клубните  бардаци, срещу които години наред плюеше ли? Това ли наричаш сцена? Какво стана с концерта в Арената, за който през 2015 година твоя милост каза, че Кама щяла да събере повече хора от Пайнера? 
За последния и клип “Големи думи 2” дори не искам да споменавам, че ще ти де дореве пак. 
Ако Кама изкара книга с кеф ще си я купя и прочета, защото от 97 година и слушам песните. Просто такива заслепени като теб въобще не и правят услуга, като я изкарват по-велика от Господ. 

Общо взето ти свърши запаса от думи и изпадаш в неловкото положение да опитваш да кажеш нещо, но интелектуалният дувар пред теб не ти позволява да го направиш. Това не е нещо ново, но си го позабравил, защото нямаш тренинг с мен. Не ти проповядвам всяка вечер и си поотлабил дисциплината, която обикновено спазваш когато съм наоколо. Всъщност не цитирам никой друг освен теб, защото явно само ти от списващите тук не посещаваш дискотеки, за да видиш, че почти навсякъде са с ремонти сред 2020 година, а техниката, оборудването и звука в тях са топ отвсякъде. Така наречените от теб бардаци отдавна са фалирали и не съществуват или са отремонтирани и осъвременени за да могат да поемат нощния живот в България.

И понеже от скука пак ще дрънкаш нещо след мен, няма да се впускам да обяснявам неща, които дори няма да прочетеш, само ще покажа едно концертче направено скоро от Пашев и компания в Кюстендил, в което най-ясно личи кой е звезда, кой пее с лекота, кой има зверски опит от турнета и кой го носи в себе си цял живот. Това нито се учи, нито се имитира, нито се копира. Него или го можеш, или не го можеш. Гледаш всички и сравняваш. Успех!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Междувременно в интервюто по ФЕН Тв разправя, че кючеците не били нейния стил, но все пак като за лятото подготвяла един от Сандрито и Гъмзата. 🤩 А пък водещия по 10 различни начини й намеква, че хората си искат старата Деси Слава, но тя не зацепва.

Кефа ни към нея все повече отива с акцент към миналото...

Последният й мегахит с въпросния Сандрито няма и 100К гледания за 2 седмици, но наш'та ще продължава упорито да се бута в тази ниша.:wacko: А беше тръгнала супер с баладата + готиния комерс "Само ти". Вие феновете й вечно си чакате нещо супер качествено и извънземно от нея, докато тя си планира цигании....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, foxy_vd каза:

Общо взето ти свърши запаса от думи и изпадаш в неловкото положение да опитваш да кажеш нещо, но интелектуалният дувар пред теб не ти позволява да го направиш. Това не е нещо ново, но си го позабравил, защото нямаш тренинг с мен. Не ти проповядвам всяка вечер и си поотлабил дисциплината, която обикновено спазваш когато съм наоколо. Всъщност не цитирам никой друг освен теб, защото явно само ти от списващите тук не посещаваш дискотеки, за да видиш, че почти навсякъде са с ремонти сред 2020 година, а техниката, оборудването и звука в тях са топ отвсякъде. Така наречените от теб бардаци отдавна са фалирали и не съществуват или са отремонтирани и осъвременени за да могат да поемат нощния живот в България.

И понеже от скука пак ще дрънкаш нещо след мен, няма да се впускам да обяснявам неща, които дори няма да прочетеш, само ще покажа едно концертче направено скоро от Пашев и компания в Кюстендил, в което най-ясно личи кой е звезда, кой пее с лекота, кой има зверски опит от турнета и кой го носи в себе си цял живот. Това нито се учи, нито се имитира, нито се копира. Него или го можеш, или не го можеш. Гледаш всички и сравняваш. Успех!

 

Ти мен ме цитираш вече 20 години по форумите, така че, вярвай ми, много добре съм запознат със заучените ти фрази и лафове. Хем се опитваш да звучиш високопарно, хем нищо не казваш в конкретика. 

За концерта на Кама в Арената с повече хора от Пайнер - мълчиш .

За клубовете (бардаците), срещу които Кама роптае открито в интервюта и негодува - мълчиш. Каквото и оборудване да се обновили, да пееш пред пияндурници след 2 сутринта е различно, от концерт с вход. 

За песните по конвеир (т.нар. от Кама бананова кора), които Кама предлага - мълчиш.

За невъзможността Кама да предложи самостоятелен концерт-спектакъл след 25 години кариера - мълчиш. А това, че е изпяла 2 песни на сборен концерт в клуб, дори няма да го коментирам, ако мислиш, че има някаква стойност, имайки предвид претенциите на въпросната. 

За албума “На прага на сърцето ми” - мълчиш. 

Много приказки - нула действия. Балона се надува, надува…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледа ли това, което ти пуснах да гледаш? Не, не го гледа, за да не забравиш опорките. Ако евентуално вземеш да прегледаш нейната изява вероятно ще забележиш, че бенда на Пашев е готов за нейн концерт. Свирят хората бре, всичко е на живо. И ми се види доста стиковано. И звучи много добре. Това требваше да видиш, а не да ми повтаряш като папагал за книги, концерти и интервюта. Щото е за тях никой не смее да каже нищо в чалгата. 

И какво от това, че не е издаден еди кой си албум? Ама на нея сметката и излиза и без абуми и със албуми. Прави си каквото иска бре. Не гони Михаля като едни колежки, които без цемониите и наградите са пълна нула. Гледай, пак гледай там цялото концертче. Виж аматьорите и виж звездите. Прясно е бре, на няма и месец. Даже с бенд на живо са се постарали, пълна програма.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Последният й мегахит с въпросния Сандрито няма и 100К гледания за 2 седмици, но наш'та ще продължава упорито да се бута в тази ниша.:wacko: А беше тръгнала супер с баладата + готиния комерс "Само ти". Вие феновете й вечно си чакате нещо супер качествено и извънземно от нея, докато тя си планира цигании....

Аз лично вече нищо не очаквам от нея. Това не е онази Десислава, която ме спечели навремето. Иронично, защото тя ме спечели именно с най-дивия си албум Гореща следа - в който обаче освен кючеци имаше и поп, денс, ар енд би, латино, английско... и по този начин пак показваше какво я прави повече от другите. Е, към днешна дата вече си е постигнала целта да не е повече, да я видим след години дали ще е доволна от разрушеното.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Ти гледа ли това, което ти пуснах да гледаш? Не, не го гледа, за да не забравиш опорките. Ако евентуално вземеш да прегледаш нейната изява вероятно ще забележиш, че бенда на Пашев е готов за нейн концерт. Свирят хората бре, всичко е на живо. И ми се види доста стиковано. И звучи много добре. Това требваше да видиш, а не да ми повтаряш като папагал за книги, концерти и интервюта. Щото е за тях никой не смее да каже нищо в чалгата. 

И какво от това, че не е издаден еди кой си албум? Ама на нея сметката и излиза и без абуми и със албуми. Прави си каквото иска бре. Не гони Михаля като едни колежки, които без цемониите и наградите са пълна нула. Гледай, пак гледай там цялото концертче. Виж аматьорите и виж звездите. Прясно е бре, на няма и месец. Даже с бенд на живо са се постарали, пълна програма.  

Изгледал съм и двете изяви на Кама от въпросния концерт и разбира се, че си пее добре песните жената и всичко, както обикновено, но за уж звезда от нейния ранг, да запълва програмата на клубния концерт на дебютанти… ми се види несериозно. 
Това, обаче, не променя факта, че говориш за големи самостоятелни концерти, които едва ли някога ще видим (като този на Софи и предстоящия на Преслава в Арената + този на Глория или летните на Ивана). 
Кама говори в интервюта, колко мъчно и жалко и било, че вече няма големи концерти, всичко вече било само в клубовете, музиката била прекалено комерсиална, а в същото време какво прави? Пуска боклуци ала “така ми го наби”, взима участие в крадени “колаборациики”, пее във клубовете, срещу които плюе във всяко интервю? Сами си противоречите човек. По-добре по-малко приказки, но на място и изпълними, а не 1001 нощи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Emanuela.Carey каза:

И тази от къде вади пари за кариера, че чак е платила за дует с Галена? Толкова милионерски щерки, на които им е скучно ли има у нас?

Пайнер най-после ще си изпросят ново видео на Галена в канала им.

Леле то лещи, филтри и фотошоп, а реално изглежда така

Screenshot_61.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...