Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 42 минути, Just_Me каза:

"5-6-7-8" е нереализираният дует на Галин и Галена 🤷‍♀️ Аз сякаш бих се изкефила на техен дует..и клипът би бил доста секси 😅 Макар че като се сетя за дуета му с Преслава и как и се мазни....ох, нз 😂

Иначе Галена и Симона ще е добре като комбинация, Десита ми идва твърде слабо.

А някой по-назад е писал че Галена и Алфите "вече" се следват. Ми те се последваха отново още Дионата като беше в Алфа 🤷‍♀️

След това пак бяха спрели да се следват, Симона вече беше дебютирала. А относно първия път, когато бяха спрели да се следват, Галена е отказала да влезе на фючъринг в Твоите игри на Десита. За втория път не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това със следването не е резултат само на отказани участия в песни. Галин след това е говорил подигравателно за Галена на участия и да не говорим как явно се подсмиваше и на Ламбо и Скандал на сторита. След това си е оправил отношенията с нея, но не мисля, че Галена трябваше да му дава какъвто и да е шанс.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път да не ми хареса дебют на Алфа. Имам чувството, че Галин зорлем е направил едно иначе симпатично момиче още от началото да бие на типична чалга ковра с типична песен и типичен клип... Жалко...

Звучи ми нелепо Галена точно сега да се е навила на дует с Гальо.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е приятелка с Десита, така че наистина някаква колаборация там не е изключена.

Но Галин не би оставил Десита да има хубав дует. По-скоро би се пробвал да го вземе той или да го даде на Сима/Лидия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:

Това със следването не е резултат само на отказани участия в песни. Галин след това е говорил подигравателно за Галена на участия и да не говорим как явно се подсмиваше и на Ламбо и Скандал на сторита. След това си е оправил отношенията с нея, но не мисля, че Галена трябваше да му дава какъвто и да е шанс.

А какво подигравателно е говорил за нея? Това специално не го знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Емануела никога не е криела че има проблеми с косата и главно ползва екстеншъни.

Малко хора знаят че тя е естествена блондинка, но по време на дебюта ѝ в Ара вече имаше две блондинки + тези от Пайнер и тя дебютира с черна коса.
От там нататък се популяризира именно като брюнетка и всеки опит да се върне към русо, по-светло или по-късо се приемаше негативно от публиката. 
Напълно нормално косата ѝ да изглежда така след като от 2004 насам да се боядисва и третира постоянно.

Иначе скрийншота е от едно видео на Ивайло Колев и нормално да изглежда странно след като е паузиран докато си върти главата.

От боядисване тъмна не се къса косата, напротив. От горенето с маши и всичките прически стават такива. Реално повечето чалгарки, а и не само, са с доста изтормозени коси, но носят екстеншъни. Май само Десита, Преслава и Алисия са ми правили впечатление да имат хубави коси. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DrAkO каза:

🤮🤮🤮

 

Много просто чаве, мъжете не готвели, я да отвори книгата с най-големите готвачи в света и да види дали са повече мъже или жени :D

Слушал черна музика, а чалгията я прави щото му трябват пари нали .. :D

"Тати ми купи апартамент елати да видити" Еххх аман от мамини синчета.

Така говори, че все едно всичко сам си е направил в тоя апартамент а всъщност си е търкал магариите и е чакал майсторите да му го направят.

"Смисъл... прая си... топла и студена вода..." Тъпо турче ей... :D

  • Like 4
  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Mousie каза:

Някой знае ли Джия в кой лейбъл мисли да влиза, след като напусна Хит микс?

В Пайнер май не я взеха, ако има връзки с Меди може да замести Доника в Мегастар или при Емануела в Ра Мюзик.

Но тя до колкото знам се уговаряла за някакви големи проценти от хонорарите, а не е достатъчно талантлива или известна да покрие тези искания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

В Пайнер май не я взеха, ако има връзки с Меди може да замести Доника в Мегастар или при Емануела в Ра Мюзик.

Но тя до колкото знам се уговаряла за някакви големи проценти от хонорарите, а не е достатъчно талантлива или известна да покрие тези искания.

По принцип, има връзки със Сашка и Меди, аз очаквах вече да я взели там, след като напусна Хит Микс. Но и според мен, най-добре ще се впише при Меди или Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.01.2023 г. от 10:59, Lelqtian каза:

И като сме почнали неска с травеститските визии ... Защо я пишат в графата "женски"????? 

orig.jpg?_=1674456610

Майко мила... какво е направила с лицето си? Какви са тия грозно нарисувани вежди, устни и ръбести форми? Не че преди не приличаше на травестит, но сега вече не подлежи на съмнение. И тази визия ли е представянето за формата? 🤣🤣🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

1:32:00 Тоя брадатия малък пенис много отворен бре всички били копирали него хахахаха

И как хейтят чалгата...

Всички били Мъдьо от мътеже и всички правели песни на Галена хахаха 

Дразнела го чалгата и мен ме дразни като пуска тия шитни с тоя аутотюн ама...

 За Преса: Онаа с Водка с утеха

Азис си пеел неговите гейски работи :D

Иначе.. "моя приятел DJ Дамян" хахаа

 

  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , foxy_vd каза:

Табуретка са и викали Митко Пайнера и на Петра мъжа и. В поза Деса не е хващана, а е била на квартира заедно с Камелия. Една вечер е дошъл на гости Митака с букет цветя и вестник "Димитровградско дело", за да и покаже, че пише за нея. Не е знаел, че е на участие в Русе, та си побъбрил с Цветин на по чаша уиски докато чипровската спи.

Чети ме внимателно, няма да повтарям. :speak_cool:

Ами да ти кажа твоите приказки не са много за вярване. То не беше концерт в Арената, книга с касовите бележки от тиража на “Златна рибка”, и какво ли още не.

Кажи сега тази новата балада, която уж Кама ще пуска скоро, “На прага на сърцето ми” ли ще е, или и това няма да ни огрее? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , mihael каза:

Интериорът е досущ като от турски сериал, даже очаквам всеки момент да изкочат Ендер, Шахика или Йълдъз от Опасно изкушение.

В турските сериали има интериори с доста по-малко кич. Тук си е баш фукня и селски парад. Златните елементи развалят работата. Много беше важно иначе да каже, че баща му е извикал дизайнера на жилището на Ердоган. Голяма реклама 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Ами да ти кажа твоите приказки не са много за вярване. То не беше концерт в Арената, книга с касовите бележки от тиража на “Златна рибка”, и какво ли още не.

Кажи сега тази новата балада, която уж Кама ще пуска скоро, “На прага на сърцето ми” ли ще е, или и това няма да ни огрее? 

Тебе няма да те огрява нищо, защото въобще не се интересуваш от Камелия. Единственото важно за твоя милост е да не вземе да напише за някоя чалгарка дето ти е на сърце нещо криво. Че после няма да спиш с месеци. Затова не само ти, а и голяма част от популацията тук само подпитва уж така незаинтересована какво аджеба ще има в тази книга? Ами ще има истини и факти, които ще са подкрепени с доказателства. Така правят големите. Онези с големите кариери. Които основаха и наложиха чалгата, а кариерите им продължават не защото много им се работи. Още са на сцена щото конкуренцията е толкоз мижава, че и нищо да не правят пак са топ в клубовете.   

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, foxy_vd каза:

Тебе няма да те огрява нищо, защото въобще не се интересуваш от Камелия. Единственото важно за твоя милост е да не вземе да напише за някоя чалгарка дето ти е на сърце нещо криво. Че после няма да спиш с месеци. Затова не само ти, а и голяма част от популацията тук само подпитва уж така незаинтересована какво аджеба ще има в тази книга? Ами ще има истини и факти, които ще са подкрепени с доказателства. Така правят големите. Онези с големите кариери. Които основаха и наложиха чалгата, а кариерите им продължават не защото много им се работи. Още са на сцена щото конкуренцията е толкоз мижава, че и нищо да не правят пак са топ в клубовете.   

Ти си този, които идва от никъде и започва да цитира наред като пъпчасала пуберка. 
И на коя сцена е Кама? В клубните бардаци, срещу които години наред плюеше ли? Това ли наричаш сцена? Какво стана с концерта в Арената, за който през 2015 година твоя милост каза, че Кама щяла да събере повече хора от Пайнера? 
За последния и клип “Големи думи 2” дори не искам да споменавам, че ще ти де дореве пак. 
Ако Кама изкара книга с кеф ще си я купя и прочета, защото от 97 година и слушам песните. Просто такива заслепени като теб въобще не и правят услуга, като я изкарват по-велика от Господ. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...