Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 19 часа , pacho каза:

Камелия май наистина е яко прецакана от Пайнера и не може да си качи нищо в канала. Рени и Десислава явно са друга лига и са си гледали договорите. Рени си беше качила всичко в канала 5-6 години след напускането, а Камелия още не може.

 

Аз помислих, че си е взела правата вече, понеже пя "Ти си" на концерта на Даймънд, а и онзи семпъл от "Луда по тебе"... Нали уж "Пайнер" държаха правата само до 2020, 10 години след Проект 13. Но пък все още нищо старо не качва, може би наистина има някакъв проблем и само живи изпълнения може да качва (все едно машъпи), а студийни - до определена секунда, както от "Луда по тебе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , asylum каза:

Ти пък. Толкова лесно ли се влияеш. Пълно е с други певци за слушане. Все едно аз да съм се отказал от чалгата заради Преса или Райна. 

Те двете ли са ти най-противни? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Сериозно ли го е казала или се шегуваш... Ако го е казала е доста тъпо. Софка не се слуша само от циганите. В Арената не беше пълно само с цигани със сигурност. Май и завиждат, че я напълни, а те не биха могли. Или поне им липсва смелост да опитат.

Разбира се, че се шегувам. Това го каза през 2012, когато Софи спечели класирането за Евровизия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Аз помислих, че си е взела правата вече, понеже пя "Ти си" на концерта на Даймънд, а и онзи семпъл от "Луда по тебе"... Нали уж "Пайнер" държаха правата само до 2020, 10 години след Проект 13. Но пък все още нищо старо не качва, може би наистина има някакъв проблем и само живи изпълнения може да качва (все едно машъпи), а студийни - до определена секунда, както от "Луда по тебе".

До кога ще вярвате на фантасмагориите на Фокси? То не бяха албуми, книги, концерти на стадион Васил Левски и в Арена Армеец. Накрая имаме един несполучливо отрязан нос, мъртва концертна дейност и комерси, в които се пее “така ми го наби” от Кама.

Повече действия, по-малко думи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Те двете ли са ти най-противни? 

Нее, но в рaзни периоди сa ми били нaй, дa. Пресa нaпоследък ми е по-симпaтичнa, може би покрaй Софкa. Гaлин и Лидия мaй сa ми нaй-смотaни, но просто ги прескaчaм. Нелогично е дa се откaжем от жaнрa зaрaди сульо или пульо :)

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

До кога ще вярвате на фантасмагориите на Фокси? То не бяха албуми, книги, концерти на стадион Васил Левски и в Арена Армеец. Накрая имаме един несполучливо отрязан нос, мъртва концертна дейност и комерси, в които се пее “така ми го наби” от Кама.

Повече действия, по-малко думи. 

Съгласен съм, нали и аз това повтарям - че Кама сама си противоречи и в крайна сметка направи всичко, за което плюеше колегите си - крадените песни, комерси "бананови кори" нон-стоп, новото лице и сливането с масовката. Няма албум, няма концерт - само вечно плюене по Пайнер. Просто в това специално твърдение на Фокси имаше някаква логика и мислех, че ще направи нещо след като изтекоха десетте години - най-малкото да си качи цялата дискография като Деси Слава.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Там няма крави какво ще прави? Поне ще може да си ходи по нужда в пясъка съвсем спокойно. 😂

Ето от къде била взета фразата "Ох, стомахът нещо пак ме свива"

Ами да! Как не се сетихме по-рано? Текста случайно тя да си го е писала? От тогава е намеквала за редовното фитнес ходене! Обожавам я тая жена! Това е да имаш бърз метаболизъм! Аки фер на аки феритата! И от "Фатална жена", става "Анална жена"!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички с този хитов хит. Ех, 2014 година, когато “битата карта” Райна пусна първия си комерс от Оцко и запрати уж хита на годината “Режим неприлична” в девета глуха.

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега забелязах че са качили цели сезони на Биг Брадър в ютуб и преглеждам този с Преслава 
Бях забравил за цялата сюжетна линия с Гъмов - представяте ли си вярно да се бяха взели

От видните фолкаджийки как само Галена изпусна да се появи там? Ивана и Гло не ги броя, те сигурно биха искали 1 милион хонорар да влязат, но Галс по принцип ми изглежда че си пада по такива предавания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Азис защо честити рожден ден на Галена, а не 19г на сцена?! 😆 Тоз хептен ме убива с неадекватността си в последно време 🤣🤣🤣

Screenshot_20230121_201531_Insta.jpg

Screenshot_20230121_201516_Insta.jpg

Това пожелание e copy-paste от предишни такива по адрес на Малина, Глория, Андреа, Мара, Рени, Деса. Със сигурност пропускам някоя, на която се е мазнил и изкарвал номер 1 в цялата вселена. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вече са 20 години от 2003-та, не мога да повярвам и 10 от 2013-та.

Кои за вас бяха изпълнителите на 2003-та и на 2013-та?

За 2003 не мога да не спомена супер силния дебют на годината на Гергана през есента. Но Глория имаше китка от няколко доста добри песни - Феникс, Лабиринт и Очакване. Клиповете й също бяха доста модерни за времето си. Но пък и Ивана рулира с хитове като Шампанско и сълзи и К’ъв си ти бе.

Аз както често се случва изпуснах тази година откъм песни (повече гледах VH1 и MTV тогава), но си наваксах с постоянно следене на Планета от 2004 до 2011 г.

А не знаех и че Яница и Биляна са дебютирали през 2003-та. За Магда знаех. Аз Яница я забелязах чак 2005-та с Любов необяснима, ДА се вбюбиш дано и през 2006-та със Аз ли да те уча. През същата 2003 г. с Пайнер подписва Вероника. Тук Яница е като момиченце, до Жоро Любимеца е: Биляна пък съвсем не си прилича, къдравата е под Магда и до Екстра Нина долу:

WWW.DISCOGS.COM

Consulta los créditos, las críticas y las canciones, y compra la edición de 2003 CD de "Тракия Фолк 2003" en Discogs.

А сега пък Магда не прилича на това, което аз си представям като чуя Магда. И тя стана клонинг:

Mi02ODU2LmpwZWc.jpeg

Редактирано от mihael
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Съгласен съм, нали и аз това повтарям - че Кама сама си противоречи и в крайна сметка направи всичко, за което плюеше колегите си - крадените песни, комерси "бананови кори" нон-стоп, новото лице и сливането с масовката. Няма албум, няма концерт - само вечно плюене по Пайнер. Просто в това специално твърдение на Фокси имаше някаква логика и мислех, че ще направи нещо след като изтекоха десетте години - най-малкото да си качи цялата дискография като Деси Слава.

 

Стига де, има някъв напредък. Вече не само Фокси говори как ще пише книга, след едни 3 петилетки, вече и новоизлюпената Тройница почна да говори как ще пише такава. След може би още 3 може и да я напише. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Стига де, има някъв напредък. Вече не само Фокси говори как ще пише книга, след едни 3 петилетки, вече и новоизлюпената Тройница почна да говори как ще пише такава. След може би още 3 може и да я напише. 

Сал Глория издаде книга. Единствената грамотна с ниво 8-ми клас. Останалите са на чертички и ченгелчета все още.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, mihael каза:

Е вече са 20 години от 2003-та, не мога да повярвам и 10 от 2013-та.

Кои за вас бяха изпълнителите на 2003-та и на 2013-та?

За 2003 не мога да не спомена супер силния дебют на годината на Гергана през есента. Но Глория имаше китка от няколко доста добри песни - Феникс, Лабиринт и Очакване. Клиповете й също бяха доста модерни за времето си. Но пък и Ивана рулира с хитове като Шампанско и сълзи и К’ъв си ти бе.

Аз както често се случва изпуснах тази година откъм песни (повече гледах VH1 и MTV тогава), но си наваксах с постоянно следене на Планета от 2004 до 2011 г.

А не знаех и че Яница и Биляна са дебютирали през 2003-та. За Магда знаех. Аз Яница я забелязах чак 2005-та с Любов необяснима, ДА се вбюбиш дано и през 2006-та със Аз ли да те уча. През същата 2003 г. с Пайнер подписва Вероника. Тук Яница е като момиченце, до Жоро Любимеца е: Биляна пък съвсем не си прилича, къдравата е под Магда и до Екстра Нина долу:

WWW.DISCOGS.COM

Consulta los créditos, las críticas y las canciones, y compra la edición de 2003 CD de "Тракия Фолк 2003" en Discogs.

А сега пък Магда не прилича на това, което аз си представям като чуя Магда. И тя стана клонинг:

Mi02ODU2LmpwZWc.jpeg

До каква степен на преработка е приемливо да се каже, че на снимката е еди-кой си?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Сал Глория издаде книга. Единствената грамотна с ниво 8-ми клас. Останалите са на чертички и ченгелчета все още.

Добре, че е Маргото Лозанова... :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , mihael каза:

Е вече са 20 години от 2003-та, не мога да повярвам и 10 от 2013-та.

Кои за вас бяха изпълнителите на 2003-та и на 2013-та?

За 2003 не мога да не спомена супер силния дебют на годината на Гергана през есента. Но Глория имаше китка от няколко доста добри песни - Феникс, Лабиринт и Очакване. Клиповете й също бяха доста модерни за времето си. Но пък и Ивана рулира с хитове като Шампанско и сълзи и К’ъв си ти бе.

Аз както често се случва изпуснах тази година откъм песни (повече гледах VH1 и MTV тогава), но си наваксах с постоянно следене на Планета от 2004 до 2011 г.

А не знаех и че Яница и Биляна са дебютирали през 2003-та. За Магда знаех. Аз Яница я забелязах чак 2005-та с Любов необяснима, ДА се вбюбиш дано и през 2006-та със Аз ли да те уча. През същата 2003 г. с Пайнер подписва Вероника. Тук Яница е като момиченце, до Жоро Любимеца е: Биляна пък съвсем не си прилича, къдравата е под Магда и до Екстра Нина долу:

WWW.DISCOGS.COM

Consulta los créditos, las críticas y las canciones, y compra la edición de 2003 CD de "Тракия Фолк 2003" en Discogs.

А сега пък Магда не прилича на това, което аз си представям като чуя Магда. И тя стана клонинг:

Mi02ODU2LmpwZWc.jpeg

2003 помня с мегахитовете разбира се на Глория и Ивана, които си споменал горе, фурора , който предизвика “Губя хе бавно”. Вторият албум на Райна - “Агресия”, както и едноименната песен, която стана хит. И вече в края на 2003 появата на третия и мегахит от началото на кариерата (след “Гасне пламък” и “По-добре” - “Ти ме лъжеш най-добре” - класика в жанра и до днес. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

2003 помня с мегахитовете разбира се на Глория и Ивана, които си споменал горе, фурора , който предизвика “Губя хе бавно”. Вторият албум на Райна - “Агресия”, както и едноименната песен, която стана хит. И вече в края на 2003 появата на третия и мегахит от началото на кариерата (след “Гасне пламък” и “По-добре” - “Ти ме лъжеш най-добре” - класика в жанра и до днес. 

Златна година си беше. Да добавим и леля ви Ваня, която пръсна с Къв си ти бе през юни. Помня, че тая песен я въртяха през 20 минути през цялото лято. А тя беше заредила цял албум... оттогава са Шампанското....

Май това е първият клип в метрото

Буквално в тоя албум имаше доста песни, които си минаха и заминаха... а не са лоши... Това май го снимаха през 2004... не знам защо пише 2003. Струва ми се клипът излезе януари-февруари 2004. Може и да бъркам.

 

2003 беше годината на Тракия фолк. Оттам изскочиха много хитове... Обичай ме - Анелия, Безумна цена - Ивана, Море и суша, Искам да остана буден, Легенда за любовта

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2003 CD release of "Тракия Фолк 2003" on Discogs.

Малина беше с Леден свят и Само ме обичай

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2003-та беше направо златна година за Глория. Тогава пролетта издаде "Крепост", който буквално беше пълен с хитове албум. Имаше рецитали на "Тракия фолк", "Пирин фолк", концерт в НДК и спечели куп награди. От наградите на "Нов Фолк" взе Певица на годината, албум и клип за "Крепост". От тези на Планета - Клип с най-добри специални ефекти за "Лабиринт", за режисура спечели "Крепост" и още една за сценарий пак с "Крепост".

Наистина прекрасен клип и песен:

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази ѝ е сигурно една от най-хубавите песни. Като гледам и линковете горе к не мога да не се зачудя как години след това пускаш неща, като на по-добрите стрелци, кадифе и тн🥲

Да започнем неделята с финес

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...