Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, pacho каза:

Митко Планетчо пуска VHS касети на орк. Кристал и Сашка Васева по Нова тв.

 

Тази брада е като плетка.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, pacho каза:

Уникален аватар, ама малко мяза на Веско Фена. :D 

Това е Емануела в ролята на Зак Ефрон.

За разлика от чалгарките Галена и Преслава тя има много таланти.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Митко Планетчо пуска VHS касети на орк. Кристал и Сашка Васева по Нова тв.

 

Еми евала на човека, че колекционира. Тия архиви иначе да са потънали отдавна. И да ги има, хората нямат понятие как да ги качат в интернет. Със сигурност е много по-смислено от събиране на салфетки и прочее! Нямате си представа колко много хора колекционират какви ли не странни неща.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, той има повече чалга архив от всичките певачки взети заедно. 

Примерно на Глория колко имаше, дето тя никога няма да го признае и да го качи. 

Гледам сега, че качва в канала на Еми Стамболова. Това с архива е генералния проблем на фолка и за това нищо не става от този жанр у нас. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

Защо Емилия раздава пари на хората, само така ли са се навили да отидат? 🥲

https://vm.tiktok.com/ZMY1kNmon/

Видяли са роклята, не им е правила хеликоптер, усетил се е народа че не е Диария, и са си искали парите от входа обратно? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Гальо каза:

Защо Емилия раздава пари на хората, само така ли са се навили да отидат? 🥲

https://vm.tiktok.com/ZMY1kNmon/

Приключила е с годишния отчет и са останали дребни пари за фърляне

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, meleto каза:

Еми евала на човека, че колекционира. Тия архиви иначе да са потънали отдавна. И да ги има, хората нямат понятие как да ги качат в интернет. Със сигурност е много по-смислено от събиране на салфетки и прочее! Нямате си представа колко много хора колекционират какви ли не странни неща.

Като бях малък копнеех за една конкретна видео касета на Сашка, мисля че от показаните три беше тази по средата... Евала за колекцията!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, pacho каза:

Да, той има повече чалга архив от всичките певачки взети заедно. 

Примерно на Глория колко имаше, дето тя никога няма да го признае и да го качи. 

Гледам сега, че качва в канала на Еми Стамболова. Това с архива е генералния проблем на фолка и за това нищо не става от този жанр у нас. 

Ами то и правата на песните са изтекли. Много изпълнители не са активни. А дори популярните отказват да плащат права само за авторитет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

С архивите е трудно, защото по-голямата част от тях се държат от лейбъли с телевизии, които нямат потребност от това да разпространяват съдържанието си с трети източници, т.е. силно централизирано е, и трудно достъпно дори за национални медии, или отдавна закрити такива, които не са продали правата за разпространение на по-големи лейбъли, за да има кой да поддържа каталогът им в публичното пространство, каквато е световната практика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

:1000(1):
 

CF6560ED-7A9B-4A8E-970B-8B4C8A9EC06F.jpeg

Когато се зарадваш, че все пак е имало някакъв смисъл да присъстваш на участие на Башурка, но забележиш нейната мутра върху фалшивата банкнота.:cry:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

BLITZ.BG

Хитовата певица гостува в новия светски подкаст "Не съм такъв човек"

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , plambata каза:

Ако в този жанр са останали все още някаква логика и някакви нормални слушатели, ето това трябва да е следващата голяма звезда. Страшна мацка е, много изчистен глас, не бие на пошлост и евтиния като всички останали от по-новите. Дано Меди не я пренебрегне за сметка на брат си или пък да започне да ѝ дава някакви бесни комерси.

 

"Карма" е бруталия, ама след това? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Gerganafen каза:

Дефиниция на кич и чалга:

325467191_874191923732790_64965538589195

Само полилея за главата си е забравила.

Облечена е като 90% от фолкаджийките. Пайети, камъни, нищо невиждано. Виждали сме доста повече кич при нейни колежки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , meleto каза:

Това го преоткрих... ютуб ми го пусна ии...

На мен взе да ми омръзва вече, но си е стабилен хит и от добрите песни в последните месеци. На фона на кючеците на Фики се отличава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , BobiTo каза:

Доня Десс с пореден хит, няма спиране мецаната. 

 

Разширява публиката си и ще завладява циганския пазар. Поне да беше изпяла кючек на цигански, че братовчедите не уважават много бавничките песни. Дес както винаги се лута от стил на стил и от език на език. Истински посланик на музиката на всички нива. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

Топ проектът на Галена, sorry i don't make the rules!

 

"Спри ме" си остана най-любимата ми нейна песен. Песен, текст, клип, всичко е на топ ниво и звучи уникално дори и сега. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...