Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , SG каза:

Сън ли е? Някога я караха да им плаща, за да я въртят, а сега правят цели маратони от по няколко дена с нейни песни...😆

WWW.INSTAGRAM.COM

FEN TV shared a post on Instagram: "От днес в ефир сме с хитовете на Деси Слава в рубриката "С песните на..." 😍 😍 😍". Follow their account to see 3496 posts.

Те пък голяма видеотека имат нейна...

Пуснаха:
Азис и Деси Слава - Казваш, че ме обичаш (Sunny Music - които дават лесно целия си видео каталог на Фен и ХитШитсТВ)

Деси Слава - Мъже милиарди

Деси Слава - Сърцето ти е мое

Тони Стораро и Деси Слава - Замълчи (имат я от както е направена заради Стружката)

Деси Слава - Поне един живот

Деси Слава и Азис - Уникален

Деси Слава - Поискай от мен

Всички песни са от сегашното й продуцентство, старите в сътрудничество, нищо от старите й песни от нейната компания :D И аз мога така. Искали са й новите песни и тя им ги е дала.

Интересно защо още нямат клипа със Самарчо и не го пускат :D

  • Thanks 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , pacho каза:

 

Страхотна продукция, сигурно това е първият клип, сниман с телефон, най-вероятно Galaxy S3 през 2012-та. :D  Инфлуенсърка, пазари от турските битаци маркова стока към края на видеото. 

 

С Кaк люблю покори не сaми руските пaзaри, a и Европa и цял свят, печелейки Евровизия!

В Дръж ме добро впечaтление ми прaвят любениците нa пaзaрa! 

Преди дa покори Турция с Джaкa, Екстрa Нинa Димитровa покори и aрмения! Поздрaв с джaнлъ перформaнс в този турско-бaлкaно-кaвкaзки прОгрaм! 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, FolkEmpire каза:

Те пък голяма видеотека имат нейна...

Пуснаха:
Азис и Деси Слава - Казваш, че ме обичаш (Sunny Music - които дават лесно целия си видео каталог на Фен и ХитШитсТВ)

Деси Слава - Мъже милиарди

Деси Слава - Сърцето ти е мое

Тони Стораро и Деси Слава - Замълчи (имат я от както е направена заради Стружката)

Деси Слава - Поне един живот

Деси Слава и Азис - Уникален

Деси Слава - Поискай от мен

Всички песни са от сегашното й продуцентство, старите в сътрудничество, нищо от старите й песни от нейната компания :D И аз мога така. Искали са й новите песни и тя им ги е дала.

Интересно защо още нямат клипа със Самарчо и не го пускат :D

Щом нямат ултра мега гига вселенския хит Парти животни, няма да ги гледаме. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Just_Me каза:

По Планета дават на Десита и Емрах песента и накрая излиза това 😄 Тия хич не са в час 🤣

Screenshot_20230113_194925_Gallery.jpg

Сигурно и се иска на Коня да стигне Екстрата, но най-много Маман Галина да я води пак в Инстанбул да и кръцнат носа още един път и да пият кафе с нея някъде по пътя?  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

По Планета дават на Десита и Емрах песента и накрая излиза това 😄 Тия хич не са в час 🤣

Screenshot_20230113_194925_Gallery.jpg

Yasha, baby!

преди 57 минути, Lelqtian каза:

Сигурно и се иска на Коня да стигне Екстрата, но най-много Маман Галина да я води пак в Инстанбул да и кръцнат носа още един път и да пият кафе с нея някъде по пътя?  

 

Можеха да пият чай, ама...

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Gerganafen каза:

Дефиниция на кич и чалга:

325467191_874191923732790_64965538589195

Само полилея за главата си е забравила.

Мадам Тюсо са почнали да приемат индивидуални поръчки за домашна употреба? Иначе добра са докарали любимата ти Либия, но искам ли да знам какво е предназначението на полилея в цялата схема ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Мадам Тюсо са почнали да приемат индивидуални поръчки за домашна употреба? Иначе добра са докарали любимата ти Либия, но искам ли да знам какво е предназначението на полилея в цялата схема ;) 

Либия няма общо с горната кичозна госпожа!

WWW.INSTAGRAM.COM

CLUB33 shared a post on Instagram: "#aboutlastnight @lidia_alpha #theheartofstudentcity #club33 #clubbing #party #dance #music #team33 #nightshift #nightlife #nightout #sofia #33". Follow their account to see 3333 posts.

Само сравни това с онова блещукащото от глава до пети по-горе. Даже за последното участие се е оправяла за работа без ток! Трябвало е да викне Башурка, тя свети в тъмното без нужда от електричество. :D  

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Либия няма общо с горната кичозна госпожа!

WWW.INSTAGRAM.COM

CLUB33 shared a post on Instagram: "#aboutlastnight @lidia_alpha #theheartofstudentcity #club33 #clubbing #party #dance #music #team33 #nightshift #nightlife #nightout #sofia #33". Follow their account to see 3333 posts.

Само сравни това с онова блещукащото от глава до пети по-горе. Даже за последното участие се е оправяла за работа без ток! Трябвало е да викне Башурка, тя свети в тъмното без електричество. :D  

А Башурка била светлоотразителката. Като не уточняваш, така ще е - нали не очакваш да различаваме индивудиалните глави на тая хидра? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Тaня ни Боевa е стaнaлa стaтисткa в клипове., хъхъ

 

Нейния клон на Тройницата май пак са руси, та трябва да изкара милата пари за фризьор и да продължи с участията като тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

Доня Десс с пореден хит, няма спиране мецаната. 

 

Ужасяващо. С разцъкването чух точно 20 секунди. Последната песен на Деса, която слушах стабилно, беше "Токсичен". Оттам нататък копае дъното яко. Баладата биваше, но доскуча страшно бързо. Спешно ѝ трябва дует с Галена, само това може да я спаси. 

  • Like 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако в този жанр са останали все още някаква логика и някакви нормални слушатели, ето това трябва да е следващата голяма звезда. Страшна мацка е, много изчистен глас, не бие на пошлост и евтиния като всички останали от по-новите. Дано Меди не я пренебрегне за сметка на брат си или пък да започне да ѝ дава някакви бесни комерси.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...