Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

Песента на Меди, опс Сабята, и Галена я прави начина на изпяване на някои фрази. Мангава тут много се задържа също..

Вече  5700 гледания се влиза в топ 100. Миналата година на същия ден - 6.6К

01.01.2023 - 12.9К

01.01.2022 - 12.6К

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chalgamusic Awards: Хит на четвъртото тримесечие (инстаграм)

1. Mangava tut - 412 гласа 

2. Честит рожден ден - 390 гласа

3. Устните ти мръсни - 375 гласа

4. Не си ме давай - 363 гласа

5. Към вратата - 344 гласа

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.01.2023 г. от 16:04, meleto каза:

 

Ден без балерина Биби и мама Ица не може. :D По ирония и двете не направиха нищо по-хитово след тази песен.

Моля ви гледайте от 1:40 до 1:53 хиля се беутешно. Отдавна не бях гледал клип толкова задълбочено ллл

https://youtube.com/clip/UgkxDtr5Bt_ItFLfdU6TvdnkTLesIuDPhJ6U?si=EnSIkaIECMiOmarE

Наистина, почти целия клип е като ауттейк с гафове или по-скоро пародия на фолк клип. В този промеждутък Яница си тресе вимето като крава, а Биляниш има много странни движения, все едно е куку. И малко преди 1:40 ми е смешен танцьора как танцува. Яко криндж.

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , mihael каза:

Наистина, почти целия клип е като ауттейк с гафове или по-скоро пародия на фолк клип. В този промеждутък Яница си тресе вимето като крава, а Биляниш има много странни движения, все едно е куку. И малко преди 1:40 ми е смешен танцьора как танцува. Яко криндж.

Като баба и внучка на някакви наркотици. 😀

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

А колко струва? Искам и аз

Кое? Гърлото на Галин или Фасетите?

За гърлото някой тук уточни че ако имаш плочки е безплатно.

За фасети ако искаш да са направени добре (да не приличаш на Мегз) и да не падат през няколко месеца трябва да се изкихаш с няколко хилки.

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулациите за Галена отново се въртят, а във Фейсбук хората са меко казано критични към нея тъй като болни хора не успяват да намерят инсулин в аптеките.

Тя правила ли е изявление по темата? Според мен това не са просто клюки, а сериозни обвинения които трябва да адресира.

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на...

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , mihael каза:

Наистина, почти целия клип е като ауттейк с гафове или по-скоро пародия на фолк клип. В този промеждутък Яница си тресе вимето като крава, а Биляниш има много странни движения, все едно е куку. И малко преди 1:40 ми е смешен танцьора как танцува. Яко криндж.

Все едно му е лесно на човека, цанят го да танцува във фолк клип, а се оказва затворен с Пришълеца и още едно плашило  ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато някои “големи” имена опитват да се спасяват взаимно като правят дуети помежду си, но неуспешно, други правят дуети с треторазрядници като Дамян и Саби и пак са с мегахитове :1000(29):

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Според мен ако го е направила е било от безизходица. Тя има от този тип тяло, който наддава лесно и сваля трудно като Андреа.

Ами тя и Преслава беше мецана, но успява да поддържа формата си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, ако се боцка, ами нейно си е тялото. Нали не мислите, че тя, в лично качество, изчерпва инсулина в страната :D 

Но е хубаво да обяви ако не е вярно. Мълчанието й потвърждава жълтите писания.

Не я виждам да е дебела, че да има нужда от подобна поддръжка. Даже не е ли в най-слабия си период евър?

 

И защо изключваме възможността тя самата да има диабет?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Ами тя и Преслава беше мецана, но успява да поддържа формата си.

Всеки има лимит доколко може да си напряга тялото. Преслава е физически по-издръжлива сякаш. Говорим за жена, която се е възстановила успешно от преданорексно състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Днешния хит: 

 

Всеки ден я слушам, а и 2 дни да не я чуя, се хващам да си тананикам арабската част. Неусетно се набива в тиквата. Хитов хит! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Нали не мислите, че тя, в лично качество, изчерпва инсулина в страната :D

Това не я оправдава или освобождава от отговорност. За съжаление, още поколения трябва да се сменят, за да се изчисти обществото от такова мислене.

преди 3 минути, THE IIconic каза:

❤️

И това са е било последното преди комата.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Ганев отваря ютуб канал. Според вас дали е възможно и той да започне да продуцира свои изпълнители със Сиана под DG Production?

Реално негов лейбъл би имал потенциал да е най-успешния в днешно време (поне от музикална гледна точка). А пък ако намали работата с други изпълнители съвсем няма да има много конкуренция. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях забравил, че Нина-та покоряваше и руския пазар... и то кои години.

Страхотна продукция, сигурно това е първият клип, сниман с телефон, най-вероятно Galaxy S3 през 2012-та. :D  Инфлуенсърка, пазари от турските битаци маркова стока към края на видеото. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко се радвам, че Ганев е направил този микс. Буквално не може да различиш кога почва следващата песен. Всичко му е 1:1. Страшно е положението.

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сън ли е? Някога я караха да им плаща, за да я въртят, а сега правят цели маратони от по няколко дена с нейни песни...😆

WWW.INSTAGRAM.COM

FEN TV shared a post on Instagram: "От днес в ефир сме с хитовете на Деси Слава в рубриката "С песните на..." 😍 😍 😍". Follow their account to see 3496 posts.
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали пак са гостували при Цитиридис, но се върти клип на Коцето и Преслава как той обяснява че е снимал “Сладкото зло” след като се е напил с 1 касетка водка.

Всъщност бих се изненадал ако има клип в трезвено състояние.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Emanuela.Carey каза:

Даниел Ганев отваря ютуб канал. Според вас дали е възможно и той да започне да продуцира свои изпълнители със Сиана под DG Production?

Реално негов лейбъл би имал потенциал да е най-успешния в днешно време (поне от музикална гледна точка). А пък ако намали работата с други изпълнители съвсем няма да има много конкуренция. 

 

Да не дава Господ композитори да стават продуценти. После се почва по калъп - Пашев им прави буквално една и съща песен, Оцко си го знаем от време оно, там какафонията е страшна - кой пее, какво пее, някакви вокали, писъци.... 

Ганев ако почне да продуцира ще вади всеки ден и ще се самодетонира. И Кости беше модерен, и Оцко, сега е времето на Ганев. Следващия не се знае кой ще е, всяка мода е временна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...