Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , pacho каза:

Петра спешно трябва да се върне и да възроди "Хищна хиена", докато е актуална гаврата с Ленчето. :D 

cdrgnc5.png

П.С. не очаквах Слави и ко. да паднат чак толкова ниско. Надявам се Лена да спечели делото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбирам за тая простотия с "Лена", пуснах клипа без звук и като почнаха субтитрите с гениалния текст, затворих. Супер зряло поведение от Трифонов, наистина сериозен политик.:wacko::1000(10):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.01.2023 г. от 10:03, FikLena каза:
SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певица“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

 

За бога какво прави там Десита???

То понеже Сигнал са фактор и някой се интересува после от тия резултати... Сигурно гласуват 100 човека. Не помня някога да са пускали информация на каква бройка гласове се основават. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То това видео "Лена" си крещи "Изтрий ме" - дори не са си направили труда да напишат прилично описание с автори и т.н. Явно са го качили за сеира и после ще го премахнат. Което не прави постъпката по-малко малоумна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pacho каза:

Той уж Трифонов съдеше жълти медии за клевети, а сега падна на тяхното ниво. Политиката ще ги доразвали 7/8-ми.

Тя телевизията им е мъртво родена от самото начало, какво да я доразвали.

3 години минаха откакто я започнаха и още изглежда като някъв компромис.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Тя телевизията им е мъртво родена от самото начало, какво да я доразвали.

3 години минаха откакто я започнаха и още изглежда като някъв компромис.

Липсва стабилно финансиране в тая телевизия. Липсват интересни предавания, филми, сериали дори.... Реално какво да гледат хората по нея? Нещо не приеха сериозно развитието като цяло. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новото момиче на Алфа - Мирела всъщност не пее никак зле и визуално би се отличавала от другите.
Е, съмнява ме Галин да я остави без никакви корекции - но дано поне използват гласът ѝ за качествени проекти.

WWW.INSTAGRAM.COM

ALPHA MUSIC shared a post on Instagram: "МИРЕЛА - Калиманку Денку Live". Follow their account to see 460 posts.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

cdrgnc5.png

П.С. не очаквах Слави и ко. да паднат чак толкова ниско. Надявам се Лена да спечели делото.

Пеца да не се вживява. Песента й е кавър на кавъра.

А от агентите на руските тайни служби не може да се очаква друго. Повечето Коментари са отрицателни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Съпругата на Sasa Popovic - съсобственик заедно с Брена на Гранд ПРОДАКШЪН - Сузана Йованович. Нейн е оригиналът. На Рени е доста по-добре и по-драматично. Тази Сузана пее хубаво, ама тука е преиграла.

Лично за мен на нито една от трите гласът не е подходящ за това парче. Трябва нещо по-плътно като Нелина или Глория. Добре че при Рени са добавили по-сериозни мъжки беквокали.

В последните дни Сузана се е активизирала по социалните мрежи и коментира снимки на Рени, дори качи няколко снимки с нея. Дори клипа на Рени с изпълнение на Плакала съм коментира със сърца, гифчета и мили думи като цяло. Явно за да припомни на публиката, че те двете направиха популярна тази песен, а не Теа. Но те се уважават много още от тогава, даже Сузана беше гост на втория и концерт. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Тя телевизията им е мъртво родена от самото начало, какво да я доразвали.

3 години минаха откакто я започнаха и още изглежда като някъв компромис.

Имах предвид продyцентската му компания, нали и тя така се казваше. Телевизията им нито я пускам, нито я плащам. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

То това видео "Лена" си крещи "Изтрий ме" - дори не са си направили труда да напишат прилично описание с автори и т.н. Явно са го качили за сеира и после ще го премахнат. Което не прави постъпката по-малко малоумна.

Автори, на които им е отнело почти половин? или вече стана цяла година след тая афера да натворят тая "смешка". Пък и Киро не беше ли потребител на гриндър? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

То понеже Сигнал са фактор и някой се интересува после от тия резултати... Сигурно гласуват 100 човека. Не помня някога да са пускали информация на каква бройка гласове се основават. 😁

Ще я видим тая твоя теория колко сигнален са фактор с тая подредба след 10на дена като сложат Галена на първо място ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Ти да видиш... Изпълнила си е обещанието за албум през 2022. Ама може ли да издаде толкова хубав проект и да не включи Брутален и Party Animals... Не мога с тази жена вече.

Screenshot_20230106-174319_Deezer.jpg.e55984a94691c622c8128283e343ee6c.jpg

Както сам беше казал, Парти животни не е баш песен да си я пуснеш от албум ;) 

Без съпровождащото видео от ютуб не е същото. 

Нека се насладим на този аудио-визуален мастърпийс. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Lelqtian каза:

Ще я видим тая твоя теория колко сигнален са фактор с тая подредба след 10на дена като сложат Галена на първо място ;) 

Винаги съм казвала, че не са фактор Сигнал. Галена много пъти е била първа там и пак съм го казвала. Надали ще чуеш нещо различно освен, ако не представят колко хора са гласували. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е представила "Турболенция" в Новогодишната програма на 7/8-ми тв. Не че има какво ново да представи, но тази песен, въпреки че е голям хит вече е стара. Поне да беше изпяла някоя нейна емблематична песен. Дано вече издаде нещо самостоятелно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Както сам беше казал, Парти животни не е баш песен да си я пуснеш от албум ;) 

Без съпровождащото видео от ютуб не е същото. 

Нека се насладим на този аудио-визуален мастърпийс. 

 

Може да е решила да я остави заедно с видеото за предстоящия албум от 2023 "Сладки сънища". Заедно с клипа на "Лудост е", ще си ходят един на друг.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

cdrgnc5.png

П.С. не очаквах Слави и ко. да паднат чак толкова ниско. Надявам се Лена да спечели делото.

Ми аз не, тсп е тая Льона, да се гръмне и да отърве света от себе си. Да я последват и ППП (пълна полова промяна)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче песента за Лена за ден и нещо е с 3.3k лайка, кой знае каква огромна бройка дислайка, 1.5k коментара... и едва 350k гледания. И дори не е в Трендинг. Не е истина как ни премятат в последните години с купени цифри и е нужно просто да се появи един такъв проект, за който да говори цяла България, за да лъснат отново очевидните манипулации. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...