Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Флоп могат да я нарекат само Ютуб анализатори които са над 30 годишни и не излизат от вкъщи.

Не знам дали съм ютуб анализатор, но нито съм над 30, нито си стоя по цял ден вкъщи, НО песента е тотален флоп отвсякъде. Две топ имена(уж), на третия ден бяха под 100к. 

В Спотифай може да я държи някакъв малък тик ток тренд, но и това ще отмине.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не знам дали съм ютуб анализатор, но нито съм над 30, нито си стоя по цял ден вкъщи, НО песента е тотален флоп отвсякъде. Две топ имена(уж), на третия ден бяха под 100к. 

В Спотифай може да я държи някакъв малък тик ток тренд, но и това ще отмине.

Аз не помня да съм те тагвал, нито да съм отговарял на твой пост, но щом си се разпознал.

spacer.png

Няма как да е ”Тотален флоп” щом се върти във всички социални мрежи в България и хората я знаят.

Като влезеш в дискотеката или някой бар никой няма да коментира “Ама тази песен беше с под 100к на третия ден 🤓” - пускат я и гърми. 
Сума ти песни набраха милион гледания и нагоре последния месец и никой не знае че съществуват. (Не говоря за Галена преди да те стегне отзад и да ми я изтипосаш - а Гери Никол, Симона, Десислава тн)

Не знам как с доказателство от самите певци че си плащат за гледания все още може да представяте това като някакви достоверни данни.

То и Подводница по стандартите на Рамания е тотален флоп “кратък тикток тренд” а “топ” певиците цяло лято я пускат между почивките си да вземат да си съживят умрялата публика. И се знае повече от 10+ милионни песни. Да не говорим че 1 година по-късно още се ползва като аудио в Тикток.

Или може би Тикток ви стресира защото там всичко е органично и показва реалния интерес към изпълнителите.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 30 най-слушани български имена в YouTube:

1. Азис - 1.5 милиард гледания
2. Галена - 1 милиард 
3. Криско - 799 милиона 
4. Преслава - 750М
5. Тони Стораро - 663М
6. Емилия - 628M
7. Андреа - 622М
8. Фики - 570М
9. Галин - 564М
10. Анелия - 489М

11. Десислава - 484М
12. Емануела - 455М
13. Слави Трифонов и Ку-ку бенд - 454М
14. Константин - 428М
15. Софи Маринова - 415М
16. Алисия - 412М 
17. 100 кила - 382М
18 Теди Александрова - 370М
19. Цветелина Янева - 357М
20. Джена - 305М

21. Илиян - 289М
22. Роксана - 253М
23. Меди - 242М
24. Аднан - 231М
25. Денис Теофиков - 230М
26. V:RGO - 215M
27. Яница - 214М
28. Гери-Никол - 210М
29. Глория - 182М
30. Аx Dain - 182M

Други изпълнители с над 100М кариерни гледания:

Джордан - 181М
Лидия - 176М
Борис Дали - 170М
Мария - 165М
Тита - 163М
Камелия - 157М
Боро I - 155M
Десита - 154М
Малката 152М
Емрах - 148М
Силвър - 136М
Райна - 133М
Дара - 119М
Лорена - 117М 
Ивана - 110М 
Джулия - 110М
 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз не помня да съм те тагвал, нито да съм отговарял на твой пост, но щом си се разпознал.

spacer.png

Няма как да е ”Тотален флоп” щом се върти във всички социални мрежи в България и хората я знаят.

Като влезеш в дискотеката или някой бар никой няма да коментира “Ама тази песен беше с под 100к на третия ден 🤓” - пускат я и гърми. 
Сума ти песни набраха милион гледания и нагоре последния месец и никой не знае че съществуват. (Не говоря за Галена преди да те стегне отзад и да ми я изтипосаш - а Гери Никол, Симона, Десислава тн)

Не знам как с доказателство от самите певци че си плащат за гледания все още може да представяте това като някакви достоверни данни.

То и Подводница по стандартите на Рамания е тотален флоп “кратък тикток тренд” а “топ” певиците цяло лято я пускат между почивките си да вземат да си съживят умрялата публика. И се знае повече от 10+ милионни песни. Да не говорим че 1 година по-късно още се ползва като аудио в Тикток.

Или може би Тикток ви стресира защото там всичко е органично и показва реалния интерес към изпълнителите.

Не си ме тагвал и не се разпознах, но не мисля и че е забранено да цитирам.
Още е рано и силно се съмнявам да се върти навсякъде и хората да я знаят, чисто интересът върви към флоп.

Подводница не съм я споменавал и не знам защо я намеси. Неоспорим хит е положението там.
image.png.d2d1b13201b04d7f40531686932127c5.png
сега гледам и споти хд

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:


image.png.d2d1b13201b04d7f40531686932127c5.png
сега гледам и споти хд

Аз написах че е ДЕБЮТИРАЛА в Топ 10. Нормално в различни дни да пада и да се качва както повечето песни в класацията.

Топ 5 позиции от лятото насам държат само Unholy и Алкохол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тоя дует не стана абсолютно нищо, все едно не е излизал въобще. Аз съм го слушал само веднъж-два пъти. 

Подводница в началото беше флоп заради новия канал, но после лека полека тръгнаха нещата и си стана хитче и се слушаше. 

На Симона и Гери са яки, но и те не са хитове, там пък е подсилено с първоначални фейк гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Звучи по-актуално, но това си е стар еклерски хит. Всъщност на кой е оригинала? Тука казаха, че самата песен е сръбска? Мислех, че са я направили за Рени, че тя има и сръбска версия.

Това е от първия албум на Ренката преди да работи със съседите. Т.е. крадено. Дори май е на жената на собственика на Пинк и после той я чул и му харесало, де. Така разказва повелителката на еклерите.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Флоп могат да я нарекат само Ютуб анализатори които са над 30 годишни и не излизат от вкъщи.

Написано в западащ вид социална медия за потребители над 30. Противеречив като Ефлопуела.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Написано в западащ вид социална медия за потребители над 30. Противеречив като Ефлопуела.

Не знаех че има възрастов диапазон за форума и е предназначен само за хора с напреднал биологичен вечерен час. Трябва да се напише някъде на главната страница, за да знам другия път.

Въпреки че имах подозрения за деменция при наличието на повтарящи се дискусии. Предположих че Глория просто е интересна личност, а то друго било.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Не знаех че има възрастов диапазон за форума и е предназначен само за хора с напреднал биологичен вечерен час. Трябва да се напише някъде на главната страница, за да знам другия път.

Въпреки че имах подозрения за деменция при наличието на повтарящи се дискусии. Предположих че Глория просто е интересна личност, а то друго било.

Младите хора по принцип не ползват форуми. Не че има ограничение и след като ти намеси възрастта, реших да ти опонирам по същия начин. Следващия път ще ти приготвя специална притурка с обяснения, за да ти спестя чуденето. Не те виня, слушането на кръгъл идиот като Маноля води до подобни поражения.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Звучи по-актуално, но това си е стар еклерски хит. Всъщност на кой е оригинала? Тука казаха, че самата песен е сръбска? Мислех, че са я направили за Рени, че тя има и сръбска версия.

Съпругата на Sasa Popovic - съсобственик заедно с Брена на Гранд ПРОДАКШЪН - Сузана Йованович. Нейн е оригиналът. На Рени е доста по-добре и по-драматично. Тази Сузана пее хубаво, ама тука е преиграла.

Лично за мен на нито една от трите гласът не е подходящ за това парче. Трябва нещо по-плътно като Нелина или Глория. Добре че при Рени са добавили по-сериозни мъжки беквокали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Следващия път ще ти приготвя специална притурка с обяснения, за да ти спестя чуденето. Не те виня, слушането на кръгъл идиот като Маноля води до подобни поражения.

Възможно е, не съм запознат с творчеството на тази Маноля, за да коментирам.

Но ако ставаше въпрос за Емануела тя има куп съвети, които биха ти били полезни докато си пишеш притурката.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

Възможно е, не съм запознат с творчеството на тази Маноля, за да коментирам.

Но ако ставаше въпрос за Емануела тя има куп съвети, които биха ти били полезни докато си пишеш притурката.

 

Пореден флоп* 💀

*Неизвестна и безуспешна песен.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DarkChild каза:

Пореден флоп* 💀

*Неизвестна и безуспешна песен.
 

Изчерпа се. Помисли* малко повече и дай пак, че така скучно.

*Мислене - Способност на човека да разсъждава

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Изчерпа се. Помисли* малко повече и дай пак, че така скучно.

*Мислене - Способност на човека да разсъждава

 

За разлика от теб с нейните флопове, така че не мога да изляза на глава. Имаш поне 20-30 още такива да слагаш на Ефлопуела.

Та да се върнем на началната тема - дуетът потъна. И други се съгласиха, но се заяде с мен. Нищо. Ще ти напомням при всяка следваща нова песен как се проваля. Защото това е гарантирано.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FikLena каза:
SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певица“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

 

За бога какво прави там Десита???

Къде пък на тия снимки не само различи Цомбата, ами и останалите 10 певачки? Аз виждам максимум 4 - Анелия, Деса, Дженция, анелия още един път, и още 7 снимки на една и съща женица.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Не се карайте,Емануела и Алисия са любимки на ДЖ-те,така че каквото и да пуснат се върти по дискотеките и става минимум дискотечен хит.

Неслучайно ни е ни искат в Шенген.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Възможно е, не съм запознат с творчеството на тази Маноля, за да коментирам.

Но ако ставаше въпрос за Емануела тя има куп съвети, които биха ти били полезни докато си пишеш притурката.

 

Намеците с песни също са забранени :girl_witch:

много яка 

https://vm.tiktok.com/ZMFwuPNps/

и рапърите пеят мегахита…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Та да се върнем на началната тема - дуетът потъна. И други се съгласиха, но се заяде с мен. Нищо. Ще ти напомням при всяка следваща нова песен как се проваля. Защото това е гарантирано.

Много време планираш да отделиш за певица, която не харесваш.

Скрити фенове колкото искаш.

3A59228F-AF06-4748-92CF-C6D251722674.gif

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.01.2023 г. от 10:03, FikLena каза:
SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певица“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

 

За бога какво прави там Десита???

Анелия, Галена, Десс, Джена с вързана коса, Джена със спусната коса

Лидия, Лидия, Преса, Лидия, Лидия

Лиди я има най-много пъти, значи сигурно тя ще спечели! :heart:

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Млада фолк надежда готова с нестандартна изненада

Цитат

На снимката можем да видим тъмнокосата Тиана с интересен грим, красива конска опашка, а в допълнение – загадъчен и секси поглед.

По всичко личи, че кадърът е от снимачната площадка на новия й проект, който скоро ще бъде факт.

Преди 5 месеца изпълнителката представи провокативната си песен „Чукай“ и от тогава почитатели й очакват още по-взривяващи проекти от нея.

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...