Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , pacho каза:

Браво, и такива трябва да има - със силен КЪНЙЕКШЪН към селото.

А дали има и кънекшън с прочистването във фитнеса? Все пак е син на майка си... 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време се каня да питам: помните ли навремето имаше някакво реалити в интернет, което правиха "един ден с..." Помня че Джина Стоева участваше, даже май беше първа. Бяха кратки видеа, имаха и сайт. Може би нещо е останало във Вбокс? Говорим в далечните 2007-2012.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.BTV.BG

Певицата Татяна и порасналият й син Атанас - специални гости в "Преди обед"

За това видео ли говорите? Добре пя Тотя. Синът й ми напомни на този мустак.

TELEGRAPH.BG

Изпълнителят Венци Венц, познат на феновете от хитовото дуо Павел и Венци Венц, се ожени тайно за старата си любов - красавицата Мая. Той запази...

Оригинал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:
BG.POPNABLE.COM

Разгледайте най-горещите песни от българия. Музикална класация на 04/01/2023...

ЧРД на Галена с 67К. СИмона 35К???? 

ГЕРИ-НИКОЛ и ЛЕО - 16к... леле..

Телефона не се показва отстрани заради сцените в клипа предполагам затова и секнаха гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Азис не е в топ 3? 

По-скандалното е, че Галин и компания никъде не фигурират, въпреки свръх продукцията си, рекламите и купените гледания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, GSA каза:

По-скандалното е, че Галин и компания никъде не фигурират, въпреки свръх продукцията си, рекламите и купените гледания. 

Те не са фактор, къде да фигурират. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певица“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

 

За бога какво прави там Десита???

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, браво за качването на този албум. Супер любим ми е , а ако качи и Сладки сънища още от сега и прощавам всички кючеци през 2023 😀😌🌟

Браво, Джеси 🥹❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Ееее, браво за качването на този албум. Супер любим ми е , а ако качи и Сладки сънища още от сега и прощавам всички кючеци през 2023 😀😌🌟

Браво, Джеси 🥹❤️

Щом е качила този значи, ще качи и другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Щом е качила този значи, ще качи и другите.

Всичките албуми са качени от години, но са заключени. Тоест имат проблем с правата.

Пайнер прогресивно заключиха доста песни в Спотифай - явно оригиналните автори са пропищяли.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Всичките албуми са качени от години, но са заключени. Тоест имат проблем с правата.

Пайнер прогресивно заключиха доста песни в Спотифай - явно оригиналните автори са пропищяли.

А значи са заключени аз си помислих, че са ги изтрили!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

image.png.f7d95ef1435d045a7940beced83e8e38.png

 

Не се ентусиазирайте, че съм включил и двете й последни песни  - само отчаян опит да се накарам да ги чуя е.

Аз тези дни наново преоткривам "Поискай от мен" - прекрасна е, особено на слушалки. Единствено щетите, които Десислава сама си нанася напоследък, й пречат да стане хит.

Другата дори аз самия още не съм се насилил да си я пусна втори път, тъй че не се чувствай длъжен. :D

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Всичките албуми са качени от години, но са заключени. Тоест имат проблем с правата.

Пайнер прогресивно заключиха доста песни в Спотифай - явно оригиналните автори са пропищяли.

Мисля, че само Пайнерските бяха качени и в последствие скрити. Тези от периода на самопродуциране Десислава не знам да ги е издавала дигитално, с изключение на Together и Slavatronika.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая наглата някъде да е споменала ОРИГИНАЛА , че е на Рени - "Плакала съм" и какъв хит беше преди години? За каква се мисли да пипа песни и български хитове за енти път? То не е кавър, не е две, цял албум с наши песни направи!

Айде да направи един авторски сръбски хит и да се пише за певачица! 

Теа .... чая!

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирате ли флопа на Маноля, която вече е гарант за провал? Анална да се замисли добре кои типове песни вървят и кои-не, имайки предвид още прясната НаХранихме се.

Току що, DevilWish каза:

Тая наглата някъде да е споменала ОРИГИНАЛА , че е на Рени - "Плакала съм" и какъв хит беше преди години? За каква се мисли да пипа песни и български хитове за енти път? То не е кавър, не е две, цял албум с наши песни направи!
https://www.youtube.com/channel/UCYo2cFsn4NyVH3BF5PfzDkw

Айде да направи един авторски сръбски хит и да се пише за певачица! 

 

Това е сръбски оригинал, не на еклеРени.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Коментирате ли флопа на Маноля, която вече е гарант за провал? Анална да се замисли добре кои типове песни вървят и кои-не, имайки предвид още прясната НаХранихме се.

Това е сръбски оригинал, не на еклеРени.

Въпреки всичко, пак кавър от нея. :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Тая наглата някъде да е споменала ОРИГИНАЛА , че е на Рени - "Плакала съм" и какъв хит беше преди години? За каква се мисли да пипа песни и български хитове за енти път? То не е кавър, не е две, цял албум с наши песни направи!

Айде да направи един авторски сръбски хит и да се пише за певачица! 

Теа .... чая!

В пъти по-добра от Рени...

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

В пъти по-добра от Рени...

Звучи по-актуално, но това си е стар еклерски хит. Всъщност на кой е оригинала? Тука казаха, че самата песен е сръбска? Мислех, че са я направили за Рени, че тя има и сръбска версия.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Коментирате ли флопа на Маноля, която вече е гарант за провал? Анална да се замисли добре кои типове песни вървят и кои-не, имайки предвид още прясната НаХранихме се.

Какъв флоп? Влезе директно в Топ 10 Спотифай България докато други песни с милиони гледания никакви ги няма. Върти се по всички дискотеки, пълен хит в Тикток.

Това че не са купували гледания като колегията не я прави никакъв флоп. Още повече че Пайнер наблъскаха в канала малоумните коледни видеа и допълнително размиват гледания.

Флоп могат да я нарекат само Ютуб анализатори които са над 30 годишни и не излизат от вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...