Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

Хитът в Коледната програма на "Планьета Чи Ви"! Чакам да качат самостоятелната й ТВ версия! :heart: 

Тотална манджа с грозде обаче беше въпросната програма. Преслава и Анелия си снимали последните клипирани балади, и те не знаят защо участват. Ивана заложила на някакви рандъм песни, пак клипирани. Диона с качулка се въобразява на рапЕрка докато пее гюбек. Веско Маринов и той в кюпа, къде без него. Не се сещам и за едно изпълнение, за което да си кажа "Тази песен имаше нужда от ТВ реализация и беше подходяща за Бъдни вечер, браво!". Преди певиците използваха програмата за да си снимат баладите, за които не смятат, че би било рентабилно да бъдат клипирани. В една от последните програми Есил Дюран пък беше се сетила за нереализирана песен от 2006, Андреа използва програмата за да припомни "Мен си търсил".... Едно време Анелия и Яница когато избраха по-кръшни песни беше шок, а сега поне половината бяха такива неподходящи. И вече дори за програмите във фирмения комплекс ли им трябва спонсор, егати? Ако не заради нас, поне заради Ролпласт да се бяха постарали и вложили малко мисъл, за да не са си дали парите напразно хората.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарежете я тая Счетоводителка. Образът й на някакъв качествен изпълнител тотално се срина в моите очи. Очевидно прави единствено и само това, което й диктува богаташът за който се е закачила към момента. Единственото, което я различава от разните Златки и подобни е гласът, ама кел файда от него, щом го ползва за "квото мъжът ми каже". Коко си е чалгар и явно той я е стимулирал да натрупа качествената си фолк дискография. Новият явно иска жената до него да е някаква световна звезда и ето, че Еми забрави за стила, на който дължи славата си, заета да се "въобразява" на Андреа от 2009-та. "Песен на Кости не ми трябва" - мда, Еми, виждаме. Добре, че дуетите с Денис вече бяха готови, че и без тази доза поп-фолк щяхме да си останем.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Във фолка има 1 милион страхотни балади, които са забутани някъде там. Балади каквито нито поп-ът, нито естрадата са имали или ще имат.

 

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , NazzkO каза:

Дано да го изтрие по грешка 😀😀😀 заедно с ремикса на две сърца от преди година и парти анималс 😏😃

Новата и да я изтрие няма да има голям смисъл ако фалшивия трафик вече е установен от YouTube, какъвто ми се струва, че е случая.

За ремикса не знам, но Party Animals е най-великата й песен от доста време насам, нея да не е посмяла да я пипа!:1000(17):

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Новата и да я изтрие няма да има голям смисъл ако фалшивия трафик вече е установен от YouTube, какъвто ми се струва, че е случая.

За ремикса не знам, но Party Animals е най-великата й песен от доста време насам, нея да не е посмяла да я пипа!:1000(17):

Хайде шотовете шотовете 🤢😅🥲

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Във фолка има 1 милион страхотни балади, които са забутани някъде там. Балади каквито нито поп-ът, нито естрадата са имали или ще имат.

 

То хубаво балади ама жанрът не се е родил от баладите. Слушах един подкаст на Драго Владов, който оказа се, не е само радиоводещ, а и държател на няколко клуба в София - каза, че има остра липса на весела музика, която да създава добро настроение.

Ей го..

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Даниел Ганев с Деса и Тони Стораро

Да не изкара някой Вамос Вамос и тя като за новогодишен късмет?

0E93D33A-E563-4FDB-8066-D12E7C92B66D.jpeg

Абе от Ганев ли е ХИТ ще е! Само Стружката дето ще е вътре ама ще го преживея :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

BG.POPNABLE.COM

Разгледайте най-горещите песни от българия. Музикална класация на 04/01/2023. Най-добрите български песни, класирани на дневна база.

ЧРД на Галена с 67К. СИмона 35К???? 

ГЕРИ-НИКОЛ и ЛЕО - 16к... леле..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен на Алфа за годината изглежда ще е на новото попълнение Мирела

Лидия ще пусне самостоятелна песен през Февруари

Галин вече планира концерта на Алфа (да видим дали ще е в някой малък миризлив клуб или в зала)

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Зарежете я тая Счетоводителка. Образът й на някакъв качествен изпълнител тотално се срина в моите очи. Очевидно прави единствено и само това, което й диктува богаташът за който се е закачила към момента. Единственото, което я различава от разните Златки и подобни е гласът, ама кел файда от него, щом го ползва за "квото мъжът ми каже". Коко си е чалгар и явно той я е стимулирал да натрупа качествената си фолк дискография. Новият явно иска жената до него да е някаква световна звезда и ето, че Еми забрави за стила, на който дължи славата си, заета да се "въобразява" на Андреа от 2009-та. "Песен на Кости не ми трябва" - мда, Еми, виждаме. Добре, че дуетите с Денис вече бяха готови, че и без тази доза поп-фолк щяхме да си останем.

На тоя принцип, да си оди обратно на Свиленград при митничарю, най-яките и песни са от онова време. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Той синът ѝ е известен тракторист в Тикток. Наследил е от професията от майка си 🥰

Краварка и тракторист.. интересна комбинация. Все пак българщина си е. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...