Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Май дуета им е готов. Бяха го питали ще има ли дует с Галена преди седмица-две и той беше отговорил с намигващо лице.

Абе мен малко ми тъпее, но да видим цялата песен първо

WWW.INSTAGRAM.COM

IVANA shared a post on Instagram: "Издавам ви припева 😍 на новата ми песен и част от работния процес в студиото на Пайнер 😛 #new #newsong #song #2023 #ivana...

 

Познах, че ще е нещо бабешко. :D Не съм оптимист от чутото.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ако направи дует или каквато и да е колаборация с Галин, аз ще съм първият който ще я оплюе жестоко. От алфите може само с Десита, защото тя наистина я харесва и сигурно е била карана от Галин да я отследва и трие снимките преди година-две.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

А къде може да се задават въпроси към Джеси, че днес нали е в звезден гост 🫢😂

обадете се на живо в студиото

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин вместо да се занимава с Доникса, да обърне внимание на тази дама:

Макар че помня... тази Ина нямаше ли да влиза в някой от лейбълите. Какво стана?

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Галин вместо да се занимава с Доникса, да обърне внимание на тази дама:

Макар че помня... тази Ина нямаше ли да влиза в някой от лейбълите. Какво стана?

От няколко месеца е в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Питайте я дали знае, че Кама и вика табуретката и в каква поза Мария Димитрова ги е хванала на калъп с Пайнера? 

Табуретка са и викали Митко Пайнера и на Петра мъжа и. В поза Деса не е хващана, а е била на квартира заедно с Камелия. Една вечер е дошъл на гости Митака с букет цветя и вестник "Димитровградско дело", за да и покаже, че пише за нея. Не е знаел, че е на участие в Русе, та си побъбрил с Цветин на по чаша уиски докато чипровската спи.

Чети ме внимателно, няма да повтарям. :speak_cool:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

Ще има бълване на Асенова продукция два пъти месечно.

Тази или другата седмица излиза песента на Мирела, после Ивайла, после Лидия и след това Десита и Адам до края на Март. 
А сега в този график трябва да се вмъкне Доника, Галин (няма как без него) и горката Сими която ще бъде използвана за дуетно жертвоприношение.

Подозирам че тази година някой ще напусне Алфа - най-вероятно Адам или Лидия.

Здравей, ще помоля да ми кажеш от къде ти е аватара? Не мога да повярвам, че това е Емануела. 🤭 Какво е станало с нея, трябва да съди доктора си. А косата й изглежда много оредяла на аватара ти.

На него рилича на някоя леко мъжкаранеста западноевропейка, например франзузойка. Още малко ще заприлича на ето това нещо: 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

 Много ме дразни този манталитет - "семейството преди и въпреки всичко".  Нещата не винаги са толкова простички.

Галош си е направила сметката. Ако й потрябва бъбрек един ден, знае кого да търси.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Твърде престижно. Повече ще им тича като чистачки, шивачки, берачки, миячки, перачки, гладачки ... 

В шивашките предприятия на робски условия няма да издържат.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mihael каза:

Здравей, ще помоля да ми кажеш от къде ти е аватара? Не мога да повярвам, че това е Емануела. 🤭 Какво е станало с нея, трябва да съди доктора си. А косата й изглежда много оредяла на аватара ти.

На него рилича на някоя леко мъжкаранеста западноевропейка, например франзузойка. Още малко ще заприлича на ето това нещо: 

 

Емануела никога не е криела че има проблеми с косата и главно ползва екстеншъни.

Малко хора знаят че тя е естествена блондинка, но по време на дебюта ѝ в Ара вече имаше две блондинки + тези от Пайнер и тя дебютира с черна коса.
От там нататък се популяризира именно като брюнетка и всеки опит да се върне към русо, по-светло или по-късо се приемаше негативно от публиката. 
Напълно нормално косата ѝ да изглежда така след като от 2004 насам да се боядисва и третира постоянно.

Иначе скрийншота е от едно видео на Ивайло Колев и нормално да изглежда странно след като е паузиран докато си върти главата.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела никога не е криела че има проблеми с косата и главно ползва екстеншъни.

Малко хора знаят че тя е естествена блондинка, но по време на дебюта ѝ в Ара вече имаше две блондинки + тези от Пайнер и тя дебютира с черна коса.
От там нататък се популяризира именно като брюнетка и всеки опит да се върне към русо, по-светло или по-късо се приемаше негативно от публиката. 
Напълно нормално косата ѝ да изглежда така след като от 2004 насам да се боядисва и третира постоянно.

Иначе скрийншота е от едно видео на Ивайло Колев и нормално да изглежда странно след като е паузиран докато си върти главата.

Все си мислех, че естественият й цвят е черен… 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, mihael каза:

Благодаря за отговора, но определено си е пипала носа и устните нещо... със старите повече ми харесваше.

Носа си го оперира няколко пъти за съжаление.
Според мен във Вип Брадър 2016 изглеждаше най-добре, но след като Преслава оперира нейния и Ема започна на всяка снимка да си го изтънява и да се обсебва от малък нос.

Всъщност наживо носът ѝ не изглежда толкова странен, но според мен е въпрос на време да го отреже и тя. Просто още не го е направила защото трябва да спре с участията за месец-два.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Галена ако направи дует или каквато и да е колаборация с Галин, аз ще съм първият който ще я оплюе жестоко. От алфите може само с Десита, защото тя наистина я харесва и сигурно е била карана от Галин да я отследва и трие снимките преди година-две.

"5-6-7-8" е нереализираният дует на Галин и Галена 🤷‍♀️ Аз сякаш бих се изкефила на техен дует..и клипът би бил доста секси 😅 Макар че като се сетя за дуета му с Преслава и как и се мазни....ох, нз 😂

Иначе Галена и Симона ще е добре като комбинация, Десита ми идва твърде слабо.

А някой по-назад е писал че Галена и Алфите "вече" се следват. Ми те се последваха отново още Дионата като беше в Алфа 🤷‍♀️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...