Jump to content



Чат Мания (Януари,Февруари,Март) 2023


Препоръчани коментари

Аз, Златина Савова и Анита Христова (майката на певицата Полина) побърквахме mp3-bg.com.

Дотолкова, че мен все ме подозираха, че съм една от двете. Но тогава бях тинейджър и ми доставяше удоволствие въргала. Сега не ми е толкова интересно, а и вече знам, че не си струва толкова пък да защитаваш любими изпълнители за без пари. Сега се смея на това как сме се вживявали в глупости, но определено ми липсват онези времена. Най-малкото музиката през 2003-2011 повече ми допадаше.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , mihael каза:

Аз, Златина Савова и Анита Христова (майката на певицата Полина) побърквахме mp3-bg.com.

Дотолкова, че мен все ме подозираха, че съм една от двете. Но тогава бях тинейджър и ми доставяше удоволствие въргала. Сега не ми е толкова интересно, а и вече знам, че не си струва толкова пък да защитаваш любими изпълнители за без пари. Сега се смея на това как сме се вживявали в глупости, но определено ми липсват онези времена. Най-малкото музиката през 2003-2011 повече ми допадаше.

Дааа, спомням си, че имаше клонинги на майката на Полина и се съмняваха хахаха

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , mihael каза:

Аз, Златина Савова и Анита Христова (майката на певицата Полина) побърквахме mp3-bg.com.

Дотолкова, че мен все ме подозираха, че съм една от двете. Но тогава бях тинейджър и ми доставяше удоволствие въргала. Сега не ми е толкова интересно, а и вече знам, че не си струва толкова пък да защитаваш любими изпълнители за без пари. Сега се смея на това как сме се вживявали в глупости, но определено ми липсват онези времена. Най-малкото музиката през 2003-2011 повече ми допадаше.

 

преди 1 час, meleto каза:

Дааа, спомням си, че имаше клонинги на майката на Полина и се съмняваха хахаха

мислеха, че съм Луна. Модератор трябваше да потвърди, че не съм. 

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на Полина често я блокираха за обиждане на децата, но тя се връщаше под нови акаунти. Ама какви бисери писеше тази жена. Дори съм запомнил някои като:

"Аз да не ви изпикавам?!" 😁

И много други имаше, май обвиняваше Глория че заедно с Пайнера преследват Полина и й изпращат хора да я следят.

И култовата тема "Как да се изгавря?", всъщност пусната от мен, но нали така и така ме мислиха за Анита реших да играя ролята. Та някой допълни с пост "...малките деца във форума, хубава работа голяма жена се лигави с малки деца".

Аз сам напусках и се връщах, май никой не ме е блокирал там. Не можех да се стърпя да не се върна. После вече спрях да се връщам и намерих други сайтове и форуми, а онзи беше закрит.

Сега рядко ми харесва някоя песен като онези от 2003-2011, най-вече 2003-2005, има куп нови певици, старите част залязоха, другите си пеят, но някак нещата не са същите, затова и много не си струва човек да се пали като тогава.

Помня, че бях един от първите с аватари на Галена и Преслава в родното интернет пространство изобщо сякаш, още от 2004-та. На Галена си бях сложил от първите фотосесии аватар, още със светли лещи като беше. Май само аз забелязах каква добра балада е "Само миг". :D

Редактирано от mihael
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, mihael каза:

Майката на Полина често я блокираха за обиждане на децата, но тя се връщаше под нови акаунти. Ама какви бисери писеше тази жена. Дори съм запомнил някои като:

"Аз да не ви изпикавам?!" 😁

И много други имаше, май обвиняваше Глория че заедно с Пайнера преследват Полина и й изпращат хора да я следят.

И култовата тема "Как да се изгавря?", всъщност пусната от мен, но нали така и така ме мислиха за Анита реших да играя ролята. Та някой допълни с пост "...малките деца във форума, хубава работа голяма жена се лигави с малки деца".

Аз сам напусках и се връщах, май никой не ме е блокирал там. Не можех да се стърпя да не се върна. После вече спрях да се връщам и намерих други сайтове и форуми, а онзи беше закрит.

Сега рядко ми харесва някоя песен като онези от 2003-2011, най-вече 2003-2005, има куп нови певици, старите част залязоха, другите си пеят, но някак нещата не са същите, затова и много не си струва човек да се пали като тогава.

Помня, че бях един от първите с аватари на Галена и Преслава в родното интернет пространство изобщо сякаш, още от 2004-та. На Галена си бях сложил от първите фотосесии аватар, още със светли лещи като беше. Май само аз забелязах каква добра балада е "Само миг". :D

Аз съм забравил... Първо Загоров ли изневерява на Гло с Полина или Гло му изневерява с Георги Илиев. А защо Загоров и Полина не станаха двойка? Или е била прекалено психо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня детайли, а само драмите и обидите на майката на Полина срещу част от нейните колежки и фенчетата им. 😀 Най-вече плюеше по Глория, Галена и Преслава ако не се лъжа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.01.2023 г. от 1:43, meleto каза:
krislenaa shared a post on Instagram: "Napuskam foruma". Follow their account to see 110 posts.

Да ти е сладко :D 

WWW.INSTAGRAM.COM

Moun Jacmel 96 ( MJ96 ) shared a post on Instagram. Follow their account to see 3863 posts.

 

Най накраяяя.толкова ли беше трудно??

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , FikLena каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

Moun Jacmel 96 ( MJ96 ) shared a post on Instagram. Follow their account to see 3863 posts.

 

Най накраяяя.толкова ли беше трудно??

Всъщност, да! Тия от ФБ ме ядосаха и написах модул. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.01.2023 г. от 16:26, meleto каза:

 

Колко яки хитове ще си припомним сега.... :happyppl:

Майката на Полина беше по-голяма звезда от дъщеря си по онова време. Доста бисери имаше и скандали. 😄

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.01.2023 г. от 22:24, meleto каза:

Щото не можеха да се оправят с огромния трафик. Непрекъснато триеха части от базата данни. Форумът се бъгваше. Отделно не се кефиха на хейта и решиха да преустановят мъчението.

Забравяте пират форума. Той май беше на Емил. Този пич винаги получаваше новите песни и лийкваха. Буквално на всички изпълнители. Не знам как се докопваше, но ги имаше преди всички и то на изпълнители, независимо от компанията. Освен да е бил диджей... ама как се сдобиваше пък с парчета, които дори не излизаха с клипове...

После пират форума го спряха заради лийкването и защото почнаха проблеми с авторските права и всички се пренесохме в Рамания. Не знам как се е оцелявало тук. Явно не са качвани неща, които не са издавани, както правеше Емил.бол.бг.

Имаше и един Рафрът.дата.бг.

Между другото дата.бг го погребаха преди 2-3 години.

Може да съм бил фърфалак тогава, но сега го познавам този “емилболбг”. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , meleto каза:

Всъщност, да! Тия от ФБ ме ядосаха и написах модул. :D 

WWW.INSTAGRAM.COM

887K Likes, 6,361 Comments - Im 4️ (@zelt4x) on Instagram: "#reels 😂😂😂"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, THE IIconic каза:

Оплаквам я от 21 часа насам

Преди изобщо не ми беше любимка, даже ме дразнеше. В последните месеци обаче взе да ме кефи и я заобичах. 😁 Има и нещо добро в нея, не е само злодейка. Ще ми е мъчно и на мен. Даже и за лудата Зехра ми е гадно.. И за Хасан Али. 😂

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.01.2023 г. от 8:24, meleto каза:

Аз съм забравил... Първо Загоров ли изневерява на Гло с Полина или Гло му изневерява с Георги Илиев. А защо Загоров и Полина не станаха двойка? Или е била прекалено психо?

Не знам дали имаше за изневяра на Загоров с Полина. Помня, че Гюра била спряла промоцията на Полина от екран, защото Симона била там и не искала да я дават по ТВ.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Някои хора наистина имат хормонален дисбаланс, но затова си има медикаменти, които да го балансират. Имам познат дето не обичаше секса и като тебе ми мъкнеше от години научни факти. В днешния свят каквото поискаш, това ще намериш. Всеки сере научни идеи на кило и то с факти, тестове, аргументи.

Накрая кво се оказа, че наистина тестостерона му е много нисък както и си мислех, но отчайващо нисък, което се оправи във времето. Имаше хора, които му казваха да спортува, да не знам си какво, но спорта макар да е предпоставка за производството на тестостерон няма да може да помогне ако е на много ниско ниво. Просто човека няма силата, а и мотивацията за това. Наложи се да си боцне дупето няколко месеца, това е доста опростено. Изискваше се доста препарати да ползва, но сега си е нормално момче. Разви мускулатура и започна да води не само активен полов живот, но й намери доста други неща за себе си. 

Хормоналния дисбаланс може да се балансира и при двата пола. А това дали си по - мъжеподобно (визуално) момиче, или по изнежено момче (отново визуално) е донякъде на кой от родителите ти си наследил чертите. Тъпа ситуация е в итнерес на истината да си едро момиче с широки рамене, защото баща ти и майка ти имат такива гени, но в света има хубави и грозни хора. Има й хора, които им е заложено да слабеят и да надебеляват. Има и такива, които имат перфектни гени и колкото и нищо да не правят пак са визуално привлекателни. Нямаш контрол върху някои неща, върху други имаш. 

Процесите в утробата са необратими. Задават курса на тялото и остава по този начин. Колкото и парадоксално да звучи, инжектирането тестостерон на транс жена или естроген на транс мъж експеримент стил Менгеле, защото не само няма да ги "поправи" а ще влоши страданията свързани с дисфорията им. Те не са грешки за поправяне, а валидни хора като всички нас. Въпросния ти познат едва ли е бил транс или небинарен, просто мъж, роден с по-малко тестостерон. В поста визирам по- екстремните дисбаланси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на 14.02 ...

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,736 Likes, 34 Comments - MADİLİK VAR 🐍 (@madilikvarr) on Instagram: "Tek başıma gittiğim event’te mutlu çiftleri görünce girdiğim madi gudi haller...

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.02.2023 г. от 10:49, Fast каза:

Процесите в утробата са необратими. Задават курса на тялото и остава по този начин. Колкото и парадоксално да звучи, инжектирането тестостерон на транс жена или естроген на транс мъж експеримент стил Менгеле, защото не само няма да ги "поправи" а ще влоши страданията свързани с дисфорията им. Те не са грешки за поправяне, а валидни хора като всички нас. Въпросния ти познат едва ли е бил транс или небинарен, просто мъж, роден с по-малко тестостерон. В поста визирам по- екстремните дисбаланси.

Не е така. Според науката няма как на моята възраст да ми избият косми по тялото. Над 30 съм! Но с определени билки може. Всъщност, най-странното е, че може и със subliminal видеоклип. т.е. клипчета със скрити съобщения.

Те някои казват, че с такива клипчета са отслабнали или дори са си сменили цвета на очите, като за второто не вярвам, но първото е възможно. Аз едно като го слушах и направих плочки на корема без никакви тренировки. Е, вече не го слушам заради странични ефекти, пазете се... и пак имам леко коремче.

Всъщност не е само до тестостерон, а и до андрогенни рецептори. Можеш да имаш много тестостерон, но малко рецептори в тялото. От както слушам ето това за увеличение на тези рецептори космите по ръце, крака и гърдите ми станаха доста повече. Знам, че ще се смеете, но ви превидвиквам да опитате няколко седмици да видите. 😉 И аз по принцип не вярвам на такива шантави неща, горд атеист съм.

Та нищо чудно и във фолк песните да влагат такива скрити съобщения, например в песен на Емилия да има съблиминали тип "Ти обичаш Емилия, ти си фен на Емилия, аз съм фен на Емилия" и пр. А пък може и някои от новите звезди да слушат такива клипчета обещаващи слава.

Редактирано от mihael
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...