Jump to content



Чат Мания (Януари,Февруари,Март) 2023


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Lelqtian каза:

@meleto Да има нещо, което е нужно да знаем? Да не са хакнати някви акаунти или нещо?

От украинско IP. Явно са лесни паролите.

@Marinи @jiva6kina да си сменят паролите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Lelqtian каза:

По добре имейл им изпрати или форсирай такава смяна? 

Блокирах го. Обаче ако паролите са супер елементарни, това няма да спаси акаунтите, каквото и да направя. Надявам се, че ще се логнат скоро. Мейлите не са много надеждни. Я ги отворят, я не. Хубавото е, че нищо не могат да изтрият просто защото няма такава опция. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.01.2023 г. от 15:07, mihael каза:

Има ли някой преместил се тук от един форум за музика от едно време?

Онзи сайт имаше и нещо като каталог с албуми и песни и даже май срещу заплащане можеше да се свалят, само че не му помня името. Беше син на цвят и там пишеше майката на Полина бившата певица на Пайнер.

mp3-bg.com ?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време разглеждах архиви от форума на Планета. Било е много интересно.

https://web.archive.org/web/20230000000000*/planeta.tv/forums
https://web.archive.org/web/20230000000000*/payner.bg/forums
https://web.archive.org/web/20230000000000*/forums.planeta.tv

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

 

Това сигурно ми е една от най-любимите песни от целия жанр. И се оказа, че е авторска на бившия й мъж, а винаги съм си мислил, че е гръцка. Помня я още, когато излезе преди 20+ години лятото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Като говорим за пират форума, вижте кой е бил на линия на 5 ноември 2007 в 18:45 часа

https://web.archive.org/web/20071105184506/http://www.pirat-forum.com/

Screenshot (1).png

Ще я търсиш, ама йок! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Ще я търсиш, ама йок! 

Само да кажа, че това беше първи опит. Цъкнах тотално случайна дата. 18:45 на 5.11.2007. Зайка не влизаше ли по нощите по принцип? :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Само да кажа, че това беше първи опит. Цъкнах тотално случайна дата. 18:45 на 5.11.2007. Зайка не влизаше ли по нощите по принцип? :D 

Ами нормално. Някой хора работят, а не като нас да лентяйстват. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали на някой от вас му се е случвал подобен проблем? - разбиха ми акаунта във фейсбук и са пуснали няколко поста, които нарушават правилата. В резултат на това не мога да вляза нито във фб, нито в инстаграм. Когато опитам да вляза във фейсбук за малко излиза съобщение, че съм оспорил решението, след което превключва на въпросните постове и пише, че нарушават правишат и мога да ги видя само аз, но нито зареждат, нито може да се достъпи друго нещо в менюто. 
в инстаграм също излезе, че се прави проверка до 24 часа, излязох от профила и като се опитам да вляза пише, че няма такъв юзър. 
Някой може ли да съдейства? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIT каза:

Дали на някой от вас му се е случвал подобен проблем? - разбиха ми акаунта във фейсбук и са пуснали няколко поста, които нарушават правилата. В резултат на това не мога да вляза нито във фб, нито в инстаграм. Когато опитам да вляза във фейсбук за малко излиза съобщение, че съм оспорил решението, след което превключва на въпросните постове и пише, че нарушават правишат и мога да ги видя само аз, но нито зареждат, нито може да се достъпи друго нещо в менюто. 
в инстаграм също излезе, че се прави проверка до 24 часа, излязох от профила и като се опитам да вляза пише, че няма такъв юзър. 
Някой може ли да съдейства? 

И на мен така ми се спомина старият инстаграм и си загубих хиляди снимки и контакти. Директно ми обявиха, че е изтрит и не мога да направя нищо, тъй като съм нарушил правило. Уж оспорих, нищо не стана. Не можах дори да докажа самоличността си, защото не ги интересуваше. Не получих имейли или обаждания за възстановяване. Тогава помислих, че някой е сменил данните ми и после е изтрил профила, но явно е като твояслучай.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.01.2023 г. от 5:53, kalpazanin каза:

mp3-bg.com ?

Да, именно.

Ето една усмивка от старите теми, където обсъждат Глория:

об

Редактирано от mihael
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех... спомени, спомени... А какви фолк войни имаше тогава между феновете по тези форуми. Глория - Ивана, после Ивана - Преслава, Камелия - Деса, Деса - Емилия. Направо безсъние ме е ловяло особено в стария форум на Рамания. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Хъ-хъ

image.png.ef44ccdc69bd36a166d34eaa6cc060f3.png

Кой диоптър ми трябва да го прочета? :D 

Те си ми го казват де:
 

Цитат

 

А слагай очилата с които виждаш Камелия във всичко! Какво да се продължава с каварите със силиконите и с визията....... какво да ти говоря ти ако си фенка и за теб това е музика .....крадена....... какво да споря и аз със тебе ти и себеподобните ти значи не разбират от музика :doh: :doh: :doh:


 

Обаче забележете във всеки пост има брутални правописни грешки. Явно все са писани от пубери..

мъртАв, найстина, ц...

 

някои неща не се променят... и са актуални 18г по-късно :D

Цитат

Какво да не говори такива неща Ками фен! Я кажи последната песен на Камелия кога е от преди 1 век! Стига сте я защитавали тази Камелия! Защо хитовете и последните не пробиват много! Влиза в някоя класация стои една седмица и се забравя! Да не говорим че само като и чуеш песента и след това я забравяш! В началото правеше що годе хубави песни но с това бавене и на нейните албуми определено няма интерес към нея какъвто беше преди! :icecream:

или това...

Цитат

На Глория нещо не и ги бива текстовете изобщо. Да си смени текстописеца и може да се пооправи малко

 

 
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй сега видях навремето имах няколко форума. БЯх им забравил имената, но се сетих за един от тях, имало е 5к регистрирани :D имаше една ™Bobi^Fenka™, която модерираше всичко. Беше много отдадена.

Помня, че умрях от яд, че съм бил на forumer.com - това беше безплатна форумна платформа и я направиха платена... или я продадоха, не помня. И всичко замина.

Нещастниците триеха коментари, абееее... жалко, че не съм бил на собствен хостинг. А съм можел.

 

 

 

111.png

333.png

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

@meleto Издири тази Бобито да я поканиш при нас 😁 

Чалга форум ли е било това? 

Политематичен, но и тогава чалгата беше топ

Бобито я помня само по ник. В тоя период съм бил на 13-15 години хахах

Супер фен съм на форумите от едно време. 

Искате ли да направим като архив на музиката у нас? Например теми за песни излизали в определен месец на дадена година? Вместо да спамим в скандалите. А и ще ги има за младите :D То и аз много неща съм забравил кога какво е излизало.

@asylum@SG@z_o_ @Lelqtian@GSA и всички други.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Политематичен, но и тогава чалгата беше топ

Бобито я помня само по ник. В тоя период съм бил на 13-15 години хахах

Супер фен съм на форумите от едно време. 

Искате ли да направим като архив на музиката у нас? Например теми за песни излизали в определен месец на дадена година? Вместо да спамим в скандалите. А и ще ги има за младите :D То и аз много неща съм забравил кога какво е излизало.

@asylum@SG@z_o_ @Lelqtian@GSA и всички други.

Като раздел в този форум ли ти е идеята? Звучи интересно иначе. Бих си припомнила кога какво е излизало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Като раздел в този форум ли ти е идеята? Звучи интересно иначе. Бих си припомнила кога какво е излизало. 

Може да е в клубовете. Нали има РЕТРО

И да слагаме примерно тема - Януари 2003 и там да се постват само песни от януари 2003. Ако се знае дата или друга информация за песента - като постижения  - да се пишат в поста. Всяка песен да е един пост. Какво ще кажеш? Идеи?

Постът да е с линк към видеото/песента от Ютуб и Вбокс.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Политематичен, но и тогава чалгата беше топ

Бобито я помня само по ник. В тоя период съм бил на 13-15 години хахах

Супер фен съм на форумите от едно време. 

Искате ли да направим като архив на музиката у нас? Например теми за песни излизали в определен месец на дадена година? Вместо да спамим в скандалите. А и ще ги има за младите :D То и аз много неща съм забравил кога какво е излизало.

@asylum@SG@z_o_ @Lelqtian@GSA и всички други.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...