Jump to content



Чат Мания (Януари,Февруари,Март) 2023


Препоръчани коментари

Има ли някой преместил се тук от един форум за музика от едно време?

Онзи сайт имаше и нещо като каталог с албуми и песни и даже май срещу заплащане можеше да се свалят, само че не му помня името. Беше син на цвят и там пишеше майката на Полина бившата певица на Пайнер.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 12.01.2023 г. от 15:07, mihael каза:

Има ли някой преместил се тук от един форум за музика от едно време?

Онзи сайт имаше и нещо като каталог с албуми и песни и даже май срещу заплащане можеше да се свалят, само че не му помня името. Беше син на цвят и там пишеше майката на Полина бившата певица на Пайнер.

От дни се опитвам да се сетя, но не мога... А имаше и един друг форум, който беше набрал някаква аудитория, но беше розов мисля? Там имах регистрация и мисля, че е от времето на Планета... 😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

От дни се опитвам да се сетя, но не мога... А имаше и един друг форум, който беше набрал някаква аудитория, но беше розов мисля? Там имах регистрация и мисля, че е от времето на Планета... 😁😁😁

Krechetalo

emil.bol.bg

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Имаше май един Live Magazin, в който се преместихме всички от форума на Планета.

А защо спряха планета-та, хич не помня.

Ааааа, да Live Magazin го помня. Може и за него да си мисля, но май имаше още един форум по това време? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Верно, защо така безславно спряха форума на Планета? И аз съм забравила.... 

Сигурно онова прасе Хубена е изяло компютрите и са се отказали вече от форума на Планета. Всъщност къде изчезна тая?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Сигурно онова прасе Хубена е изяло компютрите и са се отказали вече от форума на Планета. Всъщност къде изчезна тая?

Сигурно в буркани и в мазета...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Сигурно в буркани и в мазета...

Сигурно не е спирала да нагъва свинско, туршия и ракия в мазето си😚 Тая пък си спомням че освен модератор във форума правеше и интервюта по турнетата и лижеше задниците на певиците.. Кой знае как са я подкупвали с кюфтета и кебапчета и бира, че от къде ще да е такъв гардероб и отпрала такива бузи, Рени пасти да яде!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Сигурно не е спирала да нагъва свинско, туршия и ракия в мазето си😚 Тая пък си спомням че освен модератор във форума правеше и интервюта по турнетата и лижеше задниците на певиците.. Кой знае как са я подкупвали с кюфтета и кебапчета и бира, че от къде ще да е такъв гардероб и отпрала такива бузи, Рени пасти да яде!

Ето я във фейса. Сега я намерих. Вече не е свинче със звънче. 😆

WWW.FACEBOOK.COM

Hubena Mihaylova е във Facebook. Присъединете се към Facebook, за да се свържете с Hubena Mihaylova и други хора, които може да познавате. Facebook предоставя възможност...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

От дни се опитвам да се сетя, но не мога... А имаше и един друг форум, който беше набрал някаква аудитория, но беше розов мисля? Там имах регистрация и мисля, че е от времето на Планета... 😁😁😁

Знам за какво говориш, но и аз не се сещам за името. Дори потърсих в имейла си нещо за регистрация, но не намерих.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Ето я във фейса. Сега я намерих. Вече не е свинче със звънче. 😆

WWW.FACEBOOK.COM

Hubena Mihaylova е във Facebook. Присъединете се към Facebook, за да се свържете с Hubena Mihaylova и други хора, които може да познавате. Facebook предоставя възможност...

 

А хахахахаха :D Обаче си личи, че е тя. Иначе кобилата си остава кобила.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаха една яка рупбрика в радиото всеки делничен ден от 15 часа - по 1 час с песни, поръчани във форума. :D Ама забравих името на рубриката, постоянно ги товарех с някакви слабоизвестни ретро песни да ги пускат хахаха.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Е, не, ако е бил розвв не е този, за който аз мисля. Моят беше с линкове за сваляне и беше син. Не е сигнал, защото там не съм писал никога.

Всички бяха сини - и кречетало, и тоя на Емил, който май беше кръстен другояче, но беше негов... Той беше най-богат откъм линкове.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

Всички бяха сини - и кречетало, и тоя на Емил, който май беше кръстен другояче, но беше негов... Той беше най-богат откъм линкове.

Да не би пък кречетало да е било?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Да не би пък кречетало да е било?

Доста пиратски и посещаван беше и той. Джина Стоева гостува, после май и някоя друга певица, хъхъ. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.01.2023 г. от 22:40, Stela каза:

Верно, защо така безславно спряха форума на Планета? И аз съм забравила.... 

Щото не можеха да се оправят с огромния трафик. Непрекъснато триеха части от базата данни. Форумът се бъгваше. Отделно не се кефиха на хейта и решиха да преустановят мъчението.

преди 1 час , asylum каза:

Всички бяха сини - и кречетало, и тоя на Емил, който май беше кръстен другояче, но беше негов... Той беше най-богат откъм линкове.

Забравяте пират форума. Той май беше на Емил. Този пич винаги получаваше новите песни и лийкваха. Буквално на всички изпълнители. Не знам как се докопваше, но ги имаше преди всички и то на изпълнители, независимо от компанията. Освен да е бил диджей... ама как се сдобиваше пък с парчета, които дори не излизаха с клипове...

После пират форума го спряха заради лийкването и защото почнаха проблеми с авторските права и всички се пренесохме в Рамания. Не знам как се е оцелявало тук. Явно не са качвани неща, които не са издавани, както правеше Емил.бол.бг.

Имаше и един Рафрът.дата.бг.

Между другото дата.бг го погребаха преди 2-3 години.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...