Jump to content


GLORIA - LEDENA KRALICA | ЛЕДЕНА КРАЛИЦА (NEW VERSION 2022) (TV VERSION)


Препоръчани коментари

Докато другите снимат по калъп Коледни ТВ версии на клипирани песни, Кралицата си засне свое отделно видео на нов ремикс, който се нуждаеше от реализация.:notworthy:Хареса ми как са акцентирали на синкавите кадри с роклята, все едно наистина Ледената кралица идва. :D Вкарали са някаква идея, браво за което!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Ало, как си" не направи нищо, а на тази версия от лятото снимала. Не знам... напълно излишно и без каквато и да е перспектива. Масово ще казват, че е кавърдисала Азис сега. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има толкова версии на тази песен и всичките са горе доло окй.
Азис - Ледена кралица
Азис feat. Устата - Ледена кралица
Глория Ледена кралица
SIMONA ZAGOROVA - ЛЕДЕНА КРАЛИЦА 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле тази версия, но не превъзхожда оригиналната със сигурност. Малко по-модерен и в същото време да си звучи, като ретро фолк да го беше направила. Нещо в аранжимента не ми е ок. Тя нали вече пусна тази версия преди 2-3 месеца и сега пак с Тв версията. Да бяха изчакали направо нея. Иначе песента е топ в оригинал.

Нека си го припомним:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...