Jump to content


Samar и Деси Слава - Само ти


Препоръчани коментари

  • lucellent changed the title to Samar и Деси Слава - Само ти

Това дори гласът на Десислава не може да го спаси за съжаление.

На моменти ми звучи като Еротична машина мелодията, а текстът толкова банален… много слабо.

Хубаво и че не очаквах много, но като цяло много слаба музикална година за Десислава, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваната поредна mediocre песен на захвърлилата хъса си Деси Слава. Но иначе не е лоша. Харесва ми, че той пее на арабски. А Дес изглежда като преди години, което не знам дали да ме радва или да ме плаши.

Хит не вярвам да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската си умира да седи неподвижна като статуя, за да могат после да я изтънят на програмките.

Поредната й излишна песен и присъствие някъде. Дано поне е взела някой лев за това участие.

Много смешни са ми кадрите там, където се прибра вкъщи и се строи като ученичка. :D А и с тези обуща, наистина е вкарала някакви нотки от 98-ма - 99-та. 

Познах, че САМАР е по-добре да си остане раница или дисаги за магаре. "Не искам друг да доближиш" звучи много зле, чисто граматически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша. Ганев си е топ, гласът на Деса се връзва добре. Използвани са семпли от Граници.

А този може да е мазен и филмар, но в сравнение с Робов, Лео и подобни звучи доста добре.

Но ако говорим за хитов потенциал, вероятно няма да я бъде. Само някои части на Деса се забиват от първия път.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента, получила им се е и видеото е добре. Тази година Десислава е продуктивна като тръгнеш от Мъже милиарди, Парти животни, Брутален, Поискай от мен и Само ти - 5 песни, добре е, като любима ще ми остане Мъже милиарди от тези, но всъщност този дует доста ми допада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Очакваната поредна mediocre песен на захвърлилата хъса си Деси Слава. Но иначе не е лоша. Харесва ми, че той пее на арабски. А Дес изглежда като преди години, което не знам дали да ме радва или да ме плаши.

Хит не вярвам да е.

Хъд е последното нещо, което свързвам с Деси Крава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DarkChild каза:

Хъд е последното нещо, което свързвам с Деси Крава.

Днешната Деси Слава. Онази от преди години пак си беше неадекватна чат-пат, но имаше и стремеж да отстоява себе си и да издава най-разнообразна продукция от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че я чух преди да прочета коментарите. На мен пък ми се стори доста свежо парче, хем е достатъчно комерс, хем не е прекалено мазно и има и ретро нотка. Екзотична комбинация се е получила с арабския. За клипа също доста са се постарали. Аз съм много доволен от Доня Десс Баретата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без мангустата щеше да е по-добре я хабиби мабиби върви в арабските страни, че много виеш...

Вокалите на Деса са топ, както и музиката от ДГ! Отсвира с китарката е топ!

На моменти видеото ми идва малко нискобюджетно където са сцените с побоя.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доня май е снимала тоя клип като визитка за бъдещата си кариера като озвучителка на анимационни филми? 

Иначе можеше да мине и без Дисаг, Деса нещо не случи на дуетни партньори тази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Деса нещо не случи на дуетни партньори тази година. 

Това все едно е някаква игра на съдбата, а не осъзнат избор с предвестен край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

 

Иначе можеше да мине и без Дисаг, Деса нещо не случи на дуетни партньори тази година. 

Нямаше късмет, Глория ги грабна всичките добри дуетни партньори. Кой превари, той завари. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...