Jump to content


Гери-Никол и Лео - Телефона


Препоръчани коментари

Гюра Сопол е толкова антипатична като държание. Иначе песента наистина не е лоша, но клипа е голяма простотия.

Щеше да ми е интересно да чуя версията на Алисия, според мен е била по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инструментала е от времената на Ара , Оцко е сбъркал тия двамата за Кристиана и Крум, това си е песен точно за тях... 

След кавъра от Мили Китич.... на Сузанита все си мислих, че няма да паднем по-надолу, но то дъното няма дъно явно... 

Гери-Никол в Хит Микс, а сиктир... доживях. 

Нищо не схванах от текста, нищо не им се разбира, асболютна какафония. Отсвирчето е нещо, което мисля, че беше в някоя стара песен на Джина Стоева или Румина от Оцко но не се сещам коя е. 

Абе мирише ми на 2008-ма и гущера като цяло...

Страшна какафония, да бяха сложили субтитри.

 

P.S.: Има връзки и от тая на Крум: 

 

Особено това "теле,теле,телефона" е "келе,келе,келе" от песента на Крум, както и темпото на песента. Общо взето оригинала е някъде из Джина и Румина ама не се сещам къде точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е шумна наистина, но припевчето бързо се лепи, а Гуци пее чалгичка по-добре от Тита😅

Ама като цяло е забавно-смешно и мога да си представя как малки чалга пеперудки се вживяват в дискотеките как обичат грубо и подскачат.

Има някакъв заряд таз какафония, а и е доста кратка 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гнусен гном е тази, курвенският клип не е за коментиране. Ако съм на СЕМ ще ги глобя и ще го сваля. Песента е крайно тъпа и незапеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале мале на къде отива тази музика и те я двамата вместо да пускат песен да бяха се минали първо за да им мине мерак.
Но явно замисълът на клипа на тази пасен е Гери да покаже на днешната младеж как се застава към трепета и голямата допра за какво се ползва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , FolkEmpire каза:

Това отсвирче ми бие на това

Циглето намаза заради Гюро-Бидоня, иначе има хитов заряд въпреки какафонията Цоцкова.

Същото е! Тази песен е пародия! Лайно! Боклук! Нищо повече! Тоя да се скрие вече! Триъгълно лице! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...