Jump to content


Симона - Колелото се върти


Препоръчани коментари

Не мога да повярвам - сменили са Асенов. Явно и Сими са я ударили с кавър вируса.

На първо слушане става, не мога да кажа дали ще е хит. Но Момиче от лед и Deja vu също не ми бяха харесали на първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох това има доста голям потенциал да се завърти в дискотеките и да стане нещо като хит, но тая Симона ми е адски отвратителна като образ и артист. Отказвам да я приема насериозно. 

Клип 2,50 лв без ДДС. Май пак се върнаха на снимките с айфони в 4К резолюция. 

Галин защо е осрал на Джордан вокалите само и само за да си сложи името и в тоя проект, егати натегача....на всяко гърне похлупак...... 

Кой беше оригинала? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах толкова дива песен... Напомня ми на някои комерсчета, които Фен вътяха навремето. Зарибява, но не мисля, че това е подходящия момент в кариерата на Симона, в който да скочи към такива парчета. Изглежда като поредното обезличаване на Алфа изпълнител с цел бърз хит - и вероятно ще завърши като еквивалента си от миналата година по това време, Драконови нерви.

Клипът кефи, а Симона за пореден път показва, че има харизма на голяма звезда (неизползвана като хората). Не знам дали Галин пак цели някакъв тип скандал с това да я прави на Плейбой зайче в надвечерието на Коледа, но пък знам, че отново няма да му се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ми симпатична, докато не чух някакво клипче с адам при алпер, рядко прости индивиди ми се сториха.

Мацката имаше някаква идентичност в началото, но галин е цар в това да ги уеднакви и от интересно червенокосо момиче да направи поредната руса кифла без идентичност.

И в тая оесен специално ми е прекалено писклива 😏 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми допадна. Очаквах нещо доста силно, пак по-бърза песен, но не и в такъв стил и с толкова постен текст и аранжимент. На първо слушане не е мойта. Симона е неузнаваема в клипа, особено на кадрите в тортата. След "Момиче от лед" и "Deja vu" не мога да я възприема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То хубаво са сменили Тенекията, ама и тоя нещо не го бива, какви са тия свистящи вокали на морското свинче? Все едно слушам индийска боза на пазара в Ню Делхи :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се,ама с визията на Мерлин Монро,не гледаме ли Сашка Васева 😁.Песен пълен потрес.Какво става 3рите нови песни, които излезнаха, са тотал щета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мяц-мяц... не е тотал щета. Право е момичето колелото се върти и вече системата я прегази. Да видим дали номерата на Галин ще я спасят или бързо, бързо ще пуснат дует или по-добре трио, ако е твърде зле. Има шанс да мине два милиона, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Има шанс да мине два милиона, де.

220к за 2 часа - за 24 ще вземе да удари милион.

Галин няма да я остави да флопне, дори ако трябва да маже. Ще плаща реклами, гледания. До Нова Година може да избута едни 5 милиона и да каже - ето я най-голямата млада звезда в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

220к за 2 часа - за 24 ще вземе да удари милион.

Галин няма да я остави да флопне, дори ако трябва да маже. Ще плаща реклами, гледания. До Нова Година може да избута едни 5 милиона и да каже - ето я най-голямата млада звезда в България.

Хахаха сто процента ше смаже с гледания и броячите тук ще се подмокрят🤓😏🥹

Тя още не е изгряла, а вече трябва да си пуска

https://youtu.be/jbB0Ky0l2Gc

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен текста ми харесва, има смисъл. Видеото не е крайно зле, малко е копирала от Цветелина Янева - "Черните очи" и Емануела - "Подводница". Иначе 2022 - годината на кавърите. "Пак" си остава най-силната й песен, явно просто беше късмет.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...