Jump to content


ТОНИ СТОРАРО - Не е до пари


Препоръчани коментари

Ей Стружката голям лицемер не е до пари вика хахаха :D

Фена се сетили най-накрая да описват авторите на песните.

image.png.8bc71f4957a8ab9dd0b83a2183889f6e.png

Да ФЕки(фекалии) така е, само този глас може да пробива стени като бургия!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, хора... сивото коте в клипът е много сладко и красиво! ❤️ Не може да останем равнодушни пред най-хубавото нещо в този клип!

Та, сега по темата... Смислен текст, напомня на старият Тони Стораро, но този път начина на пеене е по-различен, изпял е добре песента, но съм сигурен, че е кавър и съм я слушал и преди, а може би имаме и българска версия? Имаме много подобни песни през годините с подобна тематика на Ивана-"Ах тези пари", Стефани - "Плачат и богатите", Мира - "На върха" и още доста... в контекста на старите балади, но не знам дали ще се забележи към днешна дата, включително и аз няма да си я пусна пак!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човека пари !! 

Тони Стораро - Нема пари -  2011
 ТОНИ СТОРАРО - Всичко е пари 2014
ТОНИ СТОРАРО и АЛЕКС ИКОНАТА - "Майната на - парите 2021
ТОНИ СТОРАРО - Не е до пари 2022

Разбира се ,че е кавър  не мога да се сетя в момента!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, i810 каза:

Не мога да повярвам...ХАРЕСВА МИ... Имам непоносимост към бучането на Стораро, но тук ми звучи добре. 100 % е гръцки кавър... 

Музика: Giorgos Theofanous Аранжимент: Витко Щерев - Шаин Текст: Петя Радева

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Не мога да повярвам...ХАРЕСВА МИ... Имам непоносимост към бучането на Стораро, но тук ми звучи добре. 100 % е гръцки кавър... 

@bolqrkata_82

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно се задава 2023г да е годината на кавъри те...
Ние взимам ме от Гърция и от Сърбия техни те песни и после те от нас и става един голям паприкаш от топ кавардисвани хитове... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , bolqrkata_82 каза:

Човека пари !! 

Тони Стораро - Нема пари -  2011
 ТОНИ СТОРАРО - Всичко е пари 2014
ТОНИ СТОРАРО и АЛЕКС ИКОНАТА - "Майната на - парите 2021
ТОНИ СТОРАРО - Не е до пари 2022

Разбира се ,че е кавър  не мога да се сетя в момента!

 

 

Дори това не е толкова фрапантно, колкото самият им начин на живот на цялата им фамилия. “Не е до пари”, а в същото време купува книжката на сина си, коли за по 500 хилки и още и още примери. За мен в това се крие по-голямото лицемерие, да живееш такъв живот, а да пееш песни, в които го отричаш.

Иначе и аз като повечето съм приятно изненадан от силния текст, написан от Петя Радева, хубавото и стегнато изпълнение, нетипично за Стораро като цяло. 
Нека се правят повече балади и песни с послание. Просто, когато то контрастира с действията на изпълнителя в реалния живот, поне за мен, е леко отблъскващо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Дъртия Стораро, но е глупаво да очакваме да пеят само автобиографични песни. Все пак нали целта на музиката е да отправя различни послания. Не е задължително изпълнителият да изповядва същите ценности. То по тая логика половината певици трябва да пеят "еби ме, плати ми и се разкарай". Само две фурии са имали топките да възпеят професията си

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Marin каза:

Явно се задава 2023г да е годината на кавъри те...
Ние взимам ме от Гърция и от Сърбия техни те песни и после те от нас и става един голям паприкаш от топ кавардисвани хитове... 

2022 вече съвсем официално си е годината с около 90% кавъри. Искрено се надявам това да не се повтори с 2023...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Не харесвам Дъртия Стораро, но е глупаво да очакваме да пеят само автобиографични песни. Все пак нали целта на музиката е да отправя различни послания. Не е задължително изпълнителият да изповядва същите ценности. То по тая логика половината певици трябва да пеят "еби ме, плати ми и се разкарай". Само две фурии са имали топките да възпеят професията си

 

Ми те половината в момента именно това пеят: Яница, Татяна, Преса, Ариа, и изпускам много още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лицемерна песен. Автопаркът му сигурно е 2 милиона, а двете му чавета са меркантилни до небето..... Ако беше изпята от друг, по-нормален от финансова гледа точка, щеше да звучи по-истински. От Стораро не е! Няма какво да се лъжем, пари са ни нужни за всичко вече, такава е системата, такъв е животът днес.

Екстра Нина го е изпяла много мило и чисто:

ПАРИ, ПАРИ, ПАРИ СА НУЖНИ В ТОЗИ СВЯТ,

ДА ГО РАЗГЛЕДАШ С ОБИЧ ДОКАТО СИ МЛАД.

ПОЛИТНАЛ С ПТИЦИТЕ КЪМ СЛЪНЧЕВИЯ СВОД,

ДА ВИКНЕШ ОТ СЪРЦЕ "ОБИЧАМ ТЕ, ЖИВОТ".

Точка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.12.2022 г. от 20:47, pacho каза:

Много лицемерна песен. Автопаркът му сигурно е 2 милиона, а двете му чавета са меркантилни до небето..... Ако беше изпята от друг, по-нормален от финансова гледа точка, щеше да звучи по-истински. От Стораро не е! Няма какво да се лъжем, пари са ни нужни за всичко вече, такава е системата, такъв е животът днес.

Екстра Нина го е изпяла много мило и чисто:

ПАРИ, ПАРИ, ПАРИ СА НУЖНИ В ТОЗИ СВЯТ,

ДА ГО РАЗГЛЕДАШ С ОБИЧ ДОКАТО СИ МЛАД.

ПОЛИТНАЛ С ПТИЦИТЕ КЪМ СЛЪНЧЕВИЯ СВОД,

ДА ВИКНЕШ ОТ СЪРЦЕ "ОБИЧАМ ТЕ, ЖИВОТ".

Точка!

Виж, Тони Стораро е артист и като такъв изпълнява различни песни, разлини роли и послания. Не може да се свързва всеки текст с живота на изпълнителя. Това е като ролите, които играят актьорите във филмите. Повечето певци имат добро финансово положение, но доста са пяти песни с подобно послание. Ивана не изпя ли "Ах, тези пари"? Вярно е, че не демонстрира положение, но тогава беше по-различно. Въпреки това и тя си караше лъскавите джипки. Че трябват пари е факт, но тук се показва, че има и по-важни неща. Не виждам нищо лицемерно, а и живота многократно ни показва, че понякога и всичките пари на света не стигат за да имаш важните неща като здраве, любов, истински приятели, така че, да, не е до пари, както се пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.12.2022 г. от 18:05, GSA каза:

Ми те половината в момента именно това пеят: Яница, Татяна, Преса, Ариа, и изпускам много още. 

Все едно това не е тематиката на едно 90% от творчеството в жанра изобщо от тая страна на Кокошарник ТВ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...