Jump to content

Галена - Честит рожден ден


Препоръчани коментари

Уникална!!! Влюбих се в тази песен от първо слушане. Може да е кавър, но Галена го е направила да звучи убийствено. Не съм чула оригинала, обаче нейното изпълнение завладява... Клипът е семпъл, но рисува чувства, мисли, любов.... Галена е красива, но притеснително слаба.  Изключително силен проект... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Това обяснява много неща, ако ме разбирате. :D 

Е, не са й лоши песните. Ако друг ги пееше повече щяха да се забележат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има защо Галена да е с едни гърди напред пред другите.
 

Само ако можеше да пее нямаше да има стигане.

Кефи ме как сама се състезава със себе си, надгражда, а амбицията и желанието за работа я отличават.

Кофти е наистина, че гласът ѝ вече и на запис звучи някак изхабен и изнасилен, не е много приятно.

Другото всичко е топ - визии, идея, видео!

Не знам какво припадате по сръбската версия - онази е толкова груба и звучи по-неприятно и от Галена.

Тази година ѝ е отново много силна, няма как да кажем на черното бяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабна песента,но клипът е много добър. Единствено на някои кадри ми изглежда плашещо, определено трябва да спре да слабее,че на нищо не прилича…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, като почна с детето реших, че ще е нещо тежко и оригинално. Ама... след 50тата секунда ме загуби. Мелодията/аранжиментът са ми малко аматьорски. Все едно е взет някакъв бийт. Текстът е ОК, но с това начало съвсем друго си представях. Клипът също не ме задържа. До първата минута бях в очакване на нещо сюжетно. Че и кавър, оказва се.

Не знам какво величаете тая песен и тук не виждам потенциал в бъдеще. Е, няма да е по-зле от денс песничката дето й флопна преди 5-6 години. 

Реално ми е на едно ниво с Деси слава и Преслава. 

Ужасен сезон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух и оригинала....Галена го е изпяла с такова чувство... Харесва ми и това е. За първи път от толкова време насам да се влюбя в някоя поп-фолк песен. Може да се каже, че не е изхабила оригинала, а дори го е надскочила. Текстът помага да е с такъв подсилващ ефект... Но си личи, че се е постарала. Върна ме във времето, когато изпя "Утешителна награда"... Сякаш има препратка към нея и се е целила в хит с такава сила и мащабност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

"На маса си, а аз у нас на колене - не плача, не"
image.png.f7c037e2386d43be888962b12e8ae1af.png

"....just makin'blowjobs yeah" :D

или "...мия пода да" :D

п.с. Аз си мислех, че Галя е джуджето с хармониката, а то било някво лапе :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много хубава, харесва ми определено. Когато нещо е добро и поднесено семпло и със смисъл, няма как да не и го призная на Галена - браво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално видео... толкова малки детайлчета и символи има. Там с памука, дето е клекнала като малко дете.... да се разплачеш направо. И жената, която прави памука са я подбрали перфектно, сцените на люлките, първите сцени, клоунът, който я посреща, последната сцена с куклата.... сигурно в топ 3 на Галена се нарежда. Страхотно.

Мен версията на Таня не ми хареса толкова, но на Галена много ми допада. В сръбският текст са ползвали много гадни твърди думи, а иначе езикът им добре звучи в песни. Сигурно заради това нашата версия ми харесва повече. А и много емоция е вкарала Галена. 

Много жени ще се припознаят в тескта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си е Галена и няма спор.Изпипано всичко както винаги : клип,пеене,визии. Харесва ми при Галена,че се усеща емоция в пеенето и за това ми харесва много повече нашата версия отколкото сръбската.Както по - горе го казаха,че е грубо изпяването на сръбски и е така.Няма какво да се лъжем. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока! Автобиографична песен за Зайка ли е? Галена е чела нейните романи и се е вдъхновила. Дано Зайка не се усети и не я съди за авторски права

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...