Jump to content

Галена - Честит рожден ден


Препоръчани коментари

Много хубава песен! Видеото както винаги и то ми хареса. ❤️ Радвам се, че по това време на годината се сетиха да пуснат повече балади, по принцип не са ми от любимите песни, но се усещаше липсата и на такива и разнообразие. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кетегорично не! 

Оригинала на Таня Савич е съвършенство и се оказа висока топка за Галена този път. Само с клип не става, който също в случая е излишно кичозен. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Това не е балада, но текста е топ. Според мен ще стане голям хит.

Галена обаче е отслабнала твърде много. Да си хапва повече.

Мамка му, роня кървави сълзи, защо Мариета не е дала този текст на Терзийска…

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото очаквах някакъв ударен барабанен баладен бийт тип "Сърце", а то тип R&B като ремиксите на гръцките песни. Галя тука малко гадно вие :D

Не ми е от любимите тоя тип инструментали. Става.

Галя в началото мяза на дървено джудже с леленски дебели пръсти :D

Кукленския фейс ми напомнят малко на този:

 

Накрая пък се сетих за филмът То :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те сърбите й взеха половината песни за последните години, не виждам проблем и тя да си кавърдисва чат пат.

Кефи ме мен много песента, аз попринцип не се прехласвам много по баладите и подобен тип песни. В Сърбия е голям хит тази песен, дано и тук се оцени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Те сърбите й взеха половината песни за последните години, не виждам проблем и тя да си кавърдисва чат пат.

Кефи ме мен много песента, аз попринцип не се прехласвам много по баладите и подобен тип песни. В Сърбия е голям хит тази песен, дано и тук се оцени. 

Човек като няма достойнство си пазарува готови песни. Мислех, че сме преминали този период, но явно - не. Дано се провали. Иначе пак ще имаме вълна от сръбски кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Човек като няма достойнство си пазарува готови песни. Мислех, че сме преминали този период, но явно - не. Дано се провали. Иначе пак ще имаме вълна от сръбски кавъри.

Цялата 2022 е белязана от кавъри, така че не сме преминали този период и не е виновна Галена за това :D Кавъри тази година имат Преслава, Софка, Анелия, Фики, Емрах, Галин, Меди, Камелия, Ариа и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Just_Me каза:

Цялата 2022 е белязана от кавъри, така че не сме преминали този период и не е виновна Галена за това :D Кавъри тази година имат Преслава, Софка, Анелия, Фики, Емрах, Галин, Меди, Камелия, Ариа и тн.

Като "лиджирка" трябва да дава пример.

Глория и ДС пък сами си пишат песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Като "лиджирка" трябва да дава пример.

Глория и ДС пък сами си пишат песните.

Това обяснява много неща, ако ме разбирате. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Мамка му, роня кървави сълзи, защо Мариета не е дала този текст на Терзийска…

А другият, който е писал част от текста е фен на Кама :D Работи в МегаСтар :D Да беше и написал на нея някой хубав текст, да не пее "така ми го наби" и тн..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента и текстът е интересен, има някаква препратка към "Утешителна награда" (която също е кавър на Таня Савич). Но контингентът й да не си и помисля, че ще може да цака с тази песен в споровете.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

А другият, който е писал част от текста е фен на Кама :D Работи в МегаСтар :D Да беше и написал на нея някой хубав текст, да не пее "така ми го наби" и тн..

Ще й пишат текстове те. Райна има ли да си плати?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Човек като няма достойнство си пазарува готови песни. Мислех, че сме преминали този период, но явно - не. Дано се провали. Иначе пак ще имаме вълна от сръбски кавъри.

Това някакъв закон ли е, че аз не съм го чувал? Пълни глупости. Пазарна икономика, възможност за покупка, хората желаят и се възползват. Какво го изтъкваш сякаш е нещо ново при положение, че се прави от началото на попфолка в България? Преди се крадеше, сега е законно. Случва се навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Just_Me каза:

А другият, който е писал част от текста е фен на Кама :D Работи в МегаСтар :D Да беше и написал на нея някой хубав текст, да не пее "така ми го наби" и тн..

Тя е пожелала да го изпее според мен. От много години си добавя жаргонни лафове в песните по участия, сега дойде време да изпее такъв и в своя студийна песен, нали все търси сексуалната провокация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...