Jump to content



Деси Слава - Поискай от мен


Препоръчани коментари

Наистина е чудесно всичко.

Хубава мелодия, много силен аранжимент и въздействащо изпяване.

Видеото - красиво и изчистено.

Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна е. Усеща си се нотка от днешната Десислава, но след раждането тя не се е доближавала толкова много до онази друга Десислава, която феновете й подкрепяме толкова години.

Щеше да е идеалното завръщане в Пайнер през 2015, когато никой не издаваше балади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красиво изпяване и много красив, стилен и изчистен клип. Гласът й звучи и много ми напомня много на старите балади, даже нотката на ретро вълна се усеща толкова силно. Песента обаче за момента не ме грабна, не ме грабна като ме грабва нейна балада : "Не издържам", "Не вярвам", "Ангелите плачат", "И това ще преживея" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Дес изглежда невероятно, видеото е изчистено и стилно. Но май наистина е записвана отдавна, гласът ѝ сега не звучи така…

Началните акорди са от тази песен (може би семпъл):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е много красива. В Брутален изглеждаше като Ваня Червенкова в сравнение с тук.

Хубава е песента, но не знам дали ще я слушам толкова много. Също не вярвам да стане хит със сегашното търсене, но дано Деса не го приеме като знак да не прави балади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. И видеото е супер изчистено и подходящо, без чичото само... можеше по-младо гадже да й намерят. Текстът на моменти е зле - за мене, тебе, всичко-мичко.... ъ-ъ, не са окей тези думички за рефрен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо стойностно и музикантско от Деси. Толкова много ми напълни душата, че не е истина. Клип от Нанков мисля, не е имала от “Черен сняг”. Красиво, семпло, въздействащо. Неповторимо изпълнение, силен текст. Евала Деси. Тук си грандиозна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Най-накрая нещо стойностно и музикантско от Деси. Толкова много ми напълни душата, че не е истина. Клип от Нанков мисля, не е имала от “Черен сняг”. Красиво, семпло, въздействащо. Неповторимо изпълнение, силен текст. Евала Деси. Тук си грандиозна!

От Не го прави*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипа са много нежни и красиви.

Може би  не ви харесва на вас, защото сте свикнали на гюбеци, а това е песен, на която трябва да се насладиш ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам абсолютно никакви забележки. Точно такъв тип песни и отиват на Деси. Най-сетне, милата е слаба, за да угоди на онези, които я наричаха всякаква. Изглежда зашеметяващо. Песента е толкова нежна и музикантска... Браво за страхотния проект! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не е от баладите, които от първо слушане си ги тананикаш, но на мен наистина много ми харесва.

С всяко слушане ме кефи все повече. Най-вече изпълнението - просто си личи, че е с чувство и емоция, а не колкото да има там някаква балада за края на годината.

Отделно се кефя на коментарите. Май само за нея и Преслава съм чел толкова много за глас и изпълнение.

Единствената ѝ песен от тази година, която ще си пускам след време.

Аз съм много доволен от крайния резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първото денонощие има доста повече гледания от "Поне един живот" и почти колкото "В друг живот". Да видим как ще се развие. На мен ми харесва все повече с всяко слушане, а и клипа допълва приятното усещане. Да намери начин и по-възрастните хора да разберат за този проект, ще се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали го е правила с платена реклама, но до сега не се сещам нейни неща да са ми излизали като реклама между клипове и тн.

Мисля, че не е лоша идея, ако не го е направила вече де.

Поне един живот също ми харесваше, но може би слабият беше лек минус там.

Мен гледанията не ме топлят много, но дано наистина се чуе от повече хора и някак самата тя види, че има публика и за тази музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Поне един живот" беше хубава песен, но твърде кръчмарска - и като аранжимент, и като изпълнение. От Десислава се очаква да влага повече от своя стил по баладите. Да не говорим как я разби "Да си тук", която излезе в същите дни.

По онова време Дес все още беше в дупката, в която влезе около и след раждането. Беше подтисната и заради пандемията, като много други хора. От 2022 забелязвам някакъв лек напредък при нея. Може песните да са й долни, но сякаш дори в простотия като Брутален се улавя онази Десислава, която дори в Гореща следа имаше своя почерк. Нормално е в песни като новата това да изпъкне повече.:heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Ами не знам дали го е правила с платена реклама, но до сега не се сещам нейни неща да са ми излизали като реклама между клипове и тн.

Мисля, че не е лоша идея, ако не го е направила вече де.

Поне един живот също ми харесваше, но може би слабият беше лек минус там.

Мен гледанията не ме топлят много, но дано наистина се чуе от повече хора и някак самата тя види, че има публика и за тази музика.

Не мисля че е платила реклама, никъде не ми излиза.

Но всички Алфи и още нейни колеги промотираха песента в инстаграмите си по няколко пъти. Със сигурност е допринесло с гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че музиката е на Деси Слава, можем само да се радваме, че прави нещата като истински творец. Песента е минала през сърцето и. Радвам се, че последните няколко песни на големи имена ми харесват. Не се беше случвало много отдавна. Сигурно, защото залагат на балади, а аз съм фен на такъв тип песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.12.2022 г. от 7:15, i810 каза:

Нямам абсолютно никакви забележки. Точно такъв тип песни и отиват на Деси. Най-сетне, милата е слаба, за да угоди на онези, които я наричаха всякаква. Изглежда зашеметяващо. Песента е толкова нежна и музикантска... Браво за страхотния проект! 

АКо се вгледаш внимателно в коремната и област ще видиш на някой карди,че е вталявана и че пространството се огъва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...