Jump to content


Ариа и Антонио ft. Кристиян Шаламанов - Зомби Кючек


Препоръчани коментари

Антонио не стига, че не може да пее, ми тука се опитва и да танцува..трагедия! Ако песента беше без него щеше да е по-добре.

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами напълно расистко беше от страна на Галена да не включи Столипиново в Welcome to Bulgaria - браво на Ариа че пусна циганската версия.


Достатъчно е вниманието, което обърна на Филиповци в "Пей, сърце" 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много скучно и банално и не те кара да играеш. Изнасилена работа.

Идеята с влака е хубава, ариа е хубава и дотам. Само Кристиян може да пее, но са му оставили мангалската част. Познавам повечето музиканти от клипа и със сигурност са се подигравали после. :P 

ариа да пуска песента за тайните - по-интересна е. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре започна докато не почна да вие тоя Говнонио, на Мангалия й се получи.

В натура ще плаща демек ще лапа на дъртия пхахахах :D

Харесва ми аранжимента до към 2:15 където нещо почва да играе отсвира все едно слушам с прекъснат кабел на слушалки :D Кофти запис на отсвирите.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв хит не е излизал скоро? Сериозно ли? Я си пуснете оригинала на песента - Софи Маринова и Лоренцо - По-полека. 

Музиката е взета от тук, просто са я забързали, включили са цигански вокали и пеене и доста са я подобрили признавам, но това си остава годината на кавърите! Надявам се, че това не се води авторско или пък някой си е преписал заслугите?
Като цяло проекта е наистина направен да бъде хит, идват празници и е добра стратегия да бъде пусната сега, обаче чак такъв хит не е излизал скоро..... че Ариа има поне няколко по-добри песни - Живее ми се, Кой с Алисия, Класа, 300, че дори Хеликоптер! Но както и да е..... проекта е добър, но е просто ремиксирана версия на песен от 16 години! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Топ коментар под клипа

image.png.7fdb4dd3696b9cb6962c1dd073b0aa37.png

Реално - точно обратното ... 

Аз нито една песен нейна не съм чувал. Знам я само като подобърсаческия анус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая копае дъното. Шаламанов е добър певец и единствения свястно пеещ сред тия тримата. Тая се дере като изнасилена коза а това момченце, дето до онзи ден беше актьор по клиповете на Емануела и компания не знам какъв го търси тук. Музиката е микс между няколко кючека с отсвира от "По-полека, бейби" на Софка. Смисъл - нищо оригинално.

Ама как са намерили здрав вагон - ей това вече иска сериозни връзки в БДЖ. И на мен ми направи впечатление!

Последно тая деряща се коза звучеше добре в сръбския дует с Менил, макар, че това момче пее на звяр а тя цвили и се дере и в "Живее ми се" което и остава единствения хит и песен в която е звучала адекватно. То там няма и пеене, рецитира само , че не пиела кафе и май това запомних.

Няма да си го пусна втори път. Шаламанов да се включва където трябва с пеещите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...