Jump to content


Online: Глория & KEBA - Jace, jace | Обратно в Рая


Препоръчани коментари

Текст: Глория, Мариета Ангелова и Кеба 
Музика: Калин Димитров и Глория 
Аранжимент: Калин Димитров и Спас Лазаров 
 

МАШШАЛА, КРАЛИЦЕ!
Време беше за нещо мазно... 

Газ! ❤️ 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Въх, грам не ми харесва. :D Предпочитам "Кадифе"!

Hahahaha стига де 😀 Тъкмо щях да пиша, че е доста по-добре от очакваното и след Кадифе трябваше да забие нещо слушаемо и воала 😀🫢 Но какъв час на премиера само 😀😀😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Гло да пусне по-бърза и разчупена песен! Напомня ми на старите ѝ песни.
Жалко че ще разцепят гледанията пак…

edit: Е може ли с такава претенция за хит от “звезди” да изтипосат тая реклама на кредисимо? Язък че погледнах клипа… махам точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ме е срам, но ми харесва 😀😀😀

Даже сега си я пуснах без клипа, та звучи като песен от преди над 10 години с постановката на пеене на Гло, но има живец в тая песен някак.

Обикновено като има повече от един език някак не звучи толкова добре дуетът(поне чалгата такива), но много добре са разпределили партиите.

Клипът можеше да бъде и слайдшоу.

Не, че не искам да видя как да взема кредит и няколко пъти близък план ма ауспух на Мазерати де😀🫢

Яша яче ячеее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааа. Глория тази година е супер. Изненада ме приятно. Не очаквах с Кеба да направят нещо толкова добро, но браво, това е заявка за хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е доста добре. Текстът е поредна помия, но поне не звучи като залепен, колкото да има. Има синфрон между текст и музика. Съмнявам се, че ще се оцени.

Тук Гло се е върнала към по-разчупено пеене, типично за албумите й от 2000-2003. Дано не се върне пак към денс постановката, че хич не й ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глори с втора заявка за хит тази година след дуета със Стораро. Много ме радва. Тази песен дори е и по-силна. Само за клипа да се бяха постарали малко повече. И с тези реклами на Кредисимо хич не ми се връзва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клипа определено се е инспирирала от Стефифешън, а за песента - докато е изтупвала нафталина от зазимените парцалки ... 

По-добре е Кадифе, ма то от дъното лесно се качва нагоре ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Глория се чува доста по-силно от на Кеба! Евала!
А тази година е супер продуктивна, 3 песни едва ли някой е очаквал. Вярно, че двете са дуети, но пък и двата са страхотни! Текста не е кой знае какво, обаче на сръбски веднага се запомня, това "Още, още те желая" ми идва в повече, всичко друго е чудесно. Клипът няма какво толкова да го коментирам, това Кредисимо вече банално стана. Дано се получат нещата с тази песен и стане хит, защото има нужда!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има потенциал за хит, въпреки сръбската част. Такава песен да бе направила със Стораро. Значи, като е за да се мазним на сърбите, правим мазнотии, иначе в БГ сме класни дискотечни кралици, облечени в плюш и кадифе. Дано се разтропа сега покрай младото гадже и влезе в 21 век. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория една класа,лукс,душата и сърцето си дава за всеки проект и клип.Единствената певица в поп фолка,която вдъхновява.Нямам търпение да чуя още изненади.Моя идул.Вълшебн край на старата година слага Кралицата на баладите.Грация красота.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, asylum каза:
Глория една класа,лукс,душата и сърцето си дава за всеки проект и клип.Единствената певица в поп фолка,която вдъхновява.Нямам търпение да чуя още изненади.Моя идул.Вълшебн край на старата година слага Кралицата на баладите.Грация красота.

идУл 🤣

Ако беше само на български, по-добре. Иначе не е лоша песента. Клипът е може би един от най-аматьорските й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъв еквилайзер са пуснали тука и не ми звучи натурално. Двамата като пеят и звука намаля, и като спрат се увеличава. Мразя го тоя ефект, почнаха навсякъде да го ползват, вече и в Пайнер... 

Иначе е очудващо добра песен за Глория ако говорим за тия дето изкарваше предните години.

На тоя леко гласа му стърже тип Стораро и не ме кефи особено :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...