Jump to content


Анелия - Наранихме се


Препоръчани коментари

Музика: Fiovo Tassopoulo

Текст: Петя Радева

Аранжимент: Даниел Ганев

Studio - DG Production

Видео: Башмоушън

Стил и грим: Никола Георгиев

Снимки: Теди Грозданов

PR: Радослава Миленова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, 2022 - годината на кавърите, най-официално! хахх

А защо в Инстаграм Анелия е сложила брояч и пише че остават 22 часа до премиерата? 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Най-добрият проект на Анелия от доста време насам. Много напомня на Токичовия й период, по-точно "Как предаде любовта".

Това си е баш кавър на Despina Vandi - Na ti xerese, която се води оригинал на "Как предаде любовта". Наистина не знам Анелия какво цели с този проект 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата си е кралица!

Явно това е точно песента за която говореше лятото щом е кавъра. Но оригинално каза че ще работи с един от старите си композитори - явно накрая е решила да си остане с Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Кралицата си е кралица!

Явно това е точно песента за която говореше лятото щом е кавъра. Но оригинално каза че ще работи с един от старите си композитори - явно накрая е решила да си остане с Ганев.

Може да не му е харесала аранжимента от другия и да се е доверила на маестрото!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо, което става за слушане и е извън калъпа. Жалко само, че е кавър, но е крачка в правилната посока. Ако повече големи имена се върнат към това звучене, но осъвременено, чалгата може и да изплува от дъното, на което е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, много бейсик гръцко звучене. Като говореше, че ще се върне назад в периода на "Само мене нямаш", реших, че се е доверила на Токича отново и че ще изпее нещо с поп звучене, изобщо не очаквах кавърче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lucellent каза:

 

Знам я тази песен, много е хубава, има и още една по-добра даже "Само един" на Ивона.
Ами.... песента, оказва се надмина очакванията ми. Мария-"Дете съм"-Преслава-"От утре", Ивона--"Пясъчно сърце"-Анелия-"Наранихме се". Та това си е като някои от старите песни на Анелия, връща те в онова време... което е добре. Клипът е изпипан, Анелия изглежда добре, там със свещите, веднага се сетих за "Не знаеш" като го видях този кадър, малко миксирано и от "До зори". Харесва ми. И да, тази година е годината на кавърите, но определено са сполучливи, не е лошо това звучене да се върне и да има някакво разнообразие, че песните ни започнаха и без друго много да си приличат. Само две песни тази година за Анелия, но хубави! Иначе се надявам на песен от Токича за в бъдеще! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, приятен клип... Радвам се, че Анелия си възвръща пълноценно стария имидж и към момента още си държи на решението да издава рядко продукция, но да е качествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много изпипано е всичко! 

Лежат ѝ много гръцките мелодии определено.

И с изключение на два-три коментара всички в ютуб са очаровани.

Браво

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Gerganafen каза:

Най-добрият проект на Анелия от доста време насам. Много напомня на Токичовия й период, по-точно "Как предаде любовта".

Някой май иска драма ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...