Jump to content


Малката, Данна и Люси - Като за световно


Препоръчани коментари

Пашев наистина се е побъркал. Не знам в каква посока движи лейбъла - от трап бийтове минахме на патриотизъм и сега един ултрас химн.

Куку бенд ли се опитва да имитира с тези аранжименти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляниш участва във видеото? Интересно... Ама пък най-добре изглежда от всички. На Гурлата отдавна й мина времето, нека спре с пеенето ако продължава с тъпите песни.... Ама уж Малката пък на 32 вече сбръчкана като стафида? Е, може ли такова нещо. По-стара е от всякога! И ботокс няма да помогне, изглежда даже на повече от годините си в опитите да е тийн. А леля Данче малка на години, пък и тя като лелка. На къде върви тоя свят. Хвани едната - удари другата! Флопче!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев и компания да не влачат някви енергийни помощи, та имат излишни пари и хабят ток за излишни нови записи?

преди 10 минути, Just_Me каза:

Люси е включена, защото песента си е нейна 😄 Песен на около 12 години..

 

Явно можело и без наборките Дъртата и леля Данче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Люската си ги пускам понякога, особено оная простотия с "ше караш на ръчна" ама това тука ми е излишно. Билянка не я знам какво дири тука, ама Пашев нещо не е наред с акъла ако смята, че ще постигне нещо с това. И "Стари рани" да ми запеят, и на Слави хитовете да запишат същата работа ще е...

Пашев, емигрирай вече и оставите младите таланти да се развиват. Малката в момента можеше да гърми с някое мазно парче на Ганев, вместо това гърми Китич....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

Пашев наистина се е побъркал. Не знам в каква посока движи лейбъла - от трап бийтове минахме на патриотизъм и сега един ултрас химн.

Куку бенд ли се опитва да имитира с тези аранжименти?

Е нали е Ултрас как няма да направи песен за световното :D

Оригинала беше по-добър, тия много цвилят тука.

Абе Люската беше с по-висока тоналност тука пее като умиращо зомби :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, на тази песен нямаше ли гръцка или сръбска версия. Като луд я търся откакто е излезнала тази песен на Данна, Люси и Малката. Ако ми кажете как се казва ще съм много благодарен. Благодаря:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...